La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

0

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, kto ma decydujący głos w Hiszpanii w sprawie takich rzeczy jak ilość kibiców na trybunach lub przekładanie / nieprzekładanie meczów?

Aktualnie co kilka dni / godzin mamy nowe informację o tym, że na trybunach będzie 20% kibiców, po chwili 40% kibiców, za dwa dni jednak poprawka 30% kibiców lub mecz się odbędzie dnia X, po chwili że mecz jest przełożony, potem że jednak będzie i uj, potem że zobaczymy, itd.

Instytucje, które co chwile podają inną informacje i jedna oskarża drugą o brak kompetencji i grozi sądem to:
● La Liga
● REFE
● Wyższa Rada ds. Sportu
● FIFA / UEFA

Czy tam nie może być jednego organu, który zarządza np. terminarzem, drugiego odnośnie np. tematów Covidowych (ilość kibiców na stadionie)? Mam wrażenie, że nikt nie wie jakie ma kompetencje i mówi / ogłasza wersje, która jest dla niego najbardziej wygodna, a jak ktoś się oburzy to sprawa jest kierowana do sądu. No ludzie...

#pomocy #help #hilfe

0

@Fenelon procicat katalonski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?