0

Alenia zaraz zmarznie przy tej lini :D

3

Całkowita liczba strzałów wynosi 17:7. Aktualna liczba strzałów na bramkę wynosi 6:1.

Statystyki mocno na korzyść Ajaxu, mega!

1

Co ta reklama Laysów taka głośna?!

1

Zbigniew Boniek skomentował słowa Eto:
https://tenor.com/view/boniek-gif-10369943

P.S. Eto świetny napastnik, no ale... :-)

1

Trzymamy kciuki za Guardiole! :-)

0

Pies kolegi prosi o link :-D

1

Hel & Trójmiasto - nie tak daleko od Ciebie :-)

1

Myślicie, że Barca w dzisiejszym meczu postawi na formacje 4-3-3 czy może 4-4-2? Wiadomo, że w trakcie meczu dochodzi do zmian i przesuwania się piłkarzy. Coś czuje, że na Altetico wyjdziemy 4-4-2 i skład będzie wyglądał tak jak zaproponował AS, czyli:
https://www.fcbarca.com/uploads/files/przewidywane-sklady/Atl_06_04_2019_AS.png

Mamy dobrą pozycję w lidze ze sporą przewagą, także to nie my musimy gonić a Atletico.

5

"Zawodnik Meczu wg Czytelników" nie jest wybierany na podstawie najwyższej oceny użytkowników, tylko na podstawie ilości głosów oddanych w "liście rozwijalnej" gdzie przy ocenach się wybiera według siebie zawodnika meczu.

Może nawet dojść do kuriozalnej sytuacji (teoretycznie), że dziesięciu piłkarzy będzie miało ocenę "10", a jeden zawodnik będzie miał ocenę "1" i to on dostanie nagrodę "Zawodnika Meczu wg Czytelników" ponieważ dostał najwięcej głosów :-)

0

Efekt Zidana... XD

0

Spokojnie, Villarreal spuchnie :-V

0

Poprawione, thx.

44

Gdyby ktoś się zastanawiał co u Leo Messiego w LaLiga:
- najwięcej goli
- strzałów
- strzałów celnych
- strzałów w aluminium
- asyst
- goli z wolnych
- kluczowych podań
- prób dryblingu.

Czyli w sumie wszystko po staremu.
[Twitter, Tomasz Ćwiąkała]

17

"Jestem lepszy od Messiego"
- Pele

https://giphy.com/gifs/reactiongifs-koHwsCMu31Gko
- Obiektywni kibice na całym świecie

1

https://i.imgur.com/JQo48KK.jpg
Pokoleniowa zmiana... eh, to były czasy! :-)

0

Malcom wchodzi, róbta screeny! :-D

0

Coś mi mówi ta nazwa grupy, ale nie kojarzę tych dwóch graczy :) Ale sama TM jest wyborna w swojej prostocie!

0

Stadium niestety nie, ale czasem grywam w klasyk TM Forever ;-)

0

Z programów typu: Discovery, National Geographic, etc. to większość robi robotę. Jeszcze od BBC Earth najlepszy programy przyrodnicze, czyli:
- Planeta Ziemia (część 1 i 2)
- Błękitna planeta (część 1 i 2)

Z pozostałych, to:
- Ekspedycja (kiedyś leciało na TVN, coś jak Agent)
- Agent (ten z gwiazdami, to całkiem ok 1 i 2 sezon, 3 nie dałem rady obejrzeć nawet 2 odcinków..)
- Chwila prawdy
- 1z10
- Top Gear
- Mamy cie!
- Ale plama
- Co za tydzień
- Studio YAYO (żart.)

0

Taaa, wypożyczmy może od razu Umtitiego do Ajaxu.. :-D

7

Wisła Kraków 1-0 FC Barcelona
:-D

1

Valverde go nie wpuści nawet na spotkanie.

9

Kibice Manchesteru United po dzisiejszym hattricku Messiego:
https://i.imgur.com/QaHgdd6.png

12

Malcom zaraz wchodzi, podobno Valverde skierował go na rozgrzewkę.

1

- Messi ze swoimi wolnymi bez zmian
- Suarez ze swoim przyjęciem piłki bez zmian

Wszystko się zgadza :-D

1

Widzę, że z Liveleak'a je już usunęli, ale był pod nazwą "Christchurch Mosque Shooting".

0

Widziałem przed chwilą 17 minutowy filmik w necie z tego co nagrywał. Masakra. Takich powinno się palić żywcem...

2

OFICJALNIE: Lyon spuchł!

3

Pique prosto z posiedzenia w sprawie nowego turnieju w tenisa + rekrutacji sztabu do FC Andora.

A teraz szybki meczyk z awansem do 1/4, gol z rożnego, 2 dryblingi w polu karnym, 8 odbiorów, kontrowersyjny komentarz ze szpilą w Real i do domu.

Just another day at the office ;-)

6

Couthino kiedy jak nie dzisiaj! To będzie jego mecz!
(i tak od około 15 meczy :-V)

P.S. A tak poważnie, to fajnie by było jakby w końcu nabrał wiatru w żagle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?