Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ostatni raz tak ujowo sedziowano nam w lidze w poprzednim meczu..
5
Dembele się dwoi i troi, a Dest cyk dośrodkowanie idealnie do bramkarza. Nawet nie musiał się ruszać.. :-(
5
@AFA90
0
@qbuteq Tebas kalosz
2
Chyba najładniejszy gol Busquetsa w karierze.
3
Jakby ktoś nie widział jeszcze wczorajszej akcji w tunelu po meczu ATM - MC. Pep pokonał Simeone własną bronią (gra na czas, antyfutbol, obrona Częstochowy) i gul skoczył.
1
@Pawel13sz identyczny widok miałem jeszcze 2tyg temu w Tajlandii na np Phi Phi :) Piękna sprawa.
1
@adamt1996 Ja co ciekawe uwielbiam seriale, ale Ranczo nigdy nie oglądałem.
2
Dobra, kto odpalił streama?! XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Marciniak czekał na słuchawce aż żona sprawdzi na necie czy przelew od Pereza doszedł.
0
@Rust_Cohle Skazany na śmierć i Dexter bez dwóch zdań.
10
@Cule1234 Oby do końca bez postępów.
1
@DaPidejpi Karierę estradową:
7
Brawo!!! Czekamy na Superligę :)
0
@Rust_Cohle Ale na słowo harcerza wydasz je na nowy serwer, ok?
1
Może jak Lewy ma przyjść, to zróbmy zawczasu jakąś zrzutkę na jeszcze nowsze serwery, bo przecież tej przyszłej fali to one nie uciągną :-(
8
Znając naszego potężnego Mateu Alemany'ego, to pewnie weźmiemy Lewego za darmo z Bayernu + to oni będą opłacać jego pensję przez 3 lata + Bayern dopłaci nam za transfer wór siana.
4
Jutro wielki powrót potęęęężnej komisji!
"W poniedziałek na godz. 11 zapowiedziano konferencję podkomisji smoleńskiej, podczas której zostanie zaprezentowany raport z badania katastrofy. — Jednoznacznie stwierdza, że przyczyną dramatu smoleńskiego był akt bezprawnej ingerencji, polegający na zniszczeniu samolotu eksplozją — mówił w niedzielę w Polskim Radiu 24 przewodniczący Antoni Macierewicz."
0
@Sulimo komentarz pewnie będzie taki: "De Jong wychodzi i uderza o ku%$aa gooooooooooooooooool! Potęęężny Luuk De Jong!"
3
Śmiechem żartem, ale chyba już nikt się nie śmieje (bo takich tu było z 95% userów) ze słów Koemana, że Luuk jest graczem lepiej grającym głową niż Neymar :-D
14
I pomyśleć, że Koeman dał szanse Pedriemu, Gaviemu, Nico i ściągnął Luuka. Dzięki Ronald!
3
Nasi nastolatkowie mają większy mental niż Ronaldo..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FC1899Barca Odpalaj te:
- Dexter
- Ozark
- White Collar
- Parks and Recreations
- Two and a Half Man
1
@Momals11 Nigdy się nie spotkałem z czymś takim. Jeśli nawet obowiązuje, to jest to martwy zapis.
2
@DaPidejpi Ważne, że szczery wywiad.
5
@Gitarkafcb Tu nie chodzi o wzięcie kredytu, a o wzięcie kredytu na który nas nie stać jeśli tylko ruszą stopy procentowe. Ludzie przy stopach 2.5% mieli powiedzmy zdolność 400k i byli w stanie spłacać jakąś tam ratę, nagle stopy spadły do 0% i im zdolność skoczyła do 700k i rata wynosiła tyle samo co przy 400k i wzięli kredyt. Nagle stopy zaczęły odbijać (szok..) i im rata zaczęła mocno rosnąć, aż nagle przy stopach aktualnych płacą za ratę np. 2x więcej niż początkowo i ich po prostu nie stać na to, żeby ją spłacać, bo biorąc kredyt przy 0% stopach mieli ratę na styk swoich możliwości finansowych. O to chodzi, że sporo tych geniuszy nie brało pod uwagę fakt, że stopy procentowe na 0% długo nie będą i zacznie się wzrost i że przy np. już 1% stopach nie będzie ich stać na taką ratę, a co dopiero przy 2, 3, 5 czy 8% stopach. Chciwość znowu wzięła górę i znowu przegrała. Nie mam zamiaru na takie osoby płacić.
Inna sprawa, że ktoś wziął kredyt jak ty 4 lata temu albo 2 lata temu przy 0% stopach i wziął go z "poduszą zapasu" finansowego i wiedział, że jeżeli stopy urosną do np. 4% to nadal będzie w stanie go spłacać i po prostu dopiero teraz zaczyna mu być ciężko. Takie sytuacje są zrozumiałe, ale to też było świadome ryzyko.
2
@bartas97 Pytanie ile w tym prawdy.
6
@clyde Wtedy każdy ma jakość 144p :-D