Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luuk De Jong to wóz z węglem, nie ma co..
7
Fajna akcja z Haalandem :-D
0
@DonMatteo901 Widać, że Kowal ma ułożoną nogę :D
2
@mrboom Kingdom Rush (każda z 4 części) :)
1
@Ojciec5tkidzieci Zmywarka sama się nie włączy :)
40
Knajpa Lewego zdobywa co raz to bardziej przychylne opinie :)
1
@Herbert Co do Griezmanna to już właśnie inna sprawa, transfer zbędny i jak była szansa pozyskać Neymara to wygrali Griezza który też "wypalił" jak widać heh. No tutaj to ewidentnie wina już zarządu.
2
Prawda jest taka (i będe to zawsze powtarzał), że niewypały w postaci Couthino i Dembele to NICZYJA wina (też nie Bartomeu). NIKT nie spodziewał się, że nie wypalą albo że będą grać taką padakę lub łapać tyle kontuzji. To są rzeczy nie do przewidzenia. Jak się ich kupowało za takie pieniądze, to się każdy cieszył i powtarzał że to "dobrze wydane pieniądze i to normalne, że taki piłkarz tyle kosztuje" + kluby wiedziały, że mieliśmy extra kasę z Neymara, więc negocjacje też nie były łatwe. Wyszło jak wyszło, ale szukanie winnych za te dwa transfery jest śmieszne, bo Ci co teraz krytykują to wtedy przyklaskiwali, ale brak odwagi i duma nie pozwoli im tego teraz przyznać i będą udawać, że od początku byli przeciwko tym transferom :)
3
@TheGoldenEleven
1 miejsce - 6 pkt - Messi
2 miejsce - 4 pkt - Lewandowski
3 miejsce - 3 pkt - Kante
4 miejsce - 2 pkt - Benzema
5 miejsce - 1 pkt - Haaland
2
@HighestInTheRoom Też dałem 8. Ogólnie film bardzo fajny, chociaż nie podobał mi się Safil, bo mało było o nim wiadomo, po prostu był złym charakterem bo był. Silva już mi się o wiele bardziej podobał ze Skyfall, już o Le Chiffre z Casino Royal nie wspominając :) Dużo akcji i inaczej nakręcony Bond porównując do czterech poprzednich. No i ta końcówka :-(
P.S. To nie było "Double seven" tylko "Double O seven" - to tak dla sprostowania :P
2
@Encore W okolicy 1.2-1.7GB powinno zejść, nie więcej jak 2GB raczej.
1
@Momals11 Niech pompują pompują ten balon, głośniej pęknie ;-)
1
@TR3YWAY 85kg wagi 125kg na płaskiej w wieku 26 lat.
25
Coś w tym jest :-P
1
@Tuc Wpisz w Googlu "Canva CV" i pierwsza pozycja. Są i darmowe i płatne wzory.
0
@Sau_Ron Opcje mam dwie:
1. De Ligt'a (i zostaje z 20-30mln euro na kogoś na skrzydło lub PO)
2. Pogba + ktoś na obronę za mniejszą kasę jak De Ligt
0
@gumaz Omlety głównie - najczęściej na słodko. Czasem inne wariacje jajek.
1
Będzie walka na Fame MMA?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Jak można porównywać piłkarza typu Gavi który gra w miarę regularnie lub Pedri który gra wszystko do Riqiego Puiga czyli piłkarza, który gra co 10'ty mecz ogony i w zdecydowanej większości tych występów gra poprawnie, dobrze lub bardzo dobrze?
Taki Pedri zagra 5 meczów z czego 1 jest super, 1 dobry, 1 przeciętny i 2 słabe, a od Puiga sie oczekuje asysty i gola z przewrotki w każdych 5 minutach jakie otrzymuje w co którymś meczu :-)
Nie umniejszam ani Gaviemu ani Pedriemu, ale nie można ich porównywać z kimś kto nie gra.
Nie tak dawno za Setiena jak Puig dostawał REGULARNIE sporo minut i nagle się okazało że niemal z Messim ciągną sami całą ofensywę, klepał niczym jeden z topowych ofensywnych zawodników to wtedy było ok, ale jak nie grał nagle przez 15 meczów i dostał 5min i nie pokazał gola piętą w okienko, to od razu skreślony i wielka szydera :-)
Takim jak on, którzy chcą grać, mają jedną z niższych pensji w klubie zaraz po woźnym, są ultra lojalni i czekają na swoją szansę powinno się kibicować, a u nas? Hejt, skreślanie, sprzedawanie. Nie wiem czy niektórym nie powinno tu być wstyd za bycie takim kibicem Barcy :-)
3
Gavi co tam wozi!
1
Hit!
6
@escarabajo @maroon Oczywiście, nawet to sprostował po chwili :P
4
@barcowy1899 Fury.
0
@wojopancer Wieśniackim.
2
@Kgorecki2500 Nie wierzmy w takie źródła jak z Tieru 3 czy nawet 2. Przecież oni się mylą w 95% przypadków i piszą to po to, aby właśnie takie niepotrzebne emocje nakręcać :)
0
@wojopancer Po zachowaniu.
2
Nie mogę czytać już wypowiedzi tego człowieka...
0
@Deeespacito Też uważam, że to solidny gracz, który nie miał szansy się pokazać, a stać go na wiele.
2
@shinthps Slack i Teams - ale to w pracy :)