Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 Myślę, czy nie kupić Metahero Gryna, ale może bardziej podczas bessy będe takie projekty kumulował i liczył, że któryś wystrzeli za 4-8 lat (przy kolejnych hossach) mocniej niż kilka razy ;)
0
Czyli co, Dani Alves oficjalnie w XI sezonu FIFA? :-D
0
@amanter Moim zdaniem porównywalny, tyle że Gavi to trochę jednak inny piłkarz niż Pedri, bardziej efektywny co może się podobać i skłaniać do takiej refleksji. Myślę, że dobrze by się uzupełniali będąc razem na boisku :-)
0
@Kitek1640 Może był słaby :-D
0
@Wojcio "Piramida finansowa" dobre :D Najwyraźniej nie znasz tematu i dlatego tak piszesz, ale to nie szkodzi, nigdy nie jest za późno na doedukowanie się w tak świeżym temacie jakim jest rynek krypto (ma zaledwie ponad 20 lat). Tutaj jest wyjaśnione dlaczego to NIE jest piramida finansowa.
1
@patry295 Zgadzam się, że uwalenie krypto przez Chiny guzik dało, bo blockchain ma algorytm, który się dopasowuje i tydzień po tym już wszystko banglało tak samo. Z resztą Chiny już z 6 raz zbanowały krypto i przywracały, teraz znowu się mówi że chcą sie z tego wycofać :)
@kamyk_23 Nie chce wchodzić w dyskusję, ale zgadzam się tutaj z @patry295. Złoto jest podatne na manipulacje, jest niepodzielnym aktywem, nie jest skończone tak jak bitcoin (21mln sztuk max kiedyś i koniec). Złoto jest alternatywą, ale gorszą. Za dolary nic nie kupisz jak będzie hiperinflacja, bo się okaże że za 100tys dolarów które będziesz miał odłożone to po miesiącu będziesz mógł kupić bilet żeby popatrzeć przez szybę na chleb. Waluta cyfrowa niescentralizowana będzie trzymała swoją wartość i nie będzie podatna na manipulacje i hiperinflacje.
0
@patry295 Potwierdzam :) Portfel długoterminowy i regularne dokupywanie i HODLowanie to sposób na bezpieczeństwo finansowe w przyszłości.
24
Kostki w dłoń!
0
@jordus100 Właśnie tutaj jest porównania kapitalizacja rynkowa tych aktywów i niebawem dojdzie do zmian w czołówce :)
3
A jeżeli osiągnie powyżej $150k w tej hossie (na co wiele wskazuje), to łyka i Apple i Microsoft :)
2
Chłopaki, sugeruje nie wznawiać, na moją odpowiedzialność.
0
@patry295 Dokładnie :)
@Explode W sumie według wszelkich liczących się analiz oraz samego faktu cykliczności krypto, to wychodzi ewidentnie końcówka grudnia. Jest opcja, że przez covid hossa się przesunie na Q1 2022, ale nic poza tym. FOMO zaczyna mocno rosnąć, co raz więcej osób się grzeje, druga połowa listopada lub max początek grudnia powinniśmy zobaczyć start wertykalnego ruchu. Osobiście celuje w BTC na poziomie $160-220k.
0
@Explode Hossa się skończy w grudniu lub styczniu teraz, ale pełne ETH 2.0 wejdzie chyba jakoś lekko za rok dopiero. Mimo wszystko będzie dobrze :-)
0
@Rewolucja123 Jose Ramón de la Fuente zawsze na plusik :D
2
@IronSanHybrid Tych baranów powinno się łapać, pałować, wydawać wyroki np. pół roku pierdla albo rok w zawieszeniu na 5 lat + kara grzywny + naprawa zniszczonych elementów lub prace społeczne. Za bardzo się im popuszcza..
8
Hehe bawi nagle łączenie gry Puiga wraz z tą sytuacją i szukanie korelacji :-D Popukajcie się co niektórzy w czoło.. Zaraz będzie, że Puig wyrzucił gume do rzucia na ziemie i będą komentarze "Za takie zachowanie należy się ławka na pól roku", "Jaki piłkarz taki człowiek", "Poprzewracało się w głowie" heh. Jacy wy święci jesteście ohohoho :-D
6
Ostatnio zauważyłem, że już któryś raz na Onecie pojawiają się artykuły cytowane z fcbarca.com (i są wysoko wyświetlane) za co wielkie brawa dla @Redakcja! :-)
https://www.onet.pl/sport/fcbarca/mundo-deportivo-liczby-ktore-pokazuja-kryzys-barcelony/kjzzqrb,30bc1058
P.S. Nie wiem od kiedy tak jest, ale w ostatnich tygodniach szczególnie rzuciło mi się to w oczy - może ze względu na lepsze pozycjonowanie artykułów na głównej Onetu.
1
@IronSanHybrid Laporta stoi jak w kościele :P
0
@fantom102 Myślę, że do 7-9$.
0
@pride98 Top.
A tak poważnie to kupować i trzymać do końca roku +/-.
(to nie jest porada inwestycyjna)
1
@PatrychoO Ogladalem i polecam z czystym sumieniem! :-)
1
@Rewolucja123 Pierwsza lekcja strzelania wolnych za nami. Mam nadzieję, że Busquets zapakuje jakieś okno w przyszłym meczu z 30m.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@Joe_Barbaro i prawidłowo. Śmieciarka przyjechała i posprzątała.
94
Od razu z grubej rury.
0
@Marik1234 + do książek dodaj sobie jakieś kanały na YT np. Phil Konieczny lub Piotr Ostapowicz. Połącz nabytą wiedzę i działaj - polecam :)
79
Dobrze, że to tylko wypożyczenie.. :-)
1
@Dzemix111
- Valverde według 2 źródeł zarabiał 12,5mln euro
- Z Koemanem sytuacja była inna, bo chyba miał trochę niższą pensję + ją 2 razy obniżał (jako pierwszy w FCB), więc ile ostatecznie zarabiał to ciężko powiedzieć, ale bym strzelał że z 30% tego co początkowo miał dostać
- Xavi też pewnie będzie miał to jakoś inaczej rozłożone, gdyż w budżecie nie ma kasy i pewnie dostanie "symboliczny" milion + reszta jakimiś premiami albo kontraktami albo rozłożone na kilka lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika