1

Aż Busquets się wku**ił i wziął się za strzelanie..

1

Aż cofnąłem o 30 sekund żeby zobaczyć, że dobrze zobaczyłem kto schodzi a kto zostaje. #hamulcowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

49

Suarez problemy z przyjęciem, podaniem, ustawieniem, szybkością, koordynacją, wykończeniem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podpinam się pod prośbę :)

15

Suarez zdecydowane MVP meczu.

6

Dzisiaj na Bernabeu jednak bez sensacji.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ciekawe jaką ocenę dostanie Suarez po meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dawno takich piłkarskich jaj nie oglądałem, to wyglądało jak jakiś zbiór wpadek z ostatniej kolejki xD

3

Płacze i się śmieje jednocześnie. Suarez co się stało się z Tobą?! :-D

0

Ja pier..... Suarez... XD

1

Masip dzisiaj fenomenalny mecz, miło się go ogląda między słupkami patrząc na to ile posiedział u nas na trybunach :-)

1

Może chodziło mu o Espanyol de Cornella? :-D

3

No i się zaczyna... taniec pingwina.

1

Potężny Manchester United z potężnej ligi angielskiej... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Rakitic nie zawiódł :-D

0

Z Milanem to jakiś żart!? :-D
Inter też powinien być wyżej. No i to PSG, 7 miejsce?! I gdzie jest FC Porto + co tam robi Tottenham? To jest kurna dramat...

3

Stawka tygodniowa jest wynegocjowana taka, ponieważ przejdzie on do Juve na zasadzie wolnego transferu. Wiadomo, że nie jest wart takiej kasy, a nawet połowy tego ale Juve sporo zaoszczędzi, bo nie będzie musiało wykładać za niego np. 50mln. Wiem, że chore ale co zrobisz. Jest oglądalność, są pieniądze :-)

0

O! I takimi dobrymi informacjami można zaczynać dzień! :)
P.S. Nie chodzi o kontuzje Cavaniego, a o ogólnie przeepaną sytuacje kadrową w PSG.

0

Wydaje mi się, że przeciwko twardo grającym zawodnikom Athletic Bilbao nasz trenejro wystawi Arturo Vidala, ale jak będzie? Przekonamy się w niedziele.

0

Zastanawiam się jak ta cała sytuacja musiała wyglądać.

Jeżeli samolot był relatywnie w dobry stanie, to musieli uderzyć w wodę z dość małą prędkością (bo inaczej by się rozleciał) - być może utracili napęd lub stracili sterowność i próbowali jakoś wylądować awaryjnie na wodzie. Zapewne powierzchnia samolotu uległa jakiemuś uszkodzeniu i rozszczelnieniu co spowodowało szybkie nabieranie wody, a osoby w nim znajdujące się nie zdążyły się wydostać, utopiły się, a samolot zatonął. Inna sprawa, że nie znaleziono drugiego ciała (teraz już wiadomo, że pilota), ale znaleziono jakieś poduszki ratunkowe 40mil od miejsca zerwania łączności. Może pilot się jednak wydostał, a piłkarz został w środku i utonął, natomiast pilot dryfował na morzu i również z braku sił (lub w wyniku jakiś powikłań zdrowotnych od uderzenia lub po prostu wyziębienia) puścił w końcu poduszki których się trzymał i również utonął.

Oczywiście to tylko moja teoria, zero dowodów na potwierdzenie czegokolwiek.

Niesamowita tragedia dla rodzin oby mężczyzn..

1

Sergio Ramos:
- Najwięcej kartek w historii Realu Madryt
- Najwięcej kartek w historii LaLiga
- Najwięcej kartek w historii Ligi Mistrzów
- Najwięcej kartek w historii Reprezentacji Hiszpanii
- Najwięcej kartek w historii El Clasico

"Najlepszy obrońca" :-V
https://streamable.com/pbh6j

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

2h do meczu, Eleven Sports wykupione, kabel HDMI przygotowany, kupon dla zabawy i podbicia emocji obstawiony. Wspaniałych emocji wszystkim życzę :-)
https://i.imgur.com/CU728hA.png

3

Jak najbardziej tę retorykę kojarzę i zawsze powoduje ona u mnie uśmiech na twarzy, gdyż cierpienie kojarzy mi się z całkowicie z innymi przykładami sytuacji "niekomfortowych", a oni to wałkują niemal na każdej konferencji :-D No ale co zrobić, dobrze że poziom meczów jest za to wysoki, więc to mi wynagradza wszelkie bolączki :-)

82

Jak słyszę, że jakiś piłkarz CIERPIAŁ na boisku z powodu straty gola, złej pozycji, etc., to aż mi się niedobrze robi. Od kiedy z takiego powodu się cierpi? Wiem, że dana sytuacja może być niewygodna, niekomfortowa czy niesatysfakcjonująca dla kogoś, ale żeby zaraz z tego powodu cierpieć? Cierpią to ludzie z głodu, zimna, pragnienia, ciężkich strat, a nie piłkarz ustawiony na nieswojej pozycji :-D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Puchar Króla, a de Jong nawet niepowołany... Eh ten Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?