0

@Encore Ale po co ten zbędny komentarz?

3

Brakuje mi słów po tej konferencji.. to jest tak cholernie przykre :-(

0

@BrzydkiAS Mi się wydaje, że mogli go nie prosić o nic więcej, bo nawet jakby poprosili o kolejną obniżkę, to jak to mawia klasyk "i tak by nic nie dało", gdyż wyniki audytu pojawiły się niecałe 2 tygodnie temu, a po nich wyszło, że są w jeszcze większej dupie - takiej, że nawet Messi zarabiający 3000 brutto byłby ciężki do zarejestrowania.

2

Ja również liczę na jakiegoś farta, że to jednak do końca sierpnia się wyprostuje i Leo zostanie... I mam, że się nie przelicze.


0

@pele1282 Chłop uwierzył, a Messi beke ciśnie siedząc wygodnie w samolocie w drodze do biur Arki Gdynia gdzie podpisze z nią 5-letni kontrakt :-D

3

Idą na grubo..


3

@Commando Uważam, że to walka z Tebasem.

1

@Mihcim Tak, dokładnie tak powiedzieli i to też jest oczywiste czyli jedyna szansa jest po stronie La Ligi, ale że to oni muszą podjąć pewne decyzje, to Laporta nie chce nikomu robić nadziei.
@michal26 Dokładnie, też uważam że to nie koniec możliwości i jeszcze będzie się w tym temacie działo :)
@lioners18 Nie można tracić nadziei, mieliśmy w ostatnich latach wiele okazji żeby się przekonać, że warto czekać. Uważam, że te 3 i pół tygodnia to sporo czasu na różne decyzje. Co do LM to bez Leo jestem mocno sceptyczny.. no ale jak pisałem wyżej, nadziei nie stracę.

9

DZIENNIKARZ: Czy jest możliwość, żeby udało się przedłużyć kontrakt z Leo jeśli zmieniłyby się limity wynagrodzeń w La Liga?

LAPORTA: Nie wiem, możliwe, wiem że nie byłoby to łatwe, ale jest to możliwe.


Ta odpowiedź ma dla mnie największe znaczenie i pozostawia nadzieję do końca. Pałeczka po stronie La Liga, bo tylko zmiany po ich stronie mogą spowodować, że to się uda. Jeśli do tego nie dojdzie, to straci każdy, czyli i Barca i La Liga i kibice.

0

Co by nie było powiedziane na tej konferencji, to i tak nie uwierzę do końca okienka, że to nie jest wywieranie presji na La Lidze (Tebasie). Przecież nawet jeśli tak jest, to Laporta nie powie na konferencji, że mają taki "sprytny" plan i będzie się wypierał (co jest normalne w takiej sytuacji), więc przełomu nie będzie :)

0

@increase To Laporta go właśnie "sprawdza".

3

Wierzymy do końca! Laporta wyłożył na stół swoje wielkie cojones i powiedział do Tebasa: "Makao"
https://x.com/Fenelon00/status/1423373562640048135

0

#ANKIETA
Jakie jest Wasze zdanie odnośnie "odejścia" Messiego? Wywieranie presji na Tebasie czy Leo po prostu odchodzi? Dajcie znać w ankiecie :-)
https://www.strawpoll.me/45550963

P.S. Moje zdanie jest takie, że to ostateczna zagrywka i przyparcie Tebasa do muru. Albo zmieni zasady i Messi zostanie a La Liga nie straci (kibiców, kasy z TV i od sponsorów) albo Messi odejdzie a Barca straci i sama La Liga turbo straci na tym odejściu. No i Messi finalnie zostanie w Barcy.

2

Ni ch.ja nie wierze, że ten zabieg nie jest trochę sposobem na wywołanie presji na Tebas'ie i całej La Lidze, bo obecnie i w obecnym kształcie Barca nie jest w stanie wszystkiego pogodzić. Czasu do końca okienka trochę zostało, negocjacje są dopięte, podpis może i nawet złożony, ale 2+2 daje na kartce 5, a powinno dać 4 i póki Tebas nie zmieni zasad, to tak będzie. Pałeczka po stronie Tebasa, czekamy na reakcje. #MessiStay

4

Jan-Krzysztof Duda > Andrzej Duda

Nie ma nad czym nawet dyskutować. #PolskaGurom

2

Laporta czeka pewnie jak niegdyś Wąski na Szakala :-D
https://tiny.pl/9mldw

0

Rykoszet za Rykoszet. Sprawiedliwie :)

4

Nico Gonzalez stracił piłkę? Cisza.
Riki Puig straci piłkę? Hejt.

:)

0

Rykoszet, Neto nie miał szans nawet piernąć.. Bramka bomba!

0

@AlexDark00 Rykoszet, bez szans.

0

Ale Messi z Depayem będą klepać!

25

Ciąg na bramkę, kreatywność, ruchliwość. Czyli to czego brakuje nam w pomocy. Wystarczy żeby chłopak łapał minuty i grywał nie tyło ogony, a będzie z niego wielki pożytek :)

Jak słyszę, że jest słaby bo stracił piłkę w środku pola... Eh. Jak często jakiś piłkarz z topu gra cały mecz w którym nie ma straty piłki? Ciekawe ile nasi legendarni piłkarze (szczególnie ci ofensywnie nastawieni) mieli w karierze meczów bez straty piłki. Pewnie to był jakiś promil, a niektórzy oczekują tego co mecz od 21 letniego piłkarza grającego ogony w co 10tym meczu.. :)

0

@Janas11224 Matematyczka made my day!

3

#270mlnOdLaLiga

Hmm zastanawiam się jak to wpłynie na limit płac, bo jeśli otrzymamy 270mln od La Liga z czego 15% może pójść a transfery (40mln), to rozumiem, że zaliczamy te 270mln do dochodu Barcy i tym sposobem limit płac automatycznie rośnie, gdyż wynosi on 70% dochodu, także:

(pensje w 2020 wynosiły koło 650mln jakoś)
1. Barca mając dochody w 2019 roku rzędu ~1mld miała limit pensji ~700mln.
2. Barca mając dochody w 2020 roku rzędu ~650mln miała limit pensji ~455mln.

Teraz jak dostaniemy 270mln, to sumując 650+270=920mln, a z tego 70% na pensje to ~644mln.

Tak to MNIEJ WIĘCEJ wygląda lub będzie wyglądać? Jeśli nie, to dałby ktoś radę wyprostować żebyśmy wszyscy mieli spójną wiedzę? Może nawet @Moderacja zrobi jakiś artykuł jak to może wpłynąć na finanse Barcy? :-)

2

@Rust_Cohle Nazwanie którejś tam gali (gdzie występował chyba Kruszwil z tym Mini Majkiem) promowaniem patologii.

4

Akurat są promocje, więc niech wyśle przelewem natychmiastowym :-P


1

@MesQueUnClub_87 Posiadam S10e ponad 2 lata już i mega zaje.isty telefon, który szczerze polecam :) Kompaktowość, szybkość, niezawodność. Faktycznie bateria to jedyny mankament, ale to zależy do czego używasz. Jeśli głównie dzwonienie/messenger/insta troche to cały dzień lekko wytrzyma, jeśli sporo YT i innych video, to wiadomo że krócej. Ogólnie boli mnie, że jak może po nowym roku bym chciał zmieniać (bo tak się przesiadam na nowe zazwyczaj po 3 latach), to nie ma wyboru na kompaktowe rozwiązanie w Samsungu czyli coś na zasadzie Galaxy S22e, bo brałbym od razu :(

58

Boli.. :-(


1

Internet Explorer?

59

Sad but true..


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?