Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@igor69 Pizza zdecydowanie.
15
@barcelonaLM U nas jak zwykle ważniejsza jest aborcja, feministki i LGBTQ+ RTV AGD. Nikt się nie przejmuje ani nie zmobilizuje na strajk, bo inflacja, bo ceny z kosmosu, bo rząd robi nas w balona. Taki mamy klimat.
2
@Katalończyk 99 PiS dba o plecy Polaków! Dzięki partii rządzącej Polakom lżej nosi się zakupy :)
1
Delta ujemna wychodzi ewidentnie!
2
To proste, bierze Haalanda na zeszyt.
1
@Janiama Każdy powinien mieć prawo do decydowania o swoim życiu, więc osoby które nie chcą się szczepić niech się nie szczepią, a osoby które boją się wirusa niech się zaszczepią i 50 razy. Nikomu nic do tego. Nie powinno się krytykować ani jednych ani drugich. Każdy z nas powinien być odpowiedzialny za swoje czyny. Presja jest najgorsza - czy to w celu szczepienia czy nie szczepienia.
Ja nie mam zamiaru się szczepić i tego nie zrobiłem - miałem 2 razy Covid.
Popadamy w skrajność przez tę pandemię, która ni jak ma się do statystyk. Manipulacja, zastraszanie, groźby, ograniczenia. Tyle mamy z tego cyrku..
0
@JonSnow Przechodziłem 2 razy, lekko/średnie bóle głowy przez 2-3 dni (objawy grypy). Przeszło i wszystko jest ok. Do tej pory bez żadnych szczepień.
7
@DaPidejpi Usunął też flagę Holandii, a dodał link do swojego sklepu, także myślę, że to typowy zabieg marketingowy bez podtekstu do sytuacji z klubem :)
0
@patry295 Z mojej perspektywy jeżeli chodzi o 2022, to ze względu na nadal trwającą hossę, z pewniaków dałbym: BTC, ETH, DOT, ADA, LUNA, MATIC. Możliwe też dobre ruchy na AVAX, ATOM, SOL, DOGE, BNB, SAND, ALICE :)
0
@Rewolucja123 Zapewne jak w 95% przypadków żadna.
0
@Witekk10 A mi to szczerze wisi.
0
@pacior95 Pytanie ile stracisz darmowo? Tu jest haczyk.
5
@PatrychoO Klasycznie był wszędzie, a zarazem nigdzie.
0
@ElKamil
1. Czara Ognia
2. Kamień Filozoficzny
3. Komnata Tajemnic/Więzień Azkabanu
0
@Gosciuu Oj to była gierka! Piękne czasy!
1
@norbi77 Jeszcze chcą mi zajechać Indiane Jonesa 80-letnim Harrisonem Fordem.. :-(
6
No i to by było na tyle.
0
@Cadafaz Avatar 2 będzie top 1, Thor 4 będzie top 2, a Doctor Strange będzie top 3.
0
@Essos Dexter, Parks and Recreations, White Collar.
1
@Kinginiesta Na takiej GOATowej głowie jak jego, to pewnie urwał od syna kępkę, przykleił na śline i poszło! :-D
17
Braithwait nawet podczas kontuzji strzela gole. Legenda!
1
@patry295 U mnie jako inwestycje to najwięcej X zrobiły ADA i LUNA, ale najwięcej środków trzymam na BTC i ETH i czekam czekam na dalszą hossę :) Diamond hands! Inne inwestycje które jeszcze mam TO m.in. DOT, LUNA, ALICE, SHIBA i kilka innych.
0
@Karzel Do czterech razy sztuka!
1
Aż zerwałem więzadła wstając do tego strzału Gaviego, a tu nic..
1
Na górze róże,
Na dole słój,
sędzia kalosz
i... gnój.
1
Nadal mnie bawi sytuacja z Kounde z Albą haha niezłe jaja :-D
0
@domalki1 Djovak Nokovic!!!!
0
@Coutinho007 Ferran Torres jak najbardziej byłby również na duży plus, także w obu przypadkach byłbym bardzo zadowolony. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń :)
1
#Haaland #DeLigt #Raiola
Przez odejście Messiego co się równa z obniżeniem wartości marketingowej Barcy oraz obniżeniem wartości sportowej, uważam że Laporta zrobi wszystko, żeby przywrócić poziom i w jednym i drugim aspekcie. Mam na myśli podpisanie umów/kontraktów (które niekoniecznie chciałby Laporta podpisać gdyby nie sytuacja z jaką się borykamy), dzięki którym zyskamy możliwość przyklepania "głośnych" nazwisk dających gwarancje poziomu sportowego i marketingowego - pomijam takie niewypały jak Couthino i Dembele..
Czuję, że tematy Haalanda i De Ligta (+ może kogoś jeszcze ze stajni Raioli) będą bardzo realne po sprzedaży kilku graczy z wysokimi pensjami (m.in. Couthino, Umtiti), kilku zbędnych z niższymi pensjami i podpisaniu kilku nowych umów sponsorskich, gdyż jedynie (i aż) transfer Haalanda niósł by za sobą obowiązek płatności kwoty transferu. Wszystkie pozostałe nazwiska, to pensja + premie, które i tak i tak zawsze mają miejsce.
Wiem, że ktoś może powiedzieć, że "no fuckin way", bo brak kasy albo brak miejsca na pensje. Warto tylko zauważyć, że w przyszłym sezonie, będziemy mieć już znacznie większy limit na płace niż aktualny (przykładowo jeszcze 2 lata temu mieliśmy limit na poziomie około 600-650mln, aktualnie mamy 91mln, a w przyszłym sezonie może on urosnąć do ponad 300mln).
Wszystko zależy od tego kogo się uda sprzedać i jakie umowy podpisać, ale temat o dziwo JEST REALNY.
0
@Witekk10 Czyli warto.