1

@doc Kwestia 48 godzin.

0

@TheGoldenEleven Do jedenastu razy sztuka :-P

0

Dembulans... @Coutinho007 :(

0

@barcelonaLM Nie będzie on podobny do grypy, ponieważ trzeba będzie sie szczepić co roku (kilka razy), aby tę odporność utrzymywać. Grypa ma to do siebie, że są na nią co roku również szczepienia, lecz nie jest tak bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Covid bardziej zagraża życiu, także albo ktoś będzie miał nabytą naturalną odporność (np. ja tak robie) która się utrzymuje dłużej niż ta ze szczepionek albo ktoś się będzie szczepić kilka razy w roku do końca życia osłabiając swój organizm na inne choroby przy okazji, lecz niweluje szansę mocnego ciosu od Covida.

0

@Coutinho007 Dodatkowe koszty na darmozjada! :D
P.S. Dembulans - mocne!

0

@NaFazieHitman Nie mniej niż Traore. Na pewno możemy dostać za niego lepszą kasę niż wymieniać bez sensu za Adame, która to wymiana nic nie zmieni. Zdecydowanie lepiej nie brać Traore i sprzedać Trincao. Zarobione pieniądze zainwestować tam gdzie będzie potrzeba, np. w wózek inwalidzki dla Dembele.

1

@MrShakira U nas tym bardziej :D Myślę, że jak by chciał odejść z WIlków, to niech szuka innego klubu, bo w Barcy więcej minut nie dostanie.

8

Jeżeli chodzi o Adama Traore, to:
• Nie ma przekonujących liczb - nawet ten poprzedni sezon nie był jakiś urywający
• Mocno wątpię, aby chciał zaakceptować rolę zmiennika
• Potrzebny nam gracz o innym profilu
• Nie opłaca się nam wymiana 1:1 za Trincao

Lepiej nie brać Traore i sprzedać Trincao.

#MożnaZamykać

1

@MesQueUnClub96 Ja za to uwieeeelbiam!

1

@Tales_Omletu Podrze go i nie było tematu.

25

Zaorane, zasiane, zebrane i sprzedane na wolnym rynku.. :-D Warto wejść w wątek i zobaczyć całość.


2

@SteuerFreiMoney Pamiętam jak się czekało na niego w NFS Hot Pursuit 2 :-)

0

Brawo Niemcy!!!

0

Klasyczny CR - bohaterski król dostawki/karnego. Standard :-)

P.S. Piękne podanie!

5

Ktoś ma jakiś pomysł? :-D


3

Ciekawe ile ludzi faktycznie łyka takie fake newsy :-) Dla mnie to jest jedną z największych plag XXI wieku..


65

Gotowi na jutro?


0

@NaFazieHitman Wręcz wybuchł!

0

OFICJALNIE: Jutro o 21:00 Narodowy Balon pęka. Pierwsze oznaki uszkodzenia powierzchni widzieliśmy już w meczu ze Słowakami. [źródło: Krzysztof Jackowski]

25

I prawidłowo. Chłopak NIGDY nie dostał większej szansy poza jakimiś ogonami które grywał (po 5-15min) i w których to pokazywał się w 70-80% przypadków bardzo dobrze i proaktywnie. Jeden z niewielu z depnięciem i ciągiem na bramkę, który szuka ciągle okazji do zagrania kluczowej piłki.

Porównywanie go do Iniesty jest nad wyrost oczywiście, ale to piłkarz o podobnej charakterystyce, którego nie mamy od odejścia Andresa, a który być może siedzi zazwyczaj na trybunach.

7

Domino ruszyło!


0

20

1

@Bobo25 Kusi, ale nie chce szufladkować ;)

0

@Bobo25 Oby, ale nie oszukujmy się.. :-)

4

@kaamil1910 Pan golfiarz :-P

11

Mniej więcej ;-)


3

@Katalonbar Będzie ciągnąć social, nie ma wyjścia :-(

0

Strzał klasa, mega to zmieścił!

0

@Herato Nawet Braithwait ma więcej strzelonych goli na Euro jak Messi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?