Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwielbiam Borka, ale co doepał do pieca z tym Top 3 to jego xD
0
@hayek Tak to mówi tylko Barbara Kurdej-Szatan :-P
3
Liczy się dobra zabawa! :-)
https://x.com/AntiRepublique/status/1465104537069539331
1
@tomek8756 A jutro w TVP:
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis558402.jpg
1
@GeneralXavi Uważam, że byłoby to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie, lecz obawiam się, że ból kukla i duma nie pozwoli im wrócić do poprzedniego roku i dać zaległą nagrodę Panu Robertowi :(
3
Puiq złota piłka?! :-D
0
@masq Odpisane, potwierdzam ;)
9
Dziś o 21:00 czyli zaraz po ogłoszeniu Leo Messiego zdobywcą 7 ZP planowane jest opuszczenie flagi Polski do połowy masztu oraz ostatnie namaszczenie Zbigniewa Bońka. #PotwierdzoneInfo
0
Ciekawe czy Leo wyjedzie Laporcie z bani za te akcje latem hmm.. Zapewne.
0
@masq Żyje żyje, jestem cały dzień poza domem, ale za max 2h wracam i zerknę co żeś tam naskrobał :-D
0
Strata za stratą, wszystko za wolno, niedokładnie, jakbyśmy mieli czas i 10 bramkowe prowadzenie... Masakra.
7
A nawet 12 na 10, po co się ograniczać?
0
Ferran Torres - co o nim sądzicie jako o napastniku?
Wart zachodu i tych pieniędzy? Pytam, gdyż nie oglądam PL i poza jakimiś w miare pozytywnymi komentarzami, to nie wiem o chłopie za wiele. Ktoś ogląda mecze City regularnie?
1
@eckov Ale dlaczego chcesz to robić Pepowi? Co Ci chłop złego w życiu zrobił? :-P
0
@Mixtape Powinniśmy.
0
@puyol_presidend5 Dla mnie ludzi którzy są przeciwko szczepionce dzielę na 2 obozy:
- antyszczepionkowców którzy nie mają przekonania do konieczności przyjęcia szczepienia na Covid, ale ciągle się interesują tematem, czytają o powikłaniach ale i o pozytywach, dają czas na rozwój wydarzeń i nie odrzucają opcji że się kiedyś zaszczepią (jestem w tej grupie)
- foliarzy, którzy negują wszystko i wszystkich, nie czytają nic wartościowego tylko strony nakręcone emocjonalnie i raporty z tyłka bez źródła, nie słuchają żadnych argumentów
W pierwszej grupie nie wydaje mi się, aby było sporo osób niewykształconych (chociaż różnica między wykształceniem średnim a wyższym w dzisiejszych czasach to komedia, bo jednak zdobyć wyższe lic lub mgr nie jest ciężko) lub prostaków. W drugiej za to już uważam, że są tam typowi fanatycy, a to wynika wręcz z braku wiedzy.
Także to tak.
2
@Pewex Śmiem się nie zgodzić, ale zdanie szanuje.
5
No właśnie.
10
I to są wspomnienia na całe życie! :-D
0
@Peciak Bolesne 19% od zysku... :( Ale lepiej miec 81% zysku na czysto niż nie mieć, także też się szykuje na złożenie PITu w przyszłym roku ;)
4
No tak, ostatnio mega zadowolony a wręcz wyróżniał chłopaków, a teraz że jednak odstawka. Przecież te newsy się kupy nie trzymają.. #fejk
6
Zagraliśmy dopiero 2 mecze z Xavim + mnóstwo osób jest w kontuzjowanych lub dopiero wróciło po kontuzji. Troche z tyłka jest wyciąganie wniosków po tak krótkim czasie..
4
Za dużo osób do podawania, za mało do strzelania..
0
Czy ktoś z Was ma pod ręką jakieś statystyki/infografiki do Złotej Piłki, które utwierdzą odpornego na słowa odbiorcę, że Leo Messi zasłużenie wygrał/wygra Złotą Piłkę za:
- 2019 rok
- 2021 rok (z małą przewagą nad Lewym)
Nie mam jak aktualnie wyszukać po stronkach i twitterach, bo prowadzę auto (piszę tę wiadomość stojąc na kolejnych światłach) i trwa tu gruba debata ze znajomym.
Tanio skóry nie sprzedam! :-D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kusco15 Ale że w Polsacie? Bo on po konflikcie z Polsatem musiał się rozstać z KSW. Kiedyś prowadził gale, ale od chyba 1-2 lat nie mógł już. Może mnie coś ominęło.
0
@Kubox Mati Borek pewnie wróci do KSW :) Dla mnie spoko.
0
@nieprzysiadalnosc A no to taki sprzęt to jak najbardziej. Raczej używanego nie kupisz :P Jak jest normalnie produkt zapakowany, jest gwarancja i nie ma żadnego opisanego haczyka, to bierz śmiało.
0
@nieprzysiadalnosc Ja mam spore i wszystko ok, zero zawodu, zero problemów. Pamiętaj, żeby patrzeć na sprzedawcę czyli czy to nie jest jakieś świeżo założone konto, które nie ma żadnej historii (nie jest to od razu scam, ale roście szansa). Patrz czy urządzenie jest nowe czy używane czy powystawowe, czy ma wady, braki, kraj pochodzenia, itd. Pamiętaj, że w sklepach typu Media Expert sklep do ceny dolicza bardzo często część jeszcze część kasy, która musi zrekompensować wydatki sklepu czyli opłaty (wynajem, media) - stąd często wyższa cena. A że tak zapytam, na jaki sprzęt polujesz (np. telefon, TV, PS)?
1
Ale wyszło więcej gadania niż umiejętności..