Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 Chodziło o wprowadzanie młodych zawodników, a to Koeman robi :)
1
@CuttingHead Dokładnie, ciesze się, że to podkreślasz :-P
8
DRAMAT..
3
Iniesta vs Zidane
Ładnie go Andres poskładał :-)
0
@4drian0 Licze cholernie na ten film, ale boje się trochę, bo w zwiastunie jest mało "matrixowego mroku", za dużo nowoczesności i Neo wygląda jak John Wick (mógł jednak zmienić fryzurę do Matrixa..). No i gdzie jest prawdziwy Morfeusz oraz... Agent Smith?! :(
6
Ale wyrwali bramkę!
0
STACJA II: Krychowiak upada po raz czwarty.
9
Heh
0
@Gosciuu Czyli Stano w ostatnim Stanowisku nie rzucał słów na wiatr mówiąc, że co kilka dni będą ogłaszać nowy transfer :-D
3
Bardzo fajne pytania i odpowiedzi Koemana!
1
@NaFazieHitman Oczywiście, dlatego małe kwoty i rozsądek przy dźwigni a nie że za cały portfel :-P
1
@NaFazieHitman Udało mi się przy wczorajszym flash crashu złapać poziom 44k i odpalić longa na dźwigni :-D Akurat włączyłem giełdę, przeglądałem coś i nagle cyk cyk cyk poleciało wszystko (BTC o 10k w dół). Piękna sprawa :)
3
@darek60 Nie zrozumiałeś.
12
Proste. 2+2=4
20
Tak było :-P
0
Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, kto ma decydujący głos w Hiszpanii w sprawie takich rzeczy jak ilość kibiców na trybunach lub przekładanie / nieprzekładanie meczów?
Aktualnie co kilka dni / godzin mamy nowe informację o tym, że na trybunach będzie 20% kibiców, po chwili 40% kibiców, za dwa dni jednak poprawka 30% kibiców lub mecz się odbędzie dnia X, po chwili że mecz jest przełożony, potem że jednak będzie i uj, potem że zobaczymy, itd.
Instytucje, które co chwile podają inną informacje i jedna oskarża drugą o brak kompetencji i grozi sądem to:
● La Liga
● REFE
● Wyższa Rada ds. Sportu
● FIFA / UEFA
Czy tam nie może być jednego organu, który zarządza np. terminarzem, drugiego odnośnie np. tematów Covidowych (ilość kibiców na stadionie)? Mam wrażenie, że nikt nie wie jakie ma kompetencje i mówi / ogłasza wersje, która jest dla niego najbardziej wygodna, a jak ktoś się oburzy to sprawa jest kierowana do sądu. No ludzie...
#pomocy #help #hilfe
0
@MarioVeB! Mogę napisać, że załóżmy, że nie i nikogo nie zaraziłem.
Ogólnie opcji zarażenia się czymś od innej osoby jest na tyle sporo, że musielibyśmy przyjmować kilkanaście szczepionek rocznie, aby uniknąć takiej sytuacji. Nie chce wystawiać swojego organizmu na dodatkowe ryzyko osłabienia. Sam C-19 już może na to wpływać, nie chce aby jeszcze szczepionka mogła spowodować nieodwracalne zmiany. Mam nadzieję, że bez tego będzie wszystko dobrze.
0
@MarioVeB! Nie pytałem każdego z kim miałem kontakt.
0
@MarioVeB! Dziękuje. Uważam, że to odpowiedzialne i rozsądne myśleć o swoim zdrowiu i nie ulegać panice. Miałem już 2 razy Covid i nic specjalnego się nie stało poza 2-4 dniowym słabszym samopoczuciem. Wolę to, niż szprycować się białkiem kolcowym, które od dawna w wielu innych szczepionkach (zaznaczam, że nie jestem przeciwko wszystkim szczepieniom)niesie sporo nieprzyjemnych konsekwencji. Wybór należy do każdego i każdego wybór należy szanować.
0
@tomek8756 Nie zaszczepiłem się, nie żałuje, nie mam zamiaru szczepić się na Covid w przyszłości.
1
Że im nie jest wstyd gadać takie głupoty... Ale w sumie wiele osób by się pozbyło godności mogąc zarabiać takie pieniądze w pensji i bonusach "pod stołem"... Dramat.
1
Oj, żeby czasem Pique nie musiał faktycznie wstawiać takiego zdjęcia za prawie tydzień. Boje się o naszą obronę i że wyjdziemy po raz 10'ty na ważny mecz naszą POTĘĘĘĘŻNĄ formacją obronną: Roberto, Pique, Lenglet, Alba, która to zostanie szybko i boleśnie zweryfikowania... Obym się mylił.
0
@Piotii16 Zalando
1
@Kurkmen Właśnie wczoraj dokończyłem 5 sezon i byłem ciekaw kiedy kolejny sezon, bo klasycznie zakończenie sezonu jak to w serialach mocne, a tu dziś rano wyczytałem że za kilka dni akurat, także idealnie i również się cieszę :)
0
@Survier Na to jeden stream nie wystarczy.
1
@qbuteq Dzięki bardzo za odpowiedź! Cieszę się, że się udało z nowym pracodawcom oraz że aktualny nie zrobił problemów (poza wielkimi oczami heh). Margines warto sobie zawsze zostawić, nawet jeśli nie jest ciekawy, to zawsze jakaś alternatywa :)
Powodzenia w nowym miejscu pracy i raz jeszcze gratuluję!
23
45min do potężnego streama!
1
@qbuteq Daj znać czy dyrektor żyje po decyzji, jakie były wrażenia i czy dali kontrofertę :P
0
@skubi99 Ozywiście, chodziło o to, że wiadomo, że jako iż jest to ich dobry kolega, to tak "ostro" z nim nie polecieli na wizji jak z Beatą, mimo że oba przypadki podobne :) P.S. Jestem oczywiście fanem KS.
12
I tak to się kręci.. Niczym stara szkoła Valverde (laga na Messiego).