6

@william_wallace Zawijam wrotki z Warszawy na zachód Polski do rodzinki. Żyje ponad 29 lat i każdego roku jest co raz gorzej. Jesteśmy przez ten kraj dymani, wykorzystywani, ośmieszani. Politycy śmieją nam się w twarz, pogarszają nasz poziom życia, omamiają miliony nieogarniętych Polaków obietnicami z tyłka tylko po to aby dostać głos. Ile można lecieć na pięknej historii? Nikt mnie nie zmusi, żeby oddał życie za TAKI kraj z TAKĄ władzą. Niestety, ale sami do tego doprowadzili. Niech się bujają.

Chętnie powalczyłbym z najeźdźcą, ale patrząc co się teraz odcyngala w polityce kiedy mamy spokój, to co dopiero będzie jak będzie wojna? My będziemy poświęcać, a oni potraktują nas jak mięso armatnie..

9

Heh :-D


1

@Nemeczek79 A co złego jest w Binance?

0

Dembele zaspał albo myślał, że to jutro.

0

@Rust_Cohle Podpisuje się pod tym i wyznaje podobne podejście.

0

Niech wezwą ślusarza i wymienią wszędzie zamki w drzwiach. Koleś nie wejdzie! :-D

8

@Zoker Tymczasem Słoweńcy.

1

@Zoker
MARVEL: Iron Man / Wolverine
DC: Superman / Batman (Christian Bale)

Pozostali najlepsi:
- Dr. Strange
- Spiderman (Tom Holland)
- Deadpool
- Joker (Heath Ledger)

0

@Transu96 Tak jak napisał kolega wyżej. Do tego dochodzi dłubanie w nosie, picie kawki/wody, drapanie się w tyłek i też czasem do telefonu.

1

@Pogba Automat jeśli chodzi o komfort jazdy i w mieście i na trasie. Czysta przyjemność, druga ręka wolna, lewa noga odpoczywa. ZDECYDOWANIE.
I piszę to jako użytkownik kiedyś manuala i od kilku dobrych lat automatu.

0

@PatrychoO Heh za mocne :-D

0

@patry295 Tzn nie tyle co fejk, co właśnie bug :P

0

@patry295 Niezły fejk ;-)

1

@PenaldinhoGaucho Akurat Trójboju nie ćwiczę, ale temat mi znany. Wynik już bardzo dobry kiedy ma się przy przysiadzie x2-2.5 masy ciała, a przy Martwym ciągu x2.5-3.

1

@Martwy Oczywiście, każdego dnia klikam :)

0

@karci0 To to już jest inna sprawa, że też byłbym za jego sprzedażą, bo pensja którą pobiera jest absurdalna do ilości minut jakie gra.

0

Nadal powyższe osoby się nie nauczyły po 10 latach, że Mundo Deportivo to NIE jest dobre źródło informacji, które jest Tierem 3-4 i sprawdzalność ich teorii wynosi jakieś 5-10% (wyliczone ze wzoru na Delte). Przestańcie obrażać ludzi na podstawie plotek..

4

@masq Oczywiście, że się zgadzam. A jak mnóstwo osób tu pisze "Laporta jak zwykle bez planu, bez pomysłu, wszystko nieprzemyślane", to nie wiem czy ktoś w pełni świadomy tego pisze czy coś było pite/brane... Sami specjaliście są tutaj jak widać, a Ci wszyscy specjaliści nigdy nie mieli w rękach i nie czytali wiążących Barcelonę umów. Mimo to wiedzą o nich wszystko, więcej niż Laporta :) Każdy z nich wie co by zrobił, kogo kupił, kogo sprzedać - to przecież takie proste! Heh. Nikt z nich nie bierze pod uwagę faktu, że sytuacja jest turbo dynamiczna i nikt nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć, a Ci opierają wszystko na tym, że "Laporta obiecał podpisać Messiego". No nie udało sie, bo nie było takiej możliwości lub klub by zbankrutował jeśli by na to przystali - ale według nich by dotrzymał słowa chociaż :-D Dramat... IQ tyle co rozmiar buta.

1

Salzburg chyba zadowolony z drugiego losowania :-P

0

@maroon Nikogo nie oplułem, "bo tak mi akurat pasowało". Rozliczamy wszystkich bez wyjątku, obiektywnie - akurat tu trafił się wątek Desta. Sam fakt jego nieodpowiedniego ubioru jest w tym całym zamieszaniu sprawą drugo, trzecio a nawet czwartorzędną, ale nie mogłem się powstrzymać żeby o tym żartobliwie napisać - sporo osób wychwyciło kontekst. Wiadomo, że piłkarza powinno się rozliczać przede wszystkim za grę i tak też ja robie i tak też się na niej mocno zawiodłem, bo trzymałem cholernie kciuki za chłopaka.

38

@maroon Mógł przyjść ubrany odpowiednio do okazji jak 99,99% osób tam obecnych, a nie jak z pożegnalnego meczu Michaela Jordana..

8

Odnośnie rzekomego skreślenia Desta przez Xaviego, to nie dziwie się. Dest zawiódł mega i nie widać ani kszty progresu. Potężne braki taktyczne i brak wyciągania wniosków. Szkoda mega.. Ale chyba legendarnym skinem na pożegnaniu Messiego już przegiął pałkę :-P


0

@Woland10 Zgadam się. Tutaj większość ocenia piłkarzy/trenerów na podstawie emocji/upodobania - zero logiki. Jakby Xavi przegrał wczoraj 4:0 to też by taka narracja była, to bez znaczenia :) Nie od dziś wiadomo, że są tu w 90% chorągiewki i osoby kompletnie nieobiektywne.

Żeby było jasne, ja Xaviego nie oceniam, bo uważam, że kadra jest słaba tragicznie i jak pokazał wczorajszy mecz mając nawet taktykę (której się odmawia Koemanowi) możesz dalej dostać tyle samo. Jak widać po wyniku problemem gry jest zespół i przygotowanie (a raczej jego brak) fizyczne i psycha, bo technikę chłopaki mają. Trener był problemem, ale malutkim patrząc na inne aspekty jakie musimy poprawić.

0

@SamuraJack Myślałem o Onanie, ale jak piszesz że dogadany, to dupa.. :(

1

@SamuraJack Nie, ale potrzebuje solidnej konkurencji.

1

@pt9 Digne zawsze pokazywał się z dobrej strony jak dostawał szanse. Żałuję, że nie został. Malcom w sumie też mało szans dostał i zaraz wyleciał, dziwna sytuacja..

1

Bayern już zesrany.

1

@bartas97 Ale nie szczuj, bo się wbulwi i będzie.. :-D

2

@Comfortable_ Ale bez spoilerów..

0

@mekston A fakt, sory. Mea culpa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?