Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kłopoty kłopoty Najmana!
0
Masakra jaki pech... Ale co Traore to jest pocisk na PS!
2
Sędzia co sklepał! Wiadomo jaką ma klauzule?
0
@GeneralXavi Czyli Polska sprzedana za paczkę fajek.. eh.
2
@Rust_Cohle Grupa śmierci!
4
@sokot Piękne czasy. Najlepsze, że niektórzy dalej wierzą w tamte zdjęcia i filmiki.. zero chęci weryfikacji informacji. Dramat jak ogłupione mamy społeczeństwo.
0
@OsamaDembele Czyli chcesz powiedzieć, że jeden słabszy okres w obliczu genialnej 15 letniej kariery będąc w niej ciągle w Top 3 (a najczęściej Top 1) zawodników na świecie ma przekreślić jego Top 1 w historii? :) Chciałbym zobaczyć ile najwyższy poziom utrzymywał Maradona i jakie miał liczby vs Messi. Leo go zgniata, a Maradone ratuje to, że zdobył MŚ. Warto zaznaczyć, że Leo był w Finale MŚ i pamiętamy jego kolegę, który zawalił karnego. Więc gdyby Higuain strzelił karnego, to Leo byłby teraz bezapelacyjnie najlepszy? No proszę.. :)
11
@OsamaDembele Uważam, że Messi niczego nie musi już wygrywać, żeby śmiało i obiektywnie stwierdzić, że to najlepszy piłkarz w historii :-)
18
Pozamiatane :-(
https://x.com/SantiagoElCule/status/1491530992808517635
0
Komitet: Hmm macie rację, 2 mecze to faktycznie nie jest sprawiedliwa kara. Zarządzamy 4 mecze zawieszenia.
0
@Sysia11 Lekarze z Polski są przeciwnego zdania, dlatego sugerują zostawić dziecko w Polsce i z czym się zgodził ojciec dziecka. Innego zdania jest mama.
1
@JimMorrisonFCB Stano wrzucił filmik dzisiaj, trochę się sytuacja rozjaśniła. Ogólnie to ciężka sprawa.
2
Otoczenie Sergiego Roberto uważa, że Barcelona nie chce przedłużyć z nim umowy. Nastawienie jest pesymistyczne, klub unikał rozmów. [@QueThiJugues]
_______________
WEDŁUG OTOCZENIA SERGIEGO ROBERTO OSTATNIA ROZMOWA WYGLĄDAŁA NASTĘPUJĄCO:
Sergi Roberto: I jak?
Klub: Okej, zadzwonimy do Pana.
Sergi Roberto: Ale ja nie mam telefonu.
Klub: Okej okej..
2
@Hubsao Puig tyle nie zarabia.
10
Grzegorz Janowski, dziennikarz Polsat News, jeszcze niedawno straszył covidem, kazał siedzieć w domu, jeździć w masce na rowerze i ogólnie panicznie się bał. Teraz? Cóż za zmiana! Jakaś odwilż covidowa w polskich mediach następuje. Naciski z góry? Okazało się, że odwalili z tymi obostrzeniami niepotrzebnie? Cholera wie. Mimo to wygląda to komicznie :-)
39
Genialne! :-D
1
@kuz Za to ja się bawiłem na wszystkich 4 częściach wybornie :-D Dla mnie na PS4 Top 1 gier. No ale rozumiem, że te przechadzki po jaskiniach mogły kogoś irytować, bo faktycznie bywały długie :)
0
@blazeq Zgodzę się, że jest to gracz ze świetnym czytaniem i sporymi umiejętnościami gry na małej przestrzeni - tego wręcz nie można mu odebrać. Potrafi też zachować spokój i wyjść spod pressingu przeciwnika. Mi jednak brakuje w nim takiej czystej odwagi (poza oczywiście kilkoma wyjątkami jakie miał) i tej dynamiki, bo co by nie było Barca ostatnimi czasy grała baaardzo anemicznie.
Jeżeli pensja zostanie odpowiednio obniżona, a my nie będziemy mieć alternatywy na PO, to byłbym w stanie przełknąć jego pozostanie - chociaż wolałbym, aby był zmiennikiem niż miałby odgrywać kluczową rolę, bo na taką już sporo szans dostał, a jednak mnie nie przekonał :)
0
@blazeq Z liczbami się zgodzę (nigdy nie twierdziłem, że coś z nimi jest nie tak). Dla mnie problemem u Sergi Roberto jest to, że jest mało dynamiczny, często cofa grę, nie potrafi się "urwać". Nawet jego kreatywność w pomocy poza kilkoma wyjątkami kulała + w pressingu również nie był jakiś wyróżniający. Ogólnie ma kilka cech przeciętnych, kilka dobry i kilka słabych, a te które są przeciętne lub słabe są nam teraz bardzo potrzebne - stąd nie jestem zwolennikiem jego pozostania na CN. Mimo tego zawsze wielki szacunek dla Sergiego, bo kawał serca tu zostawił :)
2
@Pawel13sz Osobiście ciężko mi porównać te dwa okresy, gdyż sytuacje jakie się wokół nich działy (kadra, zamieszanie) są całkiem inne.
2
@Rust_Cohle Proszę o oznaczenie jeśli łaska, chętnie będe brać udział i obserwować potyczkę :)
0
@VegetaPolska Daj Bulmie kwiatka dopiero później :) Na pierwszym spotkaniu pokaż jej się ze swojej najlepszej strony, rozmawiaj z nią i słuchaj tego co mówi oraz reaguj. Pokaż jej, że chcesz jej słuchać i że się nią interesujesz. Powodzenia!
1
@AllBundy Jestem za Owcą (sentyment do WK i nie gram w CS'a), ale coś czuje, że Pasha wygra - głównie przez to, że o wieeele dłużej ćwiczy sporty walki = większe doświadczenie, lepsza technika, większa wydolność.
0
@Kinginiesta Albo tyle waży, ale ma 170cm wzrostu albo ma te 178cm wzrostu i waży 84kg+. Nie ma innej opcji :D
P.S. Właśnie znalazłem dane o jego wzroście, to na 3 stronach jest że ma: 176, 177 i 178cm wzrostu heh
0
Pięknie Pani Poseł wyjaśniła na antenie TVP "słuszność" szczepionek i manipulacje jaką stosuje rząd i media co do statystyk zgonów oraz tego, że osoby zaszczepione są ok, a niezaszczepione są beee. Złoto :)
https://www.facebook.com/konfederacjajaslo/videos/985620232052358/
0
@TR3YWAY Norwegia również luzuje większość obostrzeń i niedługo zdejmie wszystkie :)
0
@SkilledHydra16 Dla mnie gol Messiego vs Liverpool nr 1, Payet też piękne uderzenie, ale jeszcze bardzo mi się podobał gol Neymara przeciwko PSG w pamiętnym 6-1 :)
0
@Colon Mi się podobała najbardziej Helen Pierce z postaci żeńskich. Wendy troche gorzej, ale podoba mi się jej ambicja, upór, przebiegłość. Trochę wkurzają jej decyzje podjęte pod wpływem emocji..
0
@Colon Wendy Byrde
0
@klopx Dane o Traore są z czasów gry w juniorach. Aktualnie waży pewnie koło 82-86kg.