3

@Norkusik o 20 to jest ta długo zapowiadana przez The Sun konferencja Verrattiego ;-)

4

@jacobFCB dużo sił Kuba. Wiem jak rozstanie rodziców (moi się rozwiedli gdy miałem 6 lat) może wpłynąć na wychowanie. Patrząc teraz na to z perspektywy czasu i jako prawie 27 letni chłopak to uwierz, że jeżeli obaj będziecie wykazywać chęć wychowywania dziecka a sam będziesz mu poświęcać czas i robić z nim ciekawe rzeczy + przekazywać mu dobre wartości, to ta cała sytuacja może go jeszcze wzmocnić w przyszłości. Co by nie było, to przede wszystkim niech nie straci na tym dziecko. Bądź silny, nie trać głowy i przede wszystkim bądź dalej OJCEM :-) Powodzenia!

0

@Encore z naszą dopłatą :-)

1

@wpwelement dobrze, to w takim razie będe się tego trzymać i postępować według takowych zasad, bardzo dziękuje za udzielone info :-) Pozdrawiam!

0

@wpwelement To jeszcze zadam jedno pytanie, bo to też zawsze rodziło u mnie zastanowienie. Jak ocenić czy dany materiał nie został wcześniej wrzucony? Wystarczy, że przejrzę np. 1-2 ostatnie strony? W sumie teraz już stron nie mamy.. Bezpiecznym "sprawdzeniem" będzie weryfikacja np. ostatnich 20-30 komentarzy? Wiadomo, że aby mieć 100% pewność, to musiałbym wertować całą LR :-)

8

Aktualna sytuacja na linii: Messi - Griezmann - Neymar :-D
https://i.imgur.com/1lAVcQy.jpg

0

@wpwelement dziękuję bardzo za odpowiedź. Akurat z tą autoreklamą to troszkę przesada, ponieważ zależało mi jedynie na automatycznym podglądzie wrzuconego materiału (a to oferuje wklejanie linka do Twittera). Taki zabieg nie wymaga wtedy klikania w link i przenoszenia do innego serwisu, ale rozumiem że interpretacja może być różna - gdyby była opcja podglądu zdjęcia (jak w TT) wrzucając na inny serwis byłoby to świetnym rozwiązaniem :-) Za pierwszym usunięciem zinterpretowałem to jako wrzucanie linka bez opisu - stąd moja druga wrzutka z opisem. W takim razie zamieszczę zdjęcie na zewnętrznym serwerze (np. Imgur) i wkleję oprócz opisu link - wtedy powinno być już (chyba) cacy ;-)

5

@Moderacja dlaczego mój post z linkiem do Twittera oraz komentarzem do tego linka po raz drugi został usunięty? Czy mogę wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem? Pytam, bo pod spodem jest wieeeele komentarzy w podobnym stylu które jednak wiszą i nie są usuwane - nie wiem gdzie popełniam błąd publikując taki komentarz, chciałbym na przyszłość takową wiedzę posiadać aby nie powielać błędu. O ile taki popełniłem..

3

@Dejvo trochę żenująca jest ta jego wypowiedź moim zdaniem. Są też inne aspekty które mogą być ważne, np. aspekt sportowy. Może De Ligt nie dostał od Barcy gwarancji na 1 skład? Nie wiemy jak było. Jestem za to pewien, że brał MOCNO pod uwagę możliwość regularnej gry.

0

Messi vs zaangażowanie jego kolegów w reprezentacji w rozgrywanie akcji, jprdl...
https://i.imgur.com/hcWS58D.jpg

0

0

@Elnuum podesłane :)

0

@MatiVEB25 wysłałem na priv.

0

@Colon Samsung Galaxy S10e. Zobacz jego recenzje na YT :)

0

@Piorun osobiście ciężko mi wybrać jednego, takich kilku top top to:
- Pezet
- Sokół
- Oskar (PRO3L8M)
- O.S.T.R.
- VNM
- Paluch
- Hans (52 Dębiec)

+ reszta (dla mnie poziom niżej) czyli: Molesta, Peja, Fokus, Małpa, Ras, Fisz, Borixon, Zeus, Eldo, etc.

Ogólnie to kwestia gustu :-)

0

@damianex10 Lufa pytanie? :D

0

@PatrickoBarca powrót Neymara.

0

@COU_11 rozbiega... :->

25

Niby prawie pewne, że zostaje, ale nadzieja umiera ostatnia...


4

Guillem Belaque już coś zdementował? :-D

0

Brakuje jeszcze aby klasycznie „Guillem Belaque wszystko zdementował” :-)

5

Wiele osób się pyta kiedy Valverde zostanie zwolniony, a więc... jeżeli wchodząc na strone FCBarca.com, a ta w tym czasie j*bnie i wyskoczy błąd, to wiedzcie że to ten moment :)

1

@FC1899Barca Arsene WEnger tak naprawdę nigdy nie miał możliwości pokazać w 100% swoich umiejętności trenerskich ze względu na właścicieli klubu, którzy kitrają kasę i podoba im się taki stan rzeczy jaki jest - nie mają ambicji, żeby zainwestować w klub więcej, wydać grubą kasę na transfery. 3-6 miejsce w lidze + sporadyczne awansy do LM + gra w LE + może jakaś szansa na Puchar Anglii czy Londynu = bezpieczny i stały dochód kasy.

Gdyby facet dostał szansę trenowania np. Barcelony, to jestem przekonany, że pokazałby się z najlepszej strony. Chętnie bym go u nas widział. Jego gra zawsze wyglądała atrakcyjnie i dał szansę wieeeeelu młodym piłkarzom.

1

Valverde ma taśmy na Bartomeu. Nie widzę innej opcji..

15

Osobiście mam wrażenie, że Ernesto Valverde nie ma mentalności zwycięscy jaką mieli chociażby Guardiola czy Enrique. Każda porażka jest tłumaczona na zasadzie "Próbowaliśmy, mieliśmy okazje, nie wyszło, trudno. Za rok znowu spróbujemy"... Nie widać w nim (przynajmniej po tym co możemy zobaczyć) absolutnie woli walki o najwyższe cele, chęci zwycięstw, chęci tworzenia wspaniałej historii. Wygląda tak jakby mentalnie Valverde został w Bilbao, gdzie nie było tak dużych oczekiwań wobec trenera jego pokroju i taki stan rzeczy mu odpowiadał. Oczywiście on postara się o wygrywanie, ale jak mu nie wyjdzie to nic nie szkodzi, merytoryka wyglądała jakby mniej więcej tak: „przecież jesteśmy tylko małym Athletic Bilbao, mierzmy siły na zamiary”. MY ZA TO JESTEŚMY WIELKĄ FC BARCELONĄ I MIERZYMY W NAJWYŻSZE CELE!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekmess tutaj zestawienie 4 najsilniejszych lig:
https://i.redd.it/zohm8jl606031.png

2

@Norkusik proszę bardzo, 4 najsilniejsze ligi :-)
https://i.redd.it/zohm8jl606031.png

1

@PatrychoO o, to praktyczna rada. Uprzejmie dziękuję za zwrócenie uwagi :)@krzychu1526 nie zwróciłem uwagi, proszę o wybaczenie lub szybkie ścięcie głowy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?