1

@danio1899 Dodałem Loew'a
@Rielan Dodałem Conte

:)

0

[ANKIETA]
Którego trenera chciałabyś/chciałbyś po ewentualnym zwolnieniu Koemana?
https://strawpoll.com/sw2egep4u

22

Żebyśmy dobrze wszyscy zapamiętali :)


0

@marko111122 Od następnego tygodnia.

0

Dobra jest kilka nazwisk i pomysłów na następnego trenera po Koemanie. Warto już powoli zacząć się zastanawiać kto zastąpi trenera, który zastąpi Koemana, bo wierzyć mi się chce, że przyjdzie ktoś X i ta drużyna zacznie nagle szybko biegać, pressować i dusić na bramkę, więc następny trenejro pewnie dostanie pół roku na test i będzie znowu presją zmiany.

1

@DaPidejpi Dla mnie INIESTA.

3

Ja się zgadzam z Kowalem.

6

Messi o sytuacji z Pochettino. Wywiad legit. #HereWeGo


0

@Zawsze_Wierny Demir dopiero wchodzi do wielkiej piłki, Dest nadal zablokowany, Couthino po długiej kontuzji bez formy. Jedynie Depay próbował, ale sam nie zwojuje świata. Brak skrzydłowych widać aż nadto. najbardziej czekam na Dembele i Fatiego, wtedy powinniśmy poczuć różnicę w ataku.

0

@Zawsze_Wierny Wrzutki były dlatego, bo nie było właśnie Aguero i Fatiego i nie dało się grać aktualnymi piłkarzami gry kombinacyjnej. Jedyną szansą z tym składem były dośrodkowania. Jak będą Fati, Dembele, Aguero to nie będzie tyle wrzutek, a Barca będzie grac kombinacyjnie tak jak zawsze. Z resztą to samo powiedział Koeman na konferencji pomeczowej (jest na stronie głównej).

1

Prawda jest taka, że Barca nie ma zawodników mogących zrobić różnice. Wszyscy co ją robili to odeszli. Dodatkowo mamy plagę kontuzji na kluczowych pozycjach lub u piłkarzy, których atuty były jedynymi w zespole. Zakładając że mamy zdrowych Fatiego, Dembele, Aguero, wypoczętego Pedriego czy Couthino który złapie forme po półrocznej przerwie to można grać CAŁKIEM inaczej. Aktualnie grają pewni zawodnicy od których wymaga się zagrań których nigdy nie potrafili i ich atuty są całkiem inne niż się oczekuje chwilowo - dlatego to nie wyglada.

Trzeba się przemęczyć i poczekać na wyzdrowienie tych kilku kluczowych zawodników, liczyć że przynajmniej połowa z nich wskoczy na dobry rytm i będzie fajnie grać i zobaczymy co się uda z tego zrobić, a zimą lub latem trzeba poszukać wzmocnień.

W tej sytuacji ani Klopp, ani Guardiola, ani Tuchel, ani Ten Hag, ani Smuda, ani nawet potężny Brzęczek by nie pomogli. Mogą wpleść swój styl, swój swoją wizję i taktykę, ale taki Roberto nie zacznie nagle szybko biegać, taki Dest z miejsca nie stanie się drugim Alvesem, takiemu Albie nie przejdzie nagle sraczka co mecz, a Luuk De Jong nie będzie nagle drugim Ibrą. Nadal taki Bayern będzie nas zjadał z każdym innym trenerem.

Mamy mnóstwo młodych piłkarzy, którzy muszą (najlepiej jak najszybciej!) wskoczyć na swój top poziom i pokazywać swoją wartość, bo aktualnie mam wrażenie że większość gra na poziomie 20% możliwości. Ale żeby tak się stało, to niestety czekają nas ciężkie przeprawy przez Granade, Elche czy inne tuzy La Liga, ale nawet jeśli mamy czekać i pół roku, a sytuacja ma się potem zmienić o 180 stopni, to WARTO. Każdy myślący wie jak mamy przesraną sytuację i ona się nie zmieni po kilku meczach lub po zmianie trenera. Trzymam kciuki za chłopaków, bo wiem że nikt tam nie chce przegrywać i grzęznąć w takiej beznadziejnej sytuacji, dlatego Vamos Barca i liczę, że z każdym meczem będzie widać światełko w tunelu co raz wyraźniej :)

1

@Pablit Troche sobie oczywiście żartuje z tym wpisem - mimo iż jestem wielkim zwolennikiem Rikiego :)

14

Zidane klaskał jak oglądał!

1

@NaFazieHitman Wejście Riquiego Puiga i Araujo.

0

@BART97 Ale swoich duchem tchnął zespół do remisu, a gdyby grał z 10min dłużej to kto wie kto wie.. :)

2

Fakty są takie, że wszedł Riqui Puig i zremisowaliśmy ten przegrany mecz. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

1

@John_Doe Tak, pierwszy obniżył dwukrotnie pensje.

1

Tak jest! Riki Martin na boisku! Dawaj młody!

2

Pewnie jestem wyjątkiem, ale nadal mam wrażenie, że problemy z z FCB leżą w większości w zespole (zawodnikach - szczególnie weteranach), a nie w trenerze. Przecież nikt im nie zabrania pressować, wychodzić na pozycje ani uderzać - a już na pewno nie Koeman. Obraz gry będzie przekładany na trenera i to rozumiem, ale wątpie aby on był odpowiedzialny faktycznie za to co widzimy.

Tyle pecha co mamy od roku to nie widziałem nigdy nigdzie (kontuzje, afery, odejścia, problem finansowy)..

0

Kłopoty kłopoty Granady!

1

Ej no PIERWSZA WOLNA!

7

Tylko ten Roberto piecze w oczy.. Ale dzisiaj gra na swojej nominalnej pozycji, liczę że pokaże się z lepszej strony niż na PO..

25

Ciężko się nie zgodzić.


22

Tak urwał, że nikt nie wiedział co się stało. Nawet on sam.


4

Ktoś włączył mecz... Nie ma innej opcji.

0

@barcelonaLM Zdecydowanie. Bardzo możliwe, że będą chcieli utworzyć swój kanał w TV. Z powodu ich "niepoprawności politycznej" którą tak lubimy mogą od czasu do czasu dostać takim rykoszetem jak wczoraj, także dla ich dobra i nie zmieniania narracji muszą być zależni tylko od siebie. YT upadł poprawnościowo tak jak Netflix.. niestety.

0

Mati Borek wczoraj o usunięciu Kanału Sportowego:


4

@Michu94 Byłoby miło. Chociaż uważam, że aktualny stan rzeczy w 90% wynika z postawy zespołu, a nie trenera.

0

@Hosh Aż się przypomina klasyk "Yamakasi: Współcześni samurajowie" :-P

P.S. Też kiedyś miałem w swoim życiu 2 lata kiedy uprawiałem Parkour, ale niestety człowiek był za młody jeszcze + nie było warunków żeby sporo rzeczy porobić. Jednak wspomnienia pozostały!

3

PRZED MECZEM: Spróbujmy coś ugrać, ale bądźmy realistami, to Bayern a nie Granada, może być ciężko, bądźmy na to gotowi.

W TRAKCIE MECZU przy 2:0 w 60min: Koeman out!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?