51

@Azacca Tak, uważam że Djokovic jako osoba bardzo majętna może śmiało rozważyć nie wzięcie udziału w jakimś turnieju i nie zarobienie ewentualnej kwoty, gdyż nic to u niego nie zmieni materialnie, a może się okazać, że mocno zaszkodzi mi zdrowotnie. Każdy ma prawo się obawiać i Covidu i szczepień i nie powinno być to obowiązkiem ani nie powinno się ludzi z tego powodu wykluczać.

Według Twojego wpisu (ja tak to rozumuje), to lepiej się zaszczepić wbrew swoim przekonaniom i ryzykować zdrowie, tylko dlatego aby wziąć udział w Australian Open i zaspokoić kibiców. No ja bym jednak stawiał najpierw swoje zdrowie na pierwszym miejscu, potem emocje innych ludzi i pieniądze.

7

Komentarz usunięty

2

@Janas11224 Za cenę (jeszcze ostatnio) 17-18zł można coś takiego zjeść w Jeff's w Warszawie (przy Polu Mokotowskim i w Galerii Mokotów) + kawa z cynamonem z opcją nieograniczonej dolewki za 6zł :)
https://jeffs.com/en/legendary-breakfasts

0

@paweldunajecfcb Legitnej żadnej nie będzie, bo zarobki są raczej niejawne. Chyba, że: www.urzadskarbowy-hiszpanski.es ale tam nie mamy uprawnień :P

11

Czyli mówiąc kolokwialnie językiem siłownianym: zdrowo doebał! #kawałchama

46

Zbici z tropu :D


0

@krajana Piratebay

0

@tomek8756 Właśnie miał, ale nie czytałem nigdzie, że się zaszczepił (byc może tak było).

1

@zibiku Ja się nie dziwię ludziom, że na wieść o wyższej emeryturze się cieszą, tylko że nie zwracają uwagi (świadomie lub nie) na to, że wiele produktów które kupują każdego miesiąca mocno podrożeje co przełoży się na faktyczny brak podwyżki (będzie ona tylko na papierze), a wręcz stracą - tak jak i całe społeczeństwo.

10

"Ja już dostałam swoją emeryturę wyższą o prawie 180 złotych, więc nic dziwnego, że jestem do Polskiego Ładu nastawiona pozytywnie i uważam, że dzięki tym zmianom ludziom w naszym kraju będzie się żyło lepiej – mówi Elżbieta Gałek (66 l.) z Koszalina."

Czyli dostałam więcej, to jestem zadowolona. Jakie to jest płytkie myślenie.. czy Ci ludzie mają świadomość, że podwyżki ich emerytur niosą za sobą inne podwyżki i finalnie miesięcznie wyjdą na minimalny plus, zero lub będą jeszcze w plecy? Pranie mózgu w TV działa jak widać.

0

Busquets się wbulwił.

2

Asensio schodzi do szatni po Złotą Piłkę

0

Luuk De Jong > Benzema

0

Hahaha ale jaja

1

Zbyt statyczna gra, brak doskoku i dynamiki. Wszystko rozgrywane jakbyśmy grali na czas prowadząc 3-0. Ale nie prowadzimy i to jest ta różnica.

0

Szkoda strzępić ryja...

1

Ależ Alves wyczyścił!

1

Dobra jedziemy z nimi, AUUUU!

1

@Ptasior Tutaj Conor waży jakieś 15kg więcej niż na walce, a pamiętajcie że oni podczas ważenia przed walką mają X kg, a już dzień później na samej walce robią +5-8kg. Także wyszłoby na to, że Conor w 6 miesięcy od walki przytył z 6-10kg. To nie tak dużo, ale efekt jest widoczny :)

14

Ciężko się połapać w nowej rzeczywistości..
https://x.com/Fenelon00/status/1481054771989594115

4

Wiadomo, że transfer bez sensu (chyba, że za symboliczny 1mln i pensja ala Dani Alves), ale liczby w tych Chinach wykręca fajne na OŚP (np. 40 meczy, kilkanaście goli, ponad 20 asyst - i tak kilka sezonów już), tyle że to właśnie Chiny a nie Europa..

2

@IronSanHybrid teraz taniej będzie smażyć frytki w dieslu niż w kujawskim :P

1

@patry295 U mnie prywatnie wykres wraz z liniami wsparcia oporów oraz z obszarami gdzie mamy silne odreagowania wygląda następująco: https://ibb.co/TbtPjFh

Jeżeli chodzi o przyszłość, to nadal jestem byczo nastawiony i nadal celuje w minimum $160k za 1 BTC. Według zdecydowanej większości analiz możemy się tego spodziewać w Q1 tego roku lub sam początek Q2. Wieloryby i górnicy skupują BTC, wyprzedaje się głównie ulica która podchodzi do tematu emocjonalnie. Do tego rynek strasznie przelewarowany, chociaż wybijają i czyszczą wszystko ładnie (spadki). Patrząc na RSI i kilka innych wskaźników jesteśmy w idealnym momencie na odreagowanie rynku i ceny, czyli wzrosty. Wiem, że jest szansa na spadek do 38-38.5k, ale aż tak bym się nie nastawiał.

Jeżeli chodzi o dźwignie, to dzisiaj akurat zajrzałem na Binance, a tu leciała cena na 39,5k. Szybko odpaliłem dźwignie x125 (tak tak wiem wiem..), ale wrzuciłem mały kapitał 25$ i w kilka minut było już 125$ dolarów zarobione, bo zysk ponad 430% (tylko dlatego że ustawiłem Take Profit, a gdyby nie to, to byłoby prawie 600% jak patrzyłem jak cena odbiła mocno potem). Także takie momenty są fajne na takie zabawy za stosunkowo małe pieniążki :)

Co do spadków większych, to jeżeli przebijemy 39k, to potem wsparcie na 29k jest, ale to musiałoby być mocne przebicie i utrzymane, a nie jakiś szybki rug pull i odbicie. Także jestem spokojny :)

Będzie dobrze! #HODL #DiamondHands

2

@SelloutCrowd Pytanie: słodzonych czym? Bo jeśli spadło cukrem, a wzrosło słodzikami to bardzo dobra wiadomość, ale patrząc jako klient po sklepowych półkach, to widzę kolejny rok z rzędu co raz większe ilości kupowanych napojów typu "max" czy "zero" więc idziemy w dobrą stronę :)

0

A najśmieszniejsze znowu w tym wszystkim jest to, że kilkaset jak nie kilka tysięcy użytkowników tej strony łyknęło te wyssane z palca brednie :-)

0

@Ghotti Warto podawać ratę z okresu gdzie stopy wynosiły 2% czyli przed pandemią. Wtedy rata wyglądała podobnie do teraz (ciut pewnie mniej). Podawanie cen z dołka kryzysu nie jest obiektywne :)

11

@Janas11224 Największym absurdem jest zakaz jedzenia w kinie, a za ten pomysł z torbami na wynos powinniśmy sieciom kin dziękować, bo można sobie podjeść na sali i mieć wywalone w te chore obostrzenia :-)

0

@Nhyz nieee no ile?! O zestaw drwala za dużo... Cheesburgera może dostać i małe frytki.

5

Komentarz usunięty

0

@Herato
1. Messi
2. Ronaldinho
3. Iniesta
4. Henry
5. Neymar
.
6. Puyol/Mascherano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?