5

NIEOFICJALNIE: Club Brugge zbiera podpisy pod świeżo utworzoną petycją, w celu powtórzenia (zaraz po karnym Błaszczykowskiego) dzisiejszego losowania fazy grupowej LM.

2

Club Brugge do komisji losującej UEFA:

Trzeba anulować, bo my przegramy..

2

@Nano22 Ooooho dziękuje za wykorzystanie mojego komentarza z najlepszymi tekstami tamtego legendarnego okienka transferowego, aż się łezka w oku kręci na myśl o tych emocjach :-D

0

@mekston Nie chodzi o sam fakt, że to są zbędne / małe pieniądze, tylko PSG nie potrzebuje ich, bo ma katarskiego sponsora, któremu na tych pieniądzach nie zależy.

3

Co do ewentualnego transferu Mbappe, to patrze na to tak:
● 75% - zostanie na ten sezon w PSG
● 25% - przejdzie do Realu
(liczone ze wzoru Hajty)

PSG nie jest biednym klubem. Dodatkowe 160mln tylko w opłakanej sytuacji finansowej byłoby dla nich istotne. Ich problemem są trofea, a raczej ich brak (LM), także mając teraz taką a nie inną pakę, mając takie a nie inne przywileje od UEFA ze względu na MŚ w Katarze, to będą chcieli wykorzystać tę szansę w 100%, a nie nagle wyprzedawać swoją perłę, żeby pozyskać trochę zbędnej dla nich kasy.

6

Tzw. sprytny plan!

0

@cules100pro Właśnie gdyby tak było to tak, ale nawet Alba ostatnio mówił że przez ostatnie tygodnie był załamany i cierpiał (...) że tyle się pojawiło fałszywych doniesień na jego temat w gazetach, czyli musiało to do niego trafiać gdzieś jednak rykoszetem :(

3

Czasem się zastanawiam dlaczego Ci wszyscy piłkarze się dziwią, że w ich temacie jest tyle plotek (np. ostatnio Alba czy teraz Moriba). Jest wokół nich zamieszanie które trwa czasem kilka tygodni / miesięcy, a oni nawet nie raczą wydać sprostowania i są zaskoczeni nagromadzeniu się plotek i spekulacji, tylko wspominają jak przez długi czas cierpią i że są atakowani. No niemożliwe :-)

53

Pedri: *siedzi załamany*

7

@BarcaInfo Riqui Puig gdyby dostawał więcej szans niż tylko ogony w co 10'tym meczu, to okazałby się mega dobrym piłkarzem na skale światową.

0

@tomek8756 Jasne że rozumiem, bardzo przyjemny serial + tak, wiem wiem że to para w rzeczywistości :) Niech się młodzi bawią!

0

@geass La Nostradamus!

0

@tomek8756 1 sezon widzę heh

1

@Lola120
1. Kryminalni
2. Ślepnąc bez świateł
3. Miodowe lata / 13 posterunek

1

@GeneralXavi Legia Warszawa chcąc wykorzystać zamieszanie wokół Mbappe złożyła mu lukratywną propozycję. Według otoczenia prezesa Legii szanse wynoszą 50%, Legia chce, Mbappe nie. [XYZ]

I tak można żyć!

0

@Kapsel12 29 - 17 = 12 lat

0

@VenoM Bramkarz starczył :D

1

@matirix20 12km podczas meczu i 18km z Camp Nou do domu z dwiema zgrzewkami wody :-P

10

@Cochise Ja tylko czekałem, aż piękna prezydentura Bidena okraszona przesadną poprawnością polityczną się rozpocznie, aby potem usiąść wygodnie fotelu, zagryzać popcorn i śmiać się z jego decyzji, konsekwencji i tych wszystkich którzy go popierali :-D Trump pokazał jakim prezydentem powinien być prezydent USA i każdego kraju. USA i gospodarka były dla niego nr 1, a u nas? Tematy zastępcze nie schodzą z pierwszych miejsc, kiedy to kraj ledwo zipie, inflacja nas posuwa, a politycy stosują co raz większe rozdawnictwo czym utrudniają życie tym który tego nie potrzebują, a muszą na pozostałych pracować..

0

@priest9999 To były na 99% pensje SPRZED redukcji, ile aktualnie wynoszą ciężko mi powiedzieć, sama pensja Messiego to 120mln euro brutto, ale zakładając że mamy ten budżet ~600mln, a pensje mogą mieć max 70% to wychodziłoby na to, że na pensje teraz wydajemy ~420mln, czyli o prawie 200mln mniej. Myślę, że jest to możliwe, bo 200mln - 120mln (Leo), daje 80mln brutto. Pewnie udało się tyle zaoszczędzić albo inaczej, jest to realne :)

0

Warto wyjaśnić o co chodzi z tymi 103% przeznaczonymi na pensje, a więc:

Jeśli budżet w 2019 wynosił ~1 miliard euro, to na pensje wydawaliśmy 613mln euro czyli około 61% czyli jakby okej.

Teraz jak budżet wynosi 595mln euro po tych wszystkich zawirowaniach przez ostatnie prawie 2 lata, to te 613mln euro na pensje wynosi właśnie 103% AKTUALNEGO budżetu i dlatego była potrzebna duża redukcja pensji i pozbywanie się zawodników.

Czyli jak widać nasz budżet spadł około 400mln euro (~1mld - 595mln = ~400mln).

0

@Chakalaka Legenda!

6

@norbi77 Dla mnie 1,2, 3 i 5 część ma okejke. 4 jest już mocno wymęczona alej jeszcze..., a pozostałych to nawet szkoda komentować...

1

@BarcaInfo Wrzucałem też to ostatnio, ale nadal pięknie bawi! Tom&Jerry moja ulubiona bajka z dzieciństwa, więc bawi nawet podwójnie :-D

1

Dla chętnych i zainteresowanych koszulką Barcy, to widzę, że na stronie Nike jest promka na domową koszulkę FCB 2020/2021, cena 345zł (przecena z 570zł). Całkiem spoko jak ktoś planował kupno. Podrzucam linka: https://tiny.pl/9gqjv

1

@korolocik Przez ostatnie lata rzadko to robił, dlatego mam wątpliwości co do tak oczywistego wyboru.

0

Ciekawe jaką strategie teraz wymyśli Alba, jeśli nie może za każdym razem w polu karnym szukać Messiego, hmm.

12

Konsekwencje...


16

Pamiętamy! :-D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?