0

@igor69 Pizza zdecydowanie.

15

@barcelonaLM U nas jak zwykle ważniejsza jest aborcja, feministki i LGBTQ+ RTV AGD. Nikt się nie przejmuje ani nie zmobilizuje na strajk, bo inflacja, bo ceny z kosmosu, bo rząd robi nas w balona. Taki mamy klimat.

2

@Katalończyk 99 PiS dba o plecy Polaków! Dzięki partii rządzącej Polakom lżej nosi się zakupy :)

1

Delta ujemna wychodzi ewidentnie!


2

To proste, bierze Haalanda na zeszyt.

1

@Janiama Każdy powinien mieć prawo do decydowania o swoim życiu, więc osoby które nie chcą się szczepić niech się nie szczepią, a osoby które boją się wirusa niech się zaszczepią i 50 razy. Nikomu nic do tego. Nie powinno się krytykować ani jednych ani drugich. Każdy z nas powinien być odpowiedzialny za swoje czyny. Presja jest najgorsza - czy to w celu szczepienia czy nie szczepienia.

Ja nie mam zamiaru się szczepić i tego nie zrobiłem - miałem 2 razy Covid.

Popadamy w skrajność przez tę pandemię, która ni jak ma się do statystyk. Manipulacja, zastraszanie, groźby, ograniczenia. Tyle mamy z tego cyrku..

0

@JonSnow Przechodziłem 2 razy, lekko/średnie bóle głowy przez 2-3 dni (objawy grypy). Przeszło i wszystko jest ok. Do tej pory bez żadnych szczepień.

7

@DaPidejpi Usunął też flagę Holandii, a dodał link do swojego sklepu, także myślę, że to typowy zabieg marketingowy bez podtekstu do sytuacji z klubem :)

0

@patry295 Z mojej perspektywy jeżeli chodzi o 2022, to ze względu na nadal trwającą hossę, z pewniaków dałbym: BTC, ETH, DOT, ADA, LUNA, MATIC. Możliwe też dobre ruchy na AVAX, ATOM, SOL, DOGE, BNB, SAND, ALICE :)

0

@Rewolucja123 Zapewne jak w 95% przypadków żadna.

0

@Witekk10 A mi to szczerze wisi.

0

@pacior95 Pytanie ile stracisz darmowo? Tu jest haczyk.

5

@PatrychoO Klasycznie był wszędzie, a zarazem nigdzie.

0

@ElKamil
1. Czara Ognia
2. Kamień Filozoficzny
3. Komnata Tajemnic/Więzień Azkabanu

0

@Gosciuu Oj to była gierka! Piękne czasy!

1

@norbi77 Jeszcze chcą mi zajechać Indiane Jonesa 80-letnim Harrisonem Fordem.. :-(

6

No i to by było na tyle.


0

@Cadafaz Avatar 2 będzie top 1, Thor 4 będzie top 2, a Doctor Strange będzie top 3.

0

@Essos Dexter, Parks and Recreations, White Collar.

1

@Kinginiesta Na takiej GOATowej głowie jak jego, to pewnie urwał od syna kępkę, przykleił na śline i poszło! :-D

17

Braithwait nawet podczas kontuzji strzela gole. Legenda!


1

@patry295 U mnie jako inwestycje to najwięcej X zrobiły ADA i LUNA, ale najwięcej środków trzymam na BTC i ETH i czekam czekam na dalszą hossę :) Diamond hands! Inne inwestycje które jeszcze mam TO m.in. DOT, LUNA, ALICE, SHIBA i kilka innych.

0

@Karzel Do czterech razy sztuka!

1

Aż zerwałem więzadła wstając do tego strzału Gaviego, a tu nic..

1

Na górze róże,
Na dole słój,
sędzia kalosz
i... gnój.

1

Nadal mnie bawi sytuacja z Kounde z Albą haha niezłe jaja :-D

0

@domalki1 Djovak Nokovic!!!!

0

@Coutinho007 Ferran Torres jak najbardziej byłby również na duży plus, także w obu przypadkach byłbym bardzo zadowolony. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń :)

1

#Haaland #DeLigt #Raiola

Przez odejście Messiego co się równa z obniżeniem wartości marketingowej Barcy oraz obniżeniem wartości sportowej, uważam że Laporta zrobi wszystko, żeby przywrócić poziom i w jednym i drugim aspekcie. Mam na myśli podpisanie umów/kontraktów (które niekoniecznie chciałby Laporta podpisać gdyby nie sytuacja z jaką się borykamy), dzięki którym zyskamy możliwość przyklepania "głośnych" nazwisk dających gwarancje poziomu sportowego i marketingowego - pomijam takie niewypały jak Couthino i Dembele..

Czuję, że tematy Haalanda i De Ligta (+ może kogoś jeszcze ze stajni Raioli) będą bardzo realne po sprzedaży kilku graczy z wysokimi pensjami (m.in. Couthino, Umtiti), kilku zbędnych z niższymi pensjami i podpisaniu kilku nowych umów sponsorskich, gdyż jedynie (i aż) transfer Haalanda niósł by za sobą obowiązek płatności kwoty transferu. Wszystkie pozostałe nazwiska, to pensja + premie, które i tak i tak zawsze mają miejsce.

Wiem, że ktoś może powiedzieć, że "no fuckin way", bo brak kasy albo brak miejsca na pensje. Warto tylko zauważyć, że w przyszłym sezonie, będziemy mieć już znacznie większy limit na płace niż aktualny (przykładowo jeszcze 2 lata temu mieliśmy limit na poziomie około 600-650mln, aktualnie mamy 91mln, a w przyszłym sezonie może on urosnąć do ponad 300mln).

Wszystko zależy od tego kogo się uda sprzedać i jakie umowy podpisać, ale temat o dziwo JEST REALNY.

0

@Witekk10 Czyli warto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?