1

@KimBassinger1 Nie no czepialiśmy się wtedy o to 5 miejsce, bo to był skandal :-D

0

@Deeespacito i dupy :-P

55

Nie mogłem pozostać wobec tych bredni obojętny.. Co raz gorzej ze Zbychem :-(


1

@Kamilos84 masakra..

1

@patry295 Odnośnie $LUNY to kupowałem ją po kursie około 4$ za 500zł. Aktualny kurs to 63$ i to co mam ma wartość prawie 13tys. Ogólnie to jestem zadowolony i "hodl'uje" dalej :-)

0

@svensonFCB U mnie w pracy (i chyba tak jest ustawowo):
- 15min przerwy "obiadowej"
- 5min przerwy na każdą 1h pracy, ale to nie jest przerwa ala odpoczynek, tylko pracodawca musi Ci wyznaczyć inne zadanie, np. zdala od kompa jeśli ktoś przy kompie pracuje normalnie. Może to być np. czytanie dokumentacji itd.

W rzeczywistości jest luźniej :)

0

Dembele co odpalił dzisiaj haubice!

11

Puć klepie w pomocy, próbuje napędzić, gra odważnie, ale cisza oczywiście na LR, bo nie ma gola albo asysty ;-)

1

Do boju Riki! Pokaż niedowiarkom, że potrafisz więcej niż im się wydaje :-)

26

Tak można żyć!

1

Dla mnie Valverde to trener, który leciał na największym farcie ever. Jego wszystkie dokonania w Barcelonie są cholernie naciągnięte, a ilość farta w meczach i ilość nałożonego na Messiego co mecz "Leo pomóż" przebija wszystkie skale. Jak mi ktoś pisze o mistrzu taktyki to nóż mi się otwiera w kieszeni, kiedy to może kilka razy dobrze ustawił zespół w ważnych (i na tej podstawie mu się przypisuje taką cechę), a 95% meczów graliśmy padakę i liczyliśmy że Leo zrobi jak zwykle coś z niczego (wystarczy się cofnąć nawet do tych meczów i poczytać komentarze jak chyba 98% ludzi cisnęło go o to). Ktoś powie "ale potrafił jednak czasem dobrze zespół ustawić", tak, ale miał o wieeele lepszy skład niż mamy obecnie + był tu dobrych kilka lat. Miał od cholery meczów żeby dobrze my wyszło dosłownie kilka, reszta to w sporej części efekt indywidualnych akcji i farta. Ale to moja subiektywna opinia.

0

@KrzysiekM Pracuje w IT (2 stanowiska: Project Manager/Scrum Master).

0

@Jacu327 Do pracy najlepsze to 6:00 - 14:00, ale jako że mimo zdalnej to ciężko mi się zwlec o 6:00, bo zazwyczaj za długo siedzę wieczorami (wtedy też jest spokój) i dlatego zazwyczaj zaczynam o 8:00 i cisne do 16:00 albo 17:00.

3

0

@avexavi Może tak chciała :-D

1

@Pawel13sz Agent Pena!

41

Leo Messi po otrzymaniu 7 Złotej Piłki.


6

Z przymrużenie oka oczywiście :-P #TeamMessi


3

@kamilo0066 Do końca 1 grudnia będzie w tym zastępczym paczkomacie, a 2 grudnia (pewnie otrzymasz SMSa) przeniosą go do tego pierwotnego paczkomatu. Zazwyczaj przenosili jakoś rano albo do np. 15:00 więc w czwartek koło 16:00 już powinien być w nowym. Do piątku na pewno odbierzesz. Mi się tak zdarzało kilka razy i było ok.

0

@VegetaPolska Taaa jak się przyjrzałem, to zobaczyłem, że motyw z DB, ale początkowo jaki że widziałem to przez telefon i było to małe, to pomyślałem o:
http://www.dws-xip.pl/reich/hj/foto_7.jpg

0

@Joe_Pesci Przez chwilę myślałem, że ma swastykę na ramieniu :-D

1

@Gwyn Pamiętam to jak i moment, kiedy Leo złamał tę barierę otrzymując 4 ZP. Reszta to historia :)

16

Oho, żarty się skończyły :-D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Worny Przerażające ilu ludzi boryka się z problemami psychicznymi w tych czasach..

1

@sebo939 Jadą do Bońka.

2

Podobno Zbigniew Boniek wyłączył telefon i zgasił światło.

0

Mbappe pięknie pomijany :-)

1

Ronaldo o 5 miejsc za wysoko.

0

No to Lewy dostał nagrodę, Boniek jednak przeżyje. Teraz czas na GOATa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?