10

Oficjalne oświadczenie w sprawie awarii.


5

Heh


0

Instagram i Facebook? To już przeszłość.

1

Moriba? To już przeszłość.

14

Prawda prawda i jeszcze raz prawda. Syf na kółkach.


1

@FC1899Barca A co z pozostałymi danymi? Jak to wygląda? MOTM i nagrody? Pytam, bo może masz takie dane, to będzie łatwiej to zweryfikować.

6

Jeżeli głosowanie kończyło się w sierpniu na takich liczbach, to Messi zdecydowanie ZP.


2

@jakubkuba07 Zależy na co, jak na C-19 to nie.

8

@Kgorecki2500 No i takie coś bym uszanował, w końcu mielibyśmy szansę zmienić ten kraj na lepsze.

8

@eckov Mi za to Jessica Alba :-(

1

@AllBundy Oj to Godziny szczytu również Tobie MOCNO przypadną do gustu :) Chris Tucker rządzi!

1

@AllBundy Oj jedna z moich najlepszych trylogii! Uwielbiam ten klimat :)

1

@Encore Oby! Życzę tego i im i nam :-)

1

Na poprawę humoru - bo nic innego nie pozostaje..
https://x.com/Bayerssi_/status/1442964493739298818

0

@amanter Coś jest nie tak z tymi danymi. Przecież w Barcelonie więcej płacono za pensje niż w Madrycie, a tu wychodzi że rok temu to Real wydawał na pensje prawie 130mln więcej o nas. Pomijam fakt, że teraz w obliczu pandemii gdzie każdy ma problemy finansowe i tnie pensje (nawet Bayern), to Real nagle podwyższył je o około 1.5 razy? Druga sprawa, że kiedy Barca miała w 2019/2020 roku przychody rzędu ~1mld euro, to mówiono że wydaje na pensje około 60-65% budżetu (nadal wtedy w limicie), więc około 600-650mln, także gdzie nagle uciekło im 300mln?

Wydaje mi się, że ktoś tam pokręcił i fakty będą takie, że obecnie Barca wydaje na pensje jakieś ~350mln (a nie 97mln), co będzie wynosiło z 65% całego budżetu, który zmniejszył się z 1mld do około 550mln i to by się zgadzało.

2

Liczyłem na:
- wygraną City i porażkę PSG
- porażkę Realu
- gola Messiego

2/3 weszło, dobre i to.

18

0

@dias W efekcie trącił piłkę tak jak założył od początku i zdążył schować nogi.

6

Nie no ta druga żółta dla mnie z dupy... Nie było intencji ataku na nogi przeciwnika, FDJ chował swoje nogi. Eh..

10

"gdy sprowadzaliśmy Coutinho lub Dembélé, nikt tego nie krytykował, wszystkim wydawało się to dobre."

Zgadzam się z tym w 100%. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw jaki mamy obecnie i wtedy to były MEGA trasfery z niemal zerowym ryzykiem niewypału. Teraz po fakcie cała wina spada na były zarząd, że ten nie przewidział przyszłości. Niestety ale tego zarzucić im nie można, bo Dembele kiedy do nas przechodził to był lepszy niż Mbappe, a Couthino najlepszym piłkarzem PPL. Wyszło jak wyszło, po prostu pech.

0

@robsesh Illaix Moriba :D

0

@dzefrej234 Jak najbardziej, ankieta pozostaje otwarta :)

0

[WYNIKI ANKIETY]

TEMAT: Którego trenera chciałabyś/chciałbyś po ewentualnym zwolnieniu Koemana?
ILOŚĆ GŁOSÓW: ponad 130

TOP 5
1. Erik ten Hag (31 głosów)
2. Xavi (23 głosów)
3. Antonio Conte (18 głosów)
4. Pozostanie Koemana do końca sezonu (16 głosów)
5. Marcelo Bielsa (13 głosów)

Link do ankiety i kompletnych wyników: https://strawpoll.com/sw2egep4u
---

Osobiście wolałbym, aby nie brać "byle kogo" jeśli trzeba będzie zmienić trenera, także jestem za pozostanie Koemana, ale jeśli do tego dojdzie, to najbardziej by moim zdaniem pasowały kandydatury Erika ten Haga oraz Marcelo Bielsy :-)

0

@clyde Czuje teraz poczucie winy, ale jednocześnie radość, że mogłem Ci przypomnieć tą cudowną melodię :-)

1

@Ghotti Dla mnie idealny rozmiarowo jest mój S10e, bo ma ekran 5,8". Jedynie ta bateria czasem nie jest wystarczająca.. I teraz po 3 latach chcąc powoli zmienić może tel jestem załamany, że wszystko co jest to od 6,1" w górę :-( Niby nie dużo, ale jednak wolałbym powyżej 6,0" nie wychodzić eh..

1

@tomcruise @masq potwierdzam! Jeszcze z tytułu ten kawałek pamiętam:



Co do innych części AC, to również były genialne :)

W Unrealu to tę uwielbiałem:


A tu reszta do UT:


1

@masq Dla mnie najlepszy soundtrack jaki był, to Assassin's Creed 2 oraz GTA Vice City (chociaż ten drugi wykorzystywał bardziej świetne kawałki różnych twórców). Z innych jakie zapadły mi mocno w pamięć, to Unreal Tournament (1999), NFS Most Wanted i Underground 2. Wiedźmin też ma bardzo ładną ścieżkę, lecz sama gra mi nie podeszła :)

0

Trwa ANKIETA dotycząca trenera po Koemanie (jeśli zostanie zwolniony). Zapraszam do oddawania głosów, aktualnie jest ponad 80.

LINK DO ANKIETY: https://strawpoll.com/sw2egep4u
--------------
Aktualne TOP 3:
1. ten Hag
2. Xavi
3. Conte
(zaraz za nimi Marcelo Bielsa)
Wyniki: https://strawpoll.com/sw2egep4u/r

0

@ViscaDelFritz1983 Nie no Tuchela, Kloppa, Guardioli, Nagelsmana nie dawałem nawet :)

0

@Gaucho Nie da rady, mea coulpa :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?