4

Zasłużenie, napracował się chłop na to wyróżnienie..


26

O to to!


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przyjście Xaviego kwestią go... 5mln! #OJO

0

@Cwaniak4 Właśnie na to liczę, bo nigdy większych szans nie dostał, a jak dostawał ochłapy, to grał albo przeciętnie albo dobrze albo bardzo dobrze, ze 2 wyjścia może miał słabe. I to przy zerowej regularności i mają kilka-kilkanaście minut co 10 mecz. Uważam, że możliwości ma mega.

@amanter Uważam, że nie, ale możemy się założyć czysto o przekonanie :)

0

@Kwiatek67 I oby tak zostało ;-)

3

Moje oficjalne oczekiwania wobec Xaviego (żebym miał podkładkę) na przyszłość:
- większa dynamika zespołu
- bardziej zespołowy pressing
- więcej gry kombinacyjnej i mniej wrzutek
- danie szans młodym
- postawienie na Puiga w większym wymiarze minut
- poukładanie koślawej obrony
- 2-3 lata na odbudowanie drużyny
- walka o tyle pucharów o ile się da bez nastawiania się na nic konkretnie

Tylko tyle i aż tyle można powiedzieć :-)

45

Zaorane, zasiane, zebrane i sprzedane na wolnym rynku.


7

Rafa Yuste przyłapany na znoszeniu walizki Xaviego do Ubera.

1

@Rust_Cohle U mnie działa, więc chyba postawili na nogi.

14

Haha piękne!


3

Żółta kartka za atak na czoło! Zawieszałbym za takie coś na 10 meczów (nawet po meczu jeśli sędzia dopiero zobaczy). Za dużo tego...


0

@barteq Spokojnie, jak kupujesz zwykły bilet, to możesz wziąć tę małą walizkę (kabinówka) oraz plecak. Ja tak biore jak czasem lece na kilka dni gdzieś i nie ma problemu. Ostatnio do Dubrownika leciałem z dziewczyną, to każdy z nas miał walizkę (kabinówkę) i plecak/torebkę i wszystko było ok, zero dopłat :-)

Nawet dodam więcej, że chyba nic nie dopłacałem jak leciałem do Tajlandii 3 lata temu z dużym plecakiem turystycznym. Brałem go normalnie na pokład i wsadzałem nad siedzenia.

1

@BART97 Stopa procentowa do marca 2020 wynosiła 1,5%, potem przez Covid spadła, potem niedawno lekko podnieśli do 0,5% a teraz podnieśli do 1,25%, więc jest niższa jak przed covidem jeszcze, pewnie może jeszcze urosnąć do max 2%, ale to może. No to normalne, że tak się stało, chyba nikt nie myślał że stopa miała wynosić 0% już cały czas :P

0

@JohnnyBarca Nie nadążają :P

3

Z tymi 10mln to bym się nie obawiał. Barca wie że nie ma kasy, więc płacić tego na bank nie będą. Katar biedny nie jest, więc pewnie koło tyłka im to też lata. Jeżeli nie dojdzie do tego, że Xavi przyjdzie za free, to pewnie jakiś mecz towarzyski w ciągu np. 3 lat będzie do rozegrania albo jakaś współpraca albo inny zamiennik, także spokojnie i nie ma co się tu buzować na każde info :)

8

Zobaczyli co potrafi w Barcy i się przeżegnali. Dobra decyzja Besiktasu.

2

No to co, już niemal to mamy czyli można zaczynać?

Welcome to Barcelona, Xavi - Tricks & Tactics Skills - Suavemente Besame Remix [Bass Boosted]

8

Troche tak :P


2

@Pawel13sz Ja mam za każdym razem dyskomfort czytając te niusy :-(

0

@Encore Gdzieś było napisane, że Di Stefano i Puskas mieli po 5 hattricków i Altafini z Lewym mają po 4, także nie wiem już które info jest prawdą. Ważne, że pierwsza para niezmiennie na tronie :)

3

Fajnie się pokazał Dembele. Wiadomo, że trochę brakuje teraz rytmu ale dobrze wygląda na tle reszty. Chociaż poprzeczki wysoko reszta nie zawiesiła :-D

2

Do ciężkiej bulwy dlaczego oni bombardują bramkę tymi wrzutkami, gdzie w polu karnym jest 1 (słownie: jeden) nasz zawodnik, a przeciwników min. 3, a mimo to twardo i uparcie wrzucają tam piłki, które w 80% nie docierają nawet w pobliże naszego piłkarza, a jak docierają to przegrywamy, bo u nas nie ma kto grać głową. Dlaczego nie grają kombinacyjnie?!

Dawać Rikiego Puiga, bo przecież będziemy wrzucać piłki jak za Zidana do usranej śmierci..

0

"Boskuets"? WTF? :-D

0

2mln euro brutto podstawy i reszta aktualnej pensji (8-10mln euro brutto) rozłożona na spełnienie określonych celów (np. minimalna ilość rozegranych minut w sezonie).

0

@Gwyn Ja z każdym rokiem mam co raz to większe zażenowanie co do właśnie zachowania ludzi podczas tego dnia, a że wiem że moim stękaniem nic nie zmienie, to chyba trzeba będzie zacząć olewać ten dzień i nie iść na cmentarz 1 listopada i na to patrzeć, bo i tak i tak człowiek się udaje (lub może się udać) w inne dni w roku do poległych.

12

Ładny spokój :)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi Wyspa Tajemnic, Jarhead, Siedem lat w Tybecie

5

@Don Lucas Janek ma 38, nie wiele mniej :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?