Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co łączy Jon'a Snow'a z Krzysztofem Piątkiem?https://imgur.com/a/dgqyl3Y
1
@Sznejk podobno kwestia godzin.
3
Kawał dobrej roboty redakcjo! :-)
---
Z propozycji, to oprócz przerzucenia "Gorących dyskusji" na prawą stronę, to pytanie czynie dałoby się tego elementu "zablokować" podczas scrollowania, bo aktualnie kiedy zjedziemy trochę niżej i "Gorących dyskusji" już nie widać, to strona ma wtedy sporo pustego i niezagospodarowanego pola.
Ewentualnie można by wypoziomować "Gorące dyskusje" (podobnie jak było kiedyś) i wtedy komentarze rozciągnąć na szerokość pozostałych komponentów?
Taki zabieg spowodowałby, że komentarze były by przede wszystkim wyśrodkowane co jest bardziej czytelne na desktopie :-)
Jeżeli chodzi o "Najlepsze komentarze z X godzin", to można by zrobić w formie listy rozwijalnej i umieścić tam możliwość sortowania z np. 2h, 6h, 12h, 24h, 48h, ostatnie 7 dni, ostatnie 30 dni. Wtedy nie trzeba by tworzyć osobno tyle buttonów :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Blisko Leo był Ozil, takie statystyki znalazłem:
Super kompilacja jak się rozkładały asysty W TYM SAMYM wieku wśród piłkarzy z największą ich ilością:
Inne info:
"For both club and country:
- Messi has made 252 assists from 765 apps at a rate of 0.329
- Ozil has made 251 assists from 634 apps at a rate of 0.395
(Edited on 31/07/2018)"
+ Infografika pozostałych graczy:
https://pbs.twimg.com/media/DmgTe3VUUAAnp_k.jpg:large
1
Dodam, że w teorii dieta jest ważniejsza, ale w praktyce ważniejszy jest TRENING. Dla przykładu skrajne przypadki:
1) Dobrze ułożony i nieprzeładowany trening złożony z ćwiczeń wielostawowych nastawiony na progresję ciężaru (intensywności [siła] i objętości [powtórzenia i serie]) + NIE trzymanie diety = małe / średnie efekty w sylwetce. Ciało odczuje wzrost aktywności, nabierze "kształtu", zwiększy się siła, wydolność, odporność, można również tracić na wadze, bo jemy dalej tyle samo, a dodaliśmy np. 3-4 treningu oporowe na siłowni, czyli wzrost aktywności na przestrzeni tygodnia.
2) BRAK treningu oporowego / siłowego + bardzo dobrze ułożona dieta bazująca w 80+% na pełnowartościowych produktach, nie unikając przy tym zdrowej pszenicy, aspartamu, cukrów, owoców, nabiału, etc. (bo jeżeli dana osoba jest zdrowa, to te produkty są dla niej ok, wyjątkiem są bardzo rzadkie zaburzenia i choroby) = zależy. Jeżeli jemy więcej niż wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne na utrzymanie wagi (kalkulatory do wyliczenia są w necie), to tyjemy. Tak, odkłada się tłuszcz jedząc ryż i sałatę. Jeżeli mamy deficyt kaloryczny (jemy mniej niż mamy zapotrzebowanie), to chudniemy, ale ciało nie będzie miało ładnej figury i dobrego kształtu, bo nasze mięśnie nie mają bodźca by się rozwijać
Także najlepiej jest połączyć obie te rzeczy, ale jak jedna to zdecydowanie TRENING :)
0
Tak, mój na moim koncie. Kiedyś nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie przerobić :-D Dziękuję i cieszę się, że się podobało heh
0
Dziękuję za udostępnienie mojego filmiku :-D
0
Na finał LM heh
0
Bez niespodzianki.
26
Rakitic zostaje zmieniony bez kontuzji w 60min meczu.
- zanotowane w kalendarzu
0
Podpinam się i też bym prosił :)
32
Jak mawia klasyk: "Jest ch*jowo, ale stabilnie" :>
5
"Moja etyka pracy jest zawsze taka sama. Należy być skromnym i pamiętać, że nie wie się wszystkiego. Pierwszą rzeczą, jaką robię, kiedy dołączam do nowego klubu, to jest po prostu bycie sobą, nic poza tym." - Cristiano Ronaldo, cytowany przez serwis Football-Italia.net.
Nie wierze, że on takie rzeczy wygaduje..
10
Gary Lineker i Rio Ferdinand po bramce Messiego:
1
I cyyyk, do kolekcji! Messiemu powoli brakuje miejsca :-)
https://imgur.com/a/ZWCpBaK
0
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary/liga-mistrzow/messi-dobija-liverpool-piekny-strzal-z-wolnego-wideo/w6e1d7d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za dużo prostych strat..
0
Napisałem im na Twitterze, żeby zabrali jej mikrofon. Może się uda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dzisiaj to nie jest Messi... to jest Majin Messi SSJ2!!!
3
Vidal jak czołg :-D
1
Samuel Eto na żywo z mikrofonem na Camp Nou! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Wypadek Russella, partnera Roberta Kubicy w teamie Williams. Ale pech...
Nie dość, że studzienka wyskoczyła i uszkodziła podwozie, to jeszcze samochód wiozący bolid przywalił w most zalewając bolid olejem..
12
Ajax vs CR:
https://i.imgur.com/4E6GEmv.jpg
0
Pogba dalej bez żółtej. Kabaret...
0
Czy ktoś posiada link do streama z POLSKIM komentarzem i mógłby podesłać na priv? :-)
1
Miałem przyjemność obejrzeć go wczoraj i również polecam. Wspaniała gra Viggo Mortensena oraz jeszcze lepsza muzyka :)
1
Klasyczne pompowanie balona, że niby "jeden dzień odpoczynku mniej", aby potem mieć w razie czego argument (z d*py) dlaczego się odpadło z LM. Nie ma co nawet tu się denerwować na te ich komentarze :-)