0

@BombowiecKrawczyk Tak jak napisał @barcelonaLM czyli ucieczka od epicentrum lub gdyby nie było jak uciekać (z buta nie ma sensu raczej..), to schowanie do schronu albo jakiegoś głębokiego miejsca jak jest w pobliżu - nawet głupia piwnica. Nie chciałbym dostać falą uderzeniową.. Ale najlepiej oddalać się od punktu ze względu na promieniowanie.

0

@Cvzx @osa91 Mieszkam w Wawie i niestety na schodkach jest zakaz spożywania alkoholu :( Nawet dzisiaj byłem to z 10-12 strażników miejskich (czasem też się trafi policja) chodzą tam w parach i kontrolują zasiadających. Trzeba się ogólnie rozglądać i odkładać piwko na bok jak idą oraz iść w zaparte w stylu "kierowniku to nie moje, stało już jak przyszedłem" :)

0

@Grubson06 NIEOFICJALNIE: Barcelona wystawiła De Jonga na sprzedaż po incydencie na dzisiejszym treningu. "To skandal i całkowity brak umiejętności!" - powiedział bliski pracownik klubu.

3

@PatrychoO NFS Underground 2 & Most Wanted > Cała reszta

0

Z tym wpuszczeniem lub nie kibiców na stadiony meczów La Ligi, to jak z wyborami prezydenckimi w 2020 roku. Do końca nie wiadomo było czy będą czy też nie :-P

0

#UbezpieczenieAuta

PYTANIE: Na co patrzycie / Co jest dla was ważne przy kupnie ubezpieczenia OC lub OC / AC? Pomijam kwestię ceny (żeby było jak najtaniej). Na coś innego zwracacie uwagę?

1

@LeoMessiah
1. Dexter
2. Władca Pierścieni + Hobbit
3. Harry Potter

Na liście rezerwowej: Indiana Jones, James Bond (szczególnie z Danielem Craigiem), MCU, Fast & Furious (do 5 części włącznie, reszta to gunwo), White Collar, Parks and Recreations, Dwóch i Pół, Strager Things, Ozark, Dragon Ball Z i GT.

1

@LuisSalvano Cześć :-)

0

@Kengo Dla mnie fajnie to wygląda :) To było z tego co gdzieś widziałem z okazji urodzin brata/przyjaciela i był ustalony 'dress code' na takie stroje :)

0

@Dertinho Szkoda strzępić ryja...

54

Ale tu pozamiatali! Iniesta -> Messi -> Suarez


2

@fart No to spoko, bo szacuje się, że na świecie jest około 3 biliony drzew, a każde drzewo produkuje tlenu dla 10 osób w skali roku + mamy oceany, które również dają tlen oraz inne rośliny. Jaki wniosek? Nie udusimy się. Chyba, że nam ktoś pomoże :)

2

@pawelke3n Dokładnie, dodatkowo warto zauważyć że te wyroki skazujące są za zniesławienia (chyba 26), a pozostałe 2 to za jakieś żałosne 50tys które mu wynaleźli żeby mieć cokolwiek.

Warto nawet dopisać, że facet był bardzo dobrym biznesmen i milionerem zanim był znany i pomagał na szeroką skalę, a zaczął mówić w takim a nie innym języku, bo jak to zaznaczył (i nie tylko on), że aby walczyć skutecznie z rządem (który ma władze) trzeba użyć innych metod aby zostać zauważonym i wysłuchanym. Podawanie argumentów i punktowanie guzik znaczy i nikt Cie nie wysłucha, jak rzucisz "bulwą" na wizji, to nawet mając 10% argumentów co miałeś wcześniej masz nagle 1000% więcej zwolenników i ludzi chętnych do pomocy.

Jak ktoś się nie zgadza, to proszę wymienić 1 polityka, który walczył grzecznie z rządem i wygrał, a opinia publiczna była tak głośno za nim.. Niestety nie ma.

Zawsze i na zawsze za Zbyszkiem Stonogą!

