65

Ochrona na High League zastosowała najwyższe środki ostrożności:


3

@DaPidejpi Zgadzam się z Tobą. U mnie za to różnica, że jestem za Owcą (oglądanie WK od początku kanału swoje zrobiło + nie lubiłem nigdy CS'a), ale dwie świetne osoby, więc niech dadzą dobry pojedynek pięściarski i niech wygra lepszy. Oraz niech wygra poziom kultury, a nie poziom patusiarstwa! :)

0

@kazbychu Ostatnio odpaliłem na 30min. Bardziej cringe'owej rzeczy dawno nie oglądałem. Dramat.

0

@iksajotien "Rozumiem, że CMowi nic nie udowodniono i dobrowolnie zgłosił się na przesłuchanie, ale wg mnie wątpliwości jest zbyt wiele" - to zdanie jest kluczowe. Wszystko co tam jest napisane, to są przypuszczenia i wątpliwości, ale nie są to dowody. Nawet jeśli CM coś odwalił i faktycznie jest winny, to dopóki nie będzie dowodów, to nie możemy go uznawać, że jest winny. Tylko o to mi chodzi.

3

@Amigo_Blanco Ja osobiście zgadzam się ze Stanowskim, bo jeżeli temat ustawiania meczów był na wokandzie, były zarzuty do X osób, były oskarżenia, a Michniewicz jedynie gdzieś był w tym całym zamieszaniu tylko przesłuchany (jak i wiele innych osób), nie postawiono mu żadnych zarzutów i niczego nie udowodniono, to dlaczego mamy go traktować jako osobę winną? Jest zasada, że dopóki wina osoby nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem, to osoba jest NIEWINNA i tego się trzeba trzymać. A to, że ktoś do kogoś dzwonił, jadł z nim obiad czy trzymał się za ręce to NIC nie oznacza.

Postawcie się w sytuacji, że Wasz dobry znajomy, z którym się często spotykacie nagle okazuje się, że popełniał po godzinach jakieś przestępstwa. Policja przesłuchuje bliskie mu otoczenie i wychodzi, że 1-2 razy w tygodniu widywaliście się z tą osobą, dzwoniliście do siebie 3 razy w tygodniu przez ostatnie 4 lata i macie np. ponad 500 połączeń. To NIE OZNACZA, że o wszystkim wiedzieliście i byliście zamieszani w te przestępstwa.

Wiadomo, że pewne dane mogą coś sugerować, mogą być dziwne, może z tego coś ułożyć, ale to nadal są przypuszczenia, a nie dowody.

Każdy może mieć swoje zdanie, swoje przypuszczenia, swoją opinie o danej sprawie, ale skazywanie i oczernianie publicznie kogoś tylko na podstawie swoich przypuszczeń jest oszczerstwem i pomówieniem, za które to w Polsce grozi kara.

18

Chłopaki gotowi:


50

0

@paweldunajecfcb Nie wierzę w boga od ponad 15 lat - jestem Ateistą. Pierwsze sceptyczne podejście do wiary pojawiło się u mnie w wieku około 14 lat, gdyż zacząłem mnóstwo czytać w temacie historii religii (cel powstania różnych religii i ich fundamenty). Zacząłem wtedy "rozkminiać" czy ja kiedykolwiek czułem jakąś boską obecność lub czy faktycznie miałem przypuszczenia, że "ktoś" tam jest? I odpowiedź zawsze była i jest taka sama. Nie czuje, aby bóg w takiej formie jakiej go ludzie sobie wyobrażają istniał, nie doświadczyłem nigdy jakiejś boskiej obecności ani nie uważam, żeby "dzięki bogu" coś mi się udało - raczej jest to ciężka praca samodzielna, pomoc rodziny, zbieg okoliczności. Postanowiłem jakiś rok później (czyli w wieku około 15 lat), że nie chce być hipokrytą wobec siebie i przestałem mydlić sobie tym oczy. Patrząc na to dzisiaj i będąc w wieku prawie 30 lat, to widzę, że najwięcej "agresji" przez swoją niewiarę doświadczyłem od katolików :-)

Szanuje każdego człowieka i każdą wiarę, ale uważam, że wręcz zbrodnią jest wychowywanie swoich dzieci w danej wierze, kiedy dziecko jest nieświadome tego co robi. Jest to manipulacja od małego. Uważam, że powinno się dzieci edukować, zaznajamiać z różnymi religiami oraz opcją niewiary i dopiero w jakimś wieku (np. 18 lat) taka osoba może się ŚWIADOMIE zdeklarować czy chce przystąpić do jakiegoś kościoła lub też nie. A tak, to sporo katolików jest katolikami bo jest, bo rodzice wychowali, bo babcia kazała, itd. Trochę to przykre, że ludzie (oczywiście nie wszyscy) są w takich kościołach, a swoim zachowaniem reprezentują przeciwność.

