2

@Objectivo Oczywiście, zgadzam się. Może Ansu wie, ze operacja daje mu gwarancje jakiejś tam naprawy, ale potem będzie miał pewne ograniczenia i stąd decyzja o próbie zaleczenia tego zachowawczo. Mam nadzieję, że mu się to opłaci. Po prostu nie jest możliwe, że zachowanie zachowawcze daje np. ultra słabe efekty, bo nikt by tego nie brał pod uwagę, a jednak i Umtiti i Ansu to wybrali, więc "coś" w tym musi być :) Trzymajmy kciuki!

2

@Objectivo Możemy myślę śmiało założyć, że Ansu konsultował się też ze specjalistami spoza klubu i Ci mieli odmiennie zdanie? Może Ansu niezbyt ufa specom z FCB? Może operacja niesie za sobą jakieś ograniczenia w późniejszym etapie? Myślę, że przez to że ani się na tym nie znamy, ani nic nie wiemy jak to wygląda w praktyce u Ansu, to nie ma co pisać że jedna lub druga opcja byłaby lepsza.

@Gall Myślę, że to wina braku dobrego przygotowania fizycznego w presezonie, brak dobrych specjalistów na tamten czas, a teraz kiedy musieliśmy podnieść intensywność gry, to wszyscy "strzelają", bo nikt nie jest odpowiednio przygotowany do takiej gry.

21

Bardzo bawi mnie krytyka Ansu Fatiego, że nie poddał się operacji i chciał leczyć się zachowawczo.

Rozumiem, że osoby krytykujące go za taką decyzję są ekspertami w dziedzinie m.in. fizjoterapii, rehabilitacji, chirurgi, itd.? Bo na to wygląda patrząc na obelgi jakie lecą na tego chłopaka. Jeżeli ktoś nie ma wiedzy i doświadczenia w powyższych oraz bazuje tylko na podstawie swoich "przeczuć", to wychodzi na to, że jest typowym hejtującym dzbanem bez konkretów.

Natomiast zabawne jest, że pewne osoby powołują się na przypadek Umtitiego jakoby był on niemal jedynym na jaki można się powołać. Może warto najpierw zanim się wyda opinie i skrytykuje decyzje Ansu, to prześledzić podobne kontuzje oraz leczenie zachowawcze vs chirurgiczne - wtedy można by zobaczyć jaki % jednych i drugich był skuteczny. Zaraz się okaże, że w obu przypadkach szansa na wyleczenie i skuteczność metody była taka sama..

Warto zaznaczyć, że ludzie pracujący w takich klubach i piłkarze zarabiający takie pieniądze maja możliwość skonsultowania się z osobami "znającymi temat" i nie podejmują głupich decyzji. Z Umtitim zapewne również było tak, że musiał rozważyć 2 opcje, bo obie niosły jakieś ryzyko.

Szkoda, że ludzie często zamiast najpierw pomyśleć na chłodno, to niepotrzebnie otwierają.. buzie.


0

@Pilka_jest_okragla Mi Spotify pasuje, ale Binance dałoby większe możliwości współpracy (np. stworzenie tokenu Barcy, etc.). Ewentualnie Mieć Spotify na klacie, a Binance jako dodatkowy sponsor gdzieś na rękawie - też ok.

2

@macio_944 Trochę więcej, ale nie mogłem się zdecydować:
- Daniel Day-Lewis - Aż poleje sie krew
- Jeo Pesi - Kasyno/Chłopcy z ferajny
- Andy Serkis - Władca Pierścieni/Hobbit
- Leonardo di Caprio - Wilk z Wolf Street
- Christoph Waltz - Bękarty Wojny
- Heath Ledger - Mroczny Rycerz
- Harison Ford - Indiana Jones
- Russell Crowe - Gladiator

3

@Kapitan hawk Zaraz złapie przypadkową kontuzję na miesiąc i będzie gęgał, że gdyby był, to by wszystko wygrali.

19

W tym całym sezonie, to jedynym celem jest Top 4 w lidze. Potem pełny okres przygotowawczy, sprzedanie części graczy i wzmocnienie kadry. W przyszłym sezonie będzie można zacząć narzekać, teraz powinniśmy być wstrzemięźliwi od ocen, gdyż to przez co przechodzimy, to jakaś plaga.

1

@Kgorecki2500 Assassin's Creed (od dwójki w górę Top).

0

@patry295 Wow, niezły kapitał!

27

Najman zaraz gale będzie robił w stajence betlejemskiej... i Józef też mu wymówi umowe.


0

@Hasszz To żałuj, że jej nie trawisz! :-P

0

@Hasszz Żałuj!

3

@DonAndrzejos Nie no teraz jeszcze wegańskie jedzenie... To chłopaki całkiem przestaną biegać :)

1

@Hasszz Od cholery.

1

Mam wrażenie, że nasi piłkarze nie wiedzą co to:
- doskok do piłki
- wyjście do piłki

Stoją jak widły w gnoju..

0

Langlet już skołowany z tymi rozgrzewkami. Zaraz coś naciągnie od tego zrywania się z ławki...

1

Nie no Fernando Torres piękny gol!

3

Jeżeli Dembele strzeli dzisiaj bramke albo zaliczy asystę, to FC Barcelona zaakceptuje warunki kontraktu zaproponowane przez jego agenta. [Bravo Sport]

0

@ranger3120 Szkoda miejsca na ławce rezerwowej :(

9

@Katalonbar ŚP na prawej trybunie.

2

11

Krakowskim targiem niech zrobią 5mln + 1mln zmiennych zależnych m.in. od ilości rozegranych/opuszczonych przez kontuzje meczów i gitara :P

0

@LambiPL Faktycznie nie zaglądałem w wątki, tylko leciałem po głównych postach :( Mea coulpa!

8

Przejrzałem ostatnie półtorej godziny i nie było wi c wrzucam, bo mocne :-D


0

@tomek8756 Żaden wstyd! To po prostu bardzo fajny film :)

12

Leo totalny freestyle :-D


4

Hahaha i jeszcze nagroda dla specjalnego Ronaldo xD jprdl co za żenada.

0

Ewidentnie boli nas potężny Ronaldo.

5

Ronaldo to nawet do XI kobiet by się nie nadawał.. Ale mu smarują..

15

@Azacca Dokładnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?