4

@Peciak Nie ma o czym dyskutować, takie są właśnie fakty.

0

@tomek8756 Arsenal = Niebo? :O

0

@Marcelinho99 Bez przesady, kiedy tak Koeman mówił była plaga kontuzji i nikogo w ataku + brak Messiego i spółki. Poważnie uja mógł wtedy zrobić :)

0

Brawo Riki!!! Piękna brama!

0

Obrona Osasuny chyba z kartonu dzisiaj :-D

0

Ferran no weź coś w końcu spudłuj... Ileż można.

30

Teraz weź znajdź te kable..


0

@Borneo Czy Ty piszesz to świadomie czy trollujesz? Wolę dopytać.

0

@cris2706 @Kamilos84 On jest współwłaścicielem Gromdy, stąd też tu jego osoba. Z resztą jak ktoś chce oglądać walki na gołe pięści, to nie widze w tym nic złego. Walczą, biorą za to kasę.

6

@AdamaTraore Nieźle ludzi odkleiło z powodu Covida.. eh szkoda gadać.

1

Ancelotti po meczu w szatni Realu:


0

@cris2706 MOCNO WĄTPIĘ. Raczej po Ukrainie spodziewałbym się kolejnych celów w kierunku pozostałych państw, które należały kiedyś do ZSRR (i nie należą obecnie do NATO/UE) i zostały od niego "odłączone", chociaż też i to ciężko uwierzyć. Możliwe, że po Ukrainie się skończy. Putin nie dałby rady finansowo i zbrojeniowo tłuc się teraz z całym NATO.

0

@masq Life hacka nie mam, ale myć na świeżo po malowaniu jeśli nie będzie już używany albo jak będzie używany np. następnego dnia i ta sama farba, to zawijać w strecz żeby nie wysechł :D

0

@Gavinho To jeszcze mogę zaproponować takie kąski alternatywnie, ale zapewne też większość widziałeś jak nie wszystkie :D
- Zaginiona dziewczyna
- Siedem
- Contratiempo
- Parasite
- Zodiak
- Źle się dzieje w El Royale


0

@Momals11 Tutaj Cejrowski bardzo fajnie porusza kwestie komu wojna jest na rękę według niego:

1

@Gavinho Dom snów, Dziewczyna z tatuażem.

38

Złożył się prawie jak nasz Luuk De Jong! :-D


0

@Janas11224 Adbuster robił to kiedyś! :-D
Tu z ziemniakami:


A tu wielka melonhaubica:
(finał przepiękny)

Jeszcze coś na Mango było :)

0

@Kozinho. Kopyto będzie ukryte :-D

2

@Shadow23FCB Ja za 3 tygodnie niecałe lece do Tajlandii. Co w tym złego? :/

0

@BarcaSupporter No to jest akurat faktycznie zabawne, bo go (Terrego) łączą z Abramowiczem pewniej i dobre relacje :)

2

Jest to jakaś opcja :-P


0

@Azacca Polecam słuchać audycje Cejrowskiego na jego kanale na YouTube, to się dowiecie, że on jedzie po Putinie mocno od daaaawna i ostrzegał przed wojną jaką mamy również od dawna i nie buł jak chorągiewka (czyli jak większość), a tutaj tylko mówi dlaczego tak Putin postąpił (wcale go nie usprawiedliwia), a te zdania są wyjęte moooocno z kontekstu. Łykacie manipulacje jak pelikany... :/

1

@AlexDark00 Ma taką ksywę na mieście: Mateu "TOP" Alemany

1

@10SzymonBarca10 Mocne obniżenie kontraktu + kontrakt nie dłuższy niż na 2/3 lata + w przypadku dużej liczby opuszczonych spotkań (kontuzje) możliwość potrącenia jakiegoś procenta proporcjonalnie z pensji i może zostać, bo chłop grać potrafi.

24

Każda pomoc by się przydała.


5

@agaFCB Próbował ratować sytuację do końca :-D

0

@masq On chyba nawet grywał w pomocy, tylko Pep go przesuwał na atak. Według mnie świetnie się sprawdzi jako:
- Fałszywa 9'tka
- 10'tka

41

Także tego :D


11

O cholercia :-(


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?