Bawi mnie też, że niektórzy myślą, że bycie ateistą oznacza bycie złym człowiekiem heh. To jest dopiero dobre! Ja staram się być życzliwy, pomocny i dobry dla wszystkich i nie potrzebuje do tego 10 przykazań :)

8

Zaraz będzie kolejny news, że "FC Barcelona nie wiedziała, że Aubameyang podpisał z nią kontrakt na 50mln euro netto na 20 lat + bonus 1mln euro netto za każdego strzelonego gola."

2

@Momals11 Top.

12

O i to jest fajny filmik z prezentacji zawodnika! :)


11

@FCB24 Ale Burmistrz nie przyjął jego oferty, więc w sumie nie ma co odwoływać :-D Ja to bym zrobił bardziej gdzieś w sąsiedniej gminie te eventy, żeby wszyscy tam pojechali z Wielunia, a Burmistrz dymisja.

9

Hahaha no nie mogę


1

@Huck Dokładnie, stąd moja reakcja, że 74kg to właśnie te stare dane z juniorów jeszcze :)

3

@szymonekk Nichuchu nie uwierzę, że on waży 74kg. Może kiedyś w FCB tyle ważył. On ma 178cm, więc przy takiej masie jaką ma 82kg lekko waży :) Sam w temacie treningu siłowego siedzę, także nie uwierzę w te liczby o 74kg :)

113

OFICJALNIE: Adama Traore przyniósł samolot do Barcelony.

10

Ależ to był niesamowity skład..


2

@Comentateiro Jeżeli chcemy zatrzymywać niezaszczepionych z tego powodu, że zarażają innych, to trzeba też zatrzymywać zaszczepionych, bo zarażają tak samo :) Różnica jest taka, że szczepionka rzekomo ma pomagać łatwiej przejść C-19. Zaszczepieni zarażają innych tak samo jak niezaszczepieni..

15

Niebawem!


0

@Worny Ważne, że łapa siedzi! Busquets ma rywala w tym temacie :-D

5

Jutro dla Traore ułożono specjalne testy w kilku bojach siłowych:
- Wyciskanie płasko (120kg x 10)
- Przysiad (160kg x 10)
- Martwy ciąg (200kg x 10)
- Podciąganie (15 powtórzeń)
- Uginanie hantli na biceps (25kg x 10)

Do tego bieg 10km w czasie poniżej 40min, przeciąganie tira na dystansie 100m i "zamknięcie" maszyny bokser (tutaj dostaje 3 żetony na 3 próby).

Zapewne da radę.

0

@Ascend Moim skromnym zdaniem to:
- Messi - top 1 all time
- CR - top6-10 all time

Ale jak zaznaczyłem, to moja subiektywna opinia :)

9

PRESSING: Cristiano Ronaldo vs Leo Messi
https://x.com/ACharles_FC/status/1486353154035888136

0

@Zoker Haaland dostanie 10mln euro netto i pewnie 15mln euro netto w ramach premii za strzelenie pierwszego gola :-D

0

@puyol_presidend5 Jak Messi jeszcze gdzieś odejdzie w Europie, to do Barcy.

1

Nie no nie wierze w takie coś hah. Totalny przypadek, mógł jeszcze telefon do kamery wsadzić żeby każdy dobrze widział..

22

Biuro poselskie.


14

"Krzysztof Stanowski jest patronem Gromdy i jest przestępcą i bandytą, a wypowiada się o innych przestępcach. Gdyby nie było mnie, to nie byłoby Krzysztofa Stanowskiego." [Marcin Najman]

Marcin opuszcza swoją świadomością i inteligencją Układ Słoneczny.

5

@DonMatteo901 Anglia, Hiszpania i teraz Dania się dołącza - a to wszystko w kilka tygodni. Dobry prognostyk :-)

6

Ktoś coś?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?