0

Ale przekręcony werdykt masakra..

3

Pierwszy mecz drodzy Państwo. Dajmy popracować Xaviemu kilka miesięcy..

0

@Zoker @Sulimo Chciałbym zaznaczyć dyskretnie, że AS jako źródło no mówiąc bardzo delikatnie jest "słabym" źródłem informacji. Raczej bym się tym nie sugerował.

4

A wy co upolowaliście na Black Friday?


0

@DaPidejpi Dworczyk czy to ty? :-D

0

@Rewolucja123 Sprzedać!

0

@FafitFCB Faje to palił Mathieu na treningu, Riki pyrka tylko sheeshe ;-)

0

@paweldunajecfcb 40-70zł dziennie średnio przez miesiąc. Pomijając opłaty w stylu mieszkanie/telefon.

9

Dokładnie, Donald zawsze w punkt.
https://x.com/gen_brygady/status/1460594694283534348

5

@Ironman Pięknie nakręcony film, powolne budowanie napięcia i rozkręcanie się fabuły. Polecam.

0

@Azi No yhmmmyyymm bardzo przekonująca rola :D

1

@Agonus Albo tutaj:


16

A my nie rozważamy jego pozostania w zimie.

0

Ale nie przed Dembele :P

7

Kolejny raz pelikany dały się złapać. Czas otworzyć tu jakieś Zoo..

0

+ wysokie noty za styl.


1

@socha Ale z tego co podało kilka instancji sędziowskich nic mu nie udowodniono i wszystko było czyste i klarowne. Jeżeli tak, to jak możesz twierdzić, że na 100% to był to przekręt? Jakby okej, ale jeżeli chcesz poprzeć tę tezę, to musisz podać konkretne argumenty. Póki co w sądzie zostało przedstawione mnóstwo argumentów i dowodów, że jest niewinny, więc tak powinniśmy na to patrzeć, a ewentualne teorie powinny pozostać teoriami do czasu pojawienia się grubych argumentów je potwierdzających.

1

@Comentateiro O i dziękuję bardzo, takich odpowiedzi oczekiwałem.

Zgodzę się zdecydowanie, że jego postawa nie była idealna i nie powinna bazować wokół "ja". Tak samo nie zgodzę się z nikim, że Konfedracja jest idealna, bo nie jest. Dla mnie mają co poprawiać i są odklejeni w pewnych kategoriach (np. tematy aborcyjne), ale sumując wszystkie plusy i minusy wszystkich topowych partii dochodzę do wniosku, że Konfedracja nawet nic nie zmieniając wychodzi najkorzystniej dla zdecydowanej większości obywateli (gospodarczo to już zdecydowanie), a zmieniając ciut swoje podejście wyszliby jeszcze lepiej. Ale dziękuję.

1

@macio_944 O i dziękuję za konkretną odpowiedź :)
@PatrykBarcelona heh Tobie również, ;)

0

@Comentateiro Wyraźnie zaznaczyłem, że nie chce poruszać opcji PO i PiS, bo dla mnie to dno, a jeżeli ktoś uważa inaczej, to proszę założyć oddzielny post i prowadzić tam dyskusje, że Konfedracja to dno. Nie mam nic przeciwko temu.

Mój post nie miał podawać argumentów ZA Konfederacji oraz argumentów PRZECIW czy to PO czy PiS. To nie ta dyskusja, a do tej konkretnej nikt nikogo nie zmusza.

0

@kamyk_23 Ale jak nie chcesz brać udziało w dyskusji, to wracaj do przeglądania internetu.

1

Jako, iż jestem wyborcą Konfederacji, to wiem, że ma ona tutaj wielu zwolenników jak i przeciwników.

Chciałem w związku z tym zapytać jej PRZECIWNIKÓW jaką opcje uważają za bardziej słuszną podchodząc do wyborów i dlaczego - pomijając PO i PiS, bo to dno.

Pytam poważnie, nie chce wojny, a jedynie argumentów, gdyż lubię poznać zdanie drugiej strony, ponieważ możne ono prowadzić do refleksji :)

37

Zapamiętajmy, gość wie co pisze.


17

Radzę powstrzymać się od oskarżania Abidala zanim sprawa się wyjaśni. Na 99% nic mu nie zrobią i nic nie udowodnią, także żeby potem nie było.

0

@DonMatteo901 Jprdl... Dramat.

0

Ostatni będą pierwszymi :P

1

@LS Kanały: Piotr Ostapowicz i Phil Konieczny.

2

@mrboom Osobiście korzystałem z takich zawsze:
- Maść ochronna z witaminą A 800 jm/g (apteczna, najtańsza, cytrynowy zapach, tłusta)
- Maść Retimax z witaminą A 1500 jm/g (apteczna, ciut droższa niż ta powyższa, niby większa ilość wit A ale to niby bez znaczenia, bezwonna)
- Krem Dermosan z witaminą A i E (półtłusty albo tłusty, najdroższy z tych trzech)

Polecam np. Retimax/Dermosan w ciągu dnia + ta pierwsza na noc z tego powodu, że wolniej się wchłania :)

0

@LucaMancini Osobiście wszystkie inne szczepienia jak najbardziej TAK, niestety na Covid NIE.

0

@patry295 Zgadzam się, Grynowi się udało coś ugrać, ale słuchając go mam wrażenie, że on tworzy jakąś własną filozofie i jest odklejony od rzeczywistości. Póki co żadnych ruchów nie wykonuje co do rynku meta, ale będe o tym myślał w 2022 i 2023, zobaczymy co się zacznie pokazywać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?