0

@KimBassinger1 a jak najbardziej, zaoszczędzimy na pensji, a ktoś z Barcy B by wskoczył do składu na jego miejsce. Jestem za!

7

Prawie jak Valverde:


3

Wymiana za Griezmanna + Roberto i bezcenny argentyński kaktus gratis i wszyscy zadowoleni! :-)

1

@PatrychoO Rojst!

1

@LeoMessiah 28, lecz za 3tygodnie 29 lat :)

0

@Jacu327 Aston Martin DBS

1

@Coutinho007 Nie powielaj fake newsów, jakie wolne?! W sobotę popracuje do 13:00, w niedziele wolne i od poniedziałku ogień :P Emerytura sama się nie odłoży..

3

@zmiter912576 I obyś wytrwał w tym do końca życia, a NIGDY nie będziesz tego żałował :) Ja to jedne co to czasem piwko wypije, ale to 1-2 sztuki i to raz na kilka tygodni jak jest wgl jakaś okazja (np. spotkanie ze znajomymi). Powodzenia!

1

@LeoMessiah Tak. Została stworzona wieki p.n.e. do "kontroli" ludu i nie jest to żaden wymyśl tylko fakt. Późniejsze nowe religie to odłamy albo twory w innych rejonach świata tworzone przez kolejnych dążących do władzy i kontroli. To co obecnie mamy, to wersja "light" przekazywana z pokolenia na pokolenie i przyswajana przez tłumy od setek lat. Nigdy celem wiary na początku nie była sama wiara, ale doprowadzenie do takiej sytuacji swoich poddanych oraz kontrola ich życia i zbieranie datków. Tak jak pisałem nie jest to wymysł czy teoria tylko sama prawdziwa i dostępna do zapoznania historia o której garstka katolików wie, a wręcz spora część nich boi się o tym usłyszeć i to zaakceptować.

P.S. Żeby nie było, fajnie jeśli ktoś wierzy i praktykuje. Ważne aby to robił z własnych przekonań bez przymusu. Najgorzej jak ktoś nie wierzy, ma to głęboko a udaje że praktykuje... Hipokryzja jest przerażająca w przypadku religii i jest ona widoczna na skalę światową.. Niestety.

0

@Gaz Bez uszczypliwości, ale ciekawi mnie jak wyglądał Alves w obecnym wieku Desta. Sergio potrzebuje jeszcze trochę doświadczenia, którego nie można odmówić Alvesowi. Mam nadzieję że szybko wskoczy na wyższy poziom :-)

3

Depay już się spłaca.

0

@Janas11224 Niczym Pokemon Fire Red na Gameboy Advance :-)

1

@BartqRKO Mało brakowało, a by się nie dotoczyła za linie..

0

Estonia ze swoim entuzjazmem trochę jakby tam "za kare" byli :-P

20

Fajny mecz Puiqa, widać jak bierze odpowiedzialność rozgrywania na siebie i cały czas próbuje grać piłką do przodu czego brakuje 80% naszym pomocnikom. Jakieś pojedyncze straty są wpisane w tego typu ofensywną grę, gdzie gra się na większym ryzyku, ale dzięki takim akcjom styl Barcy jest piękny i niepowtarzalny. Każdy z pomocników grajacych ofensywnie notuje straty w różnych częściach boiska, więc jakieś tam wytykanie jest bez sensu. Oby łapał jak najwięcej minut w tym sezonie bo tego brakuje, aby zdobyć więcej doświadczenia :)

0

@Mario96w Ja wiem, że są dekodery i próbowałem coś wykminić, ale nie wychodzi z tego nic konkretnego, stąd post, bo może ktoś na to spojrzy świeżym okiem :) Oczywiście próbowałem dzielić to na kawałki.

0

Jest tu może ktoś, kto lubi rozszyfrowywać kody? Mam taki (binarny), chce ktoś pomóc? Chyba, że to nie jest binarny?! To jak ktoś ma jakiś pomysł inny to śmiało! :)

0101111010011001000011000110010001111000101001100

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?