Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdamaTraore Stonoga? TOP.
1
@PatrychoO Poproszę :)
7
Potężny HejtPark!
7
Mbappe i Mbappe, a Messi się skończył.
18
Fakt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Ale combo xD
23
Potwierdzam.
17
Przyłapany!
2
@Zoker Potwór z Rosario.
0
@OsamaDembele Dziękuje, starałem się dopasować poziomem do pytania
0
@OsamaDembele Dla mnie wszystko zależy od tego:
- kogo kupimy
- kogo sprzedamy
- ile będzie kontuzji
- ilu zawodników będzie miało dobry i równy sezon
Jak wszystko się uda na naszą korzyść, to: 1 miejsce LL i minimum 1/4 LM.
Jak średnio wypadnie, to: 1 miejsce LL i max 1/4 LM
Jak wszystko pójdzie nie po naszej myśli, to: 2 miejsce LL i 1/8 LM.
1
@bartas97 30zł sama góra co 2 tygodnie (czasem co 3 jak nie mam wcześniej czasu).
1
@DCHX Osobiście używam do sportu tych i są świetne jeśli chodzi o jakość dźwięku: https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-sports
ale mają też opcję bez kabla i chciałem ją przetestować czyli: https://www.euro.com.pl/sluchawki/creative-sluchawki-bt-outlier-air-sports-czarne.bhtml
20
Soler i Gaya?
0
@RobiS Szach-mat!
P.S. Ale Kasparow przypajacował..
1
@Corr Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze poukładało przy zabiegu! Bądź silny! :)
1
Jeśli to prawda, to grubo... niech pakują manatki z tego klubu i zapraszamy do FCB. Cholera wie ile w tym faktycznie wyciętego z kontekstu przekazu, a ile to był faktyczny przekaz i teraz głupio się tłumaczą. Ale sam fakt, że takie słowa padają (nawet wycięte z kontekstu), to źle świadczy o zarządzających Valencią.
2
@DaPidejpi Fakty będą faktami :)
5
Fajny mecz Puiga, duże zaangażowanie w akcje i aktywność.
1
@Rust_Cohle Dzięki bardzo za świetne, skrupulatne i konkretne mistrzostwa! Sam finał mnie również zawiódł, gdyż żadnej pozycji osobiście nie dałbym w swoim Top 3, ale to już kwestia subiektywna :) Mimo wszystko gratuluje dla zwycięzcy i brawa dla organizatora i uczestników!
1
@taris Dokładnie... i też żółtej nie dostał eh.
0
Czysto! :-D
4
@Messibestplayerintheworld Ale mnie wbulwiają te hieny dziennikarskie... Wejdą człowiekowi na głowę, zero szacunku.. :|
1
@YouTuber 12 lat, to był rok 2004.
0
@Rust_Cohle Dla mnie żaden z nich nie jest na Top 1, ale jak już muszę, to wrzucę GoT eh... :(
2
@Kgorecki2500 Ja za każdym razem jak chce kupić coś do picia do kina to idę do sklepu. W kinie kupuje tylko popcorn/nachos.
8
@Janas11224 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Nawet Araujo :-P