1

@AdamaTraore Stonoga? TOP.

1

@PatrychoO Poproszę :)

7

Potężny HejtPark!


7

Mbappe i Mbappe, a Messi się skończył.


18

Fakt.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Ale combo xD


23

Potwierdzam.


17

Przyłapany!


2

@Zoker Potwór z Rosario.

0

@OsamaDembele Dziękuje, starałem się dopasować poziomem do pytania

0

@OsamaDembele Dla mnie wszystko zależy od tego:
- kogo kupimy
- kogo sprzedamy
- ile będzie kontuzji
- ilu zawodników będzie miało dobry i równy sezon

Jak wszystko się uda na naszą korzyść, to: 1 miejsce LL i minimum 1/4 LM.
Jak średnio wypadnie, to: 1 miejsce LL i max 1/4 LM
Jak wszystko pójdzie nie po naszej myśli, to: 2 miejsce LL i 1/8 LM.

1

@bartas97 30zł sama góra co 2 tygodnie (czasem co 3 jak nie mam wcześniej czasu).

1

@DCHX Osobiście używam do sportu tych i są świetne jeśli chodzi o jakość dźwięku: https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-sports

ale mają też opcję bez kabla i chciałem ją przetestować czyli: https://www.euro.com.pl/sluchawki/creative-sluchawki-bt-outlier-air-sports-czarne.bhtml

20

Soler i Gaya?


0

@RobiS Szach-mat!

P.S. Ale Kasparow przypajacował..

1

@Corr Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze poukładało przy zabiegu! Bądź silny! :)

1

Jeśli to prawda, to grubo... niech pakują manatki z tego klubu i zapraszamy do FCB. Cholera wie ile w tym faktycznie wyciętego z kontekstu przekazu, a ile to był faktyczny przekaz i teraz głupio się tłumaczą. Ale sam fakt, że takie słowa padają (nawet wycięte z kontekstu), to źle świadczy o zarządzających Valencią.

2

@DaPidejpi Fakty będą faktami :)

5

Fajny mecz Puiga, duże zaangażowanie w akcje i aktywność.

1

@Rust_Cohle Dzięki bardzo za świetne, skrupulatne i konkretne mistrzostwa! Sam finał mnie również zawiódł, gdyż żadnej pozycji osobiście nie dałbym w swoim Top 3, ale to już kwestia subiektywna :) Mimo wszystko gratuluje dla zwycięzcy i brawa dla organizatora i uczestników!

1

@taris Dokładnie... i też żółtej nie dostał eh.

0

Czysto! :-D


4

@Messibestplayerintheworld Ale mnie wbulwiają te hieny dziennikarskie... Wejdą człowiekowi na głowę, zero szacunku.. :|

1

@YouTuber 12 lat, to był rok 2004.

0

@Rust_Cohle Dla mnie żaden z nich nie jest na Top 1, ale jak już muszę, to wrzucę GoT eh... :(

2

@Kgorecki2500 Ja za każdym razem jak chce kupić coś do picia do kina to idę do sklepu. W kinie kupuje tylko popcorn/nachos.

8

@Janas11224 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 Nawet Araujo :-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?