La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

0

Dobrze by było postawić w najbliższym spotkaniu LM na taki atak:
► Dembele - Griezmann - Messi

ale znając hamulcowego, to zagramy jakimś innym tworem typu:
► Griezmann - Vidal - Messi
► Griezmann - Messi - Roberto

Jaki atak według Was powinien wystawić monsieur Valverde?

12

@Fenelon Valdek bez Suareza złapał errora. Niewiadomo czego się spodziewać

1

@Fenelon
Od prawej:
Antek, Leo, Ous

konto usunięte

6

@Fenelon Przecież graliśmy już bez Suareza i grał Perez Griezmann i Ansu. Naprawdę hamulcowe to było ustawienie?

0

@Janiama Czyli Ansu-Griezmann-Perez = Dembele-Griezmann-Messi?

Nie graliśmy z Messim mając Griezmanna na szpicy o czym jest tu dudnione od początku transferu Antoine.. Dodatkowo Dembele znający się z Griezmannem z reprezentacji mogliby stworzyć całkiem obiecujące trio, tylko jeszcze nie było okazji go przetestować.

konto usunięte

1

@Fenelon Ale nie rozumiem co ty do mnie piszesz? Napisałeś że jak nie ma Suareza to zagra Vidal albo Roberto a ja tobie pokazuje że jak nie było Suareza to trener grał na taką trójkę bez pomocnika w ataku. Więc nie rozumiem problemu? Wtedy mógłby faktycznie zagrac z pomocnikiem a jednak postawił na młodego Ansu co już się zapomina a teraz kiedy jest Griezmann, Messi, Dembele, Ansu i Perez ma wystawić Vidala w ataku?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?