Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB Dla mnie Gavi
0
@KierownikLucas Chyba właśnie tu tkwi diabeł... eh.
3
Ja czegoś nie rozumiem.
Mamy piłkarzy nadających się do gry kombinacyjnej, a nie nadających się do gry głową, a gramy głównie wrzutkami. Gdzie jest haczyk?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Adek02 o to zerknę faktycznie, thx
@Explode @WisniaKala oho Panowie ratujecie! Dzięki! :)
0
Czy ma ktoś link do stream'a UFC i mógłby podesłać na PRIV? Streams World niestety offline... :(
15
Typowy czwartek.
0
Wysokość kar klasycznie powala z nóg.. Dobre i to :-)
1
@DIPENNN Typowy ofensywny pomocnik nastawiony na kreowanie okazji, grę "do przodu", szukanie prostopadłych piłek, przyśpieszanie gry. Czyli w skrócie: ktoś kogo nie mamy, a ktoś kogo potrzebujemy.
Oczywiście to nie żaden poziom Iniesty czy innych topowych, ale warto zaznaczyć, że nigdy nie dostał konkretnych szans, a kiedy dostał więcej jak 5min, to zawsze pokazał się albo średnio, dobrze albo bardzo dobrze.
Uważam, że zasługuje na kilkanaście/kilkadziesiąt pełnych spotkań w sezonie, a przynajmniej kilka pod rząd po minimum 60min.
1
Riqui Puig kurna no do czterech razy sztuka! To będzie TEN sezon! Szczerze wierzę, że ktoś (kto przyjdzie) da mu w końcu realną szansę, a nie ogony w co 10'tym meczu. Jeśli to będzie Xavi, to... #XaviMusisz
0
@D10SLEO Zesrałem się ze śmiechu, nie bede ukrywać xD
0
@tbas Może miało być, że "na gazie"
0
Koeman Koemanem, ale naszym piłkarzom nikt nie zabrania gryźć trawy i grac bardziej dynamicznie a nie anemicznie, lecz jednak jak widać nie kwapią się do wygrania tak jak Rayo.
0
@hayek Uff to w takim razie jest po co dusić szybko do domku :)
0
Heh dopiero dojeżdżam do domu spóźniony na mecz, ale widzę że sobie oszczędzam zdrowia nie oglądając tych pierwszych kilkunastu minut :-D
1
@Jakchcesz Ważne, że fizyke w końcu dopracowali :-D
1
@kuba1794 Ja osobiście tak, nie wiem jak reszta ale znam kilka osób tutaj które siedzą w krypto również. Próg wejścia nie jest wysoki jeśli chodzi o wiedzę i jeśli chce się zacząć już coś zarabiać. Najprościej wejdź na YT i wyszukaj kanał "Piotr Ostapowicz" i tam będziesz miał sporo kontentu na początek jeśli byłbyś zainteresowany.
0
@DaPidejpi Dokładnie. Jeśli kupisz dzisiaj za te powiedzmy $10 po kursie $60k i kurs urośnie do $180k w grudniu i wtedy sprzedasz, to zarobisz x3 to co wpłaciłeś czyli łącznie będziesz mieć $30. Potem trzeba zapłacić podatek od zysku 19%, a zysk to: $30-$10=$20, a 19% z $20 to $3,8 i tyle podatku trzeba opłacić, więc na koniec wyjdzie że masz $30-$3,8=$26,2 na czysto :)
1
@Explode Najwięcej osób przewiduję koniec hossy na okolice 16-22 grudnia tego roku, ale nie wykluczone że hossa wyjątkowo potrwa dłużej (do lutego/marca), lecz osobiście celuje z realizacją zysków na około połowę grudnia właśnie :-)
Trzeba obserwować WhaleAlert i inne wskaźniki, wtedy będzie można wyczuć moment.
1
@MesQueUnClub_87 Ja mieszkam w Waw.
- Woda np. w Biedronce Cisowianka (wczoraj kupiona) 1,80pln
- Benzyna 95 na Auchanie tankowane 5 dni temu 5,92pln (na Orlenie pewnie drożej o 5-15gr)
- Chleba nie kupuje to nie wiem
1
@masq Z tego co czytałem, to taka masa była do jakiejś roli szykowana, chociaż sam fakt że trochę się zaniedbał już wcześniej to też jego wina, ale do roli przytył 20-30kg jakoś. Ogólnie to podobno wraca do Hollywood i będzie grał u Scorsese w "Killers of the Flower Moon" + innych lepszych produkcjach. Trzymam mocno kciuki, bo to jeden z moich ulubionych aktorów filmów przygodowych :-)
1
@FC1899Barca To samo było z Lepperem i Stonogą - może inny wątek poruszali, ale konsekwencje również nie były dla nich dobre, a nawet gorsze.
3
@Kurkmen Squirt Game naprawdę bardzo dobra produkcja, byłem pozytywnie zaskoczony, szczególnie końcówka zaskakuje + jest potencjał na drugą część.
P.S. Squid Game też spoko.
0
@tomek8756 Ładnie poleciał :-P
2
@TheNekro94 Nie no mnie ta sytuacja jak każda inna po prostu bawi, bo jesteśmy bezsilni na takie zachowania, których jest masa i które trzeba moim zdaniem piętnować. Szczególnie, że jestem mężczyzną i czuje się poszkodowany, ponieważ rzaaaaaadko się zdarza, żeby to facet mógł wykorzystać przełożoną dla lepszych warunków pracy :-P
0
@TheNekro94 Smacznej kawusi :-D
1
@michal26 Chyba jakoś takoś, ale nie jestem pewien czy to nie było 1-2msc bardziej, ale mogę się mylić. Mimo wszystko temat stosunkowo ciepły - w porównaniu do gościa z Tweeta..
2
@michal26 Chodziło o sprawę zaginięcia jednej blogerki, która wraz z nim chłopakiem/narzeczonym podróżowała po USA - nawet policja ich zatrzymała i mieli oboje chyba ślady jakiejś szarpaniny, ale oboje stwierdzili że wszystko jest ok. Potem rodzina tej dziewczyny dostawała dziwne SMSy jakby nie pisane przez nią i urwał się kontakt. Policja znalazła ciało dziewczyny, a tego gościa nie. Niby go szukali jeszcze wczoraj, bo gdzieś wyskoczył na kamerkach, a tu widze że chyba znaleźli zimnego.
0
@Momals11 Alexandre Pato (nie tyle co najgorzej, ale mocno niewykorzystany potencjał).
1
Koeman komuś tam zaraz zaepie.