Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się zastanawiam dlaczego co niektórzy jeszcze się denerwują, że gramy kolejny mecz jak amatorzy. Szkoda Waszych nerwów kochani, to nic nie zmieni :)
0
Razem z naszymi będą chyba autobusem wracać, bena na pół zawsze.
4
Zbiór zdjęć Diego Maradony z dzisiejszego meczu.
https://imgur.com/a/eHV6fqi
#kolumbijskikatar
0
Diego Maradona w ogniu emocji z 'fakami'.. Co za koleś :)
https://imgur.com/a/OwHf6qh
0
Taaaaaaaaaaaaaaak kuuurłaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
0
Higuain przestrzela. Deja vu?
0
Maradona też szalał po golu - w sumie jak chyba każdy:
https://i.imgur.com/LGpJOmv.jpg
2
Maradona doszedł na trybunach xD
3
https://imgur.com/vQ4JBG4
Zobaczycie.
0
Ale zaepał!
0
Kompletnie nie zwracam uwagi na te całe niby 'zamieszanie'. Czekam na oficjalną decyzję ze spokojem i mam nadzieję, że Griezmann zawita do Barcelony.
To co robi z owymi filmikami, to jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Jeżeli w taki sposób chce przekazać informację, to nikogo to nie powinno obchodzić. Jedyne co może to irytować to czas, ale od początku było wiadomo że stanie się to przed pierwszym meczem MŚ, więc nie wiem skąd te komentarze kipiące jadem. Czy to powie wprost, czy to nagrywając filmiki, czy stojąc w kolejce z zakupami w Biedronce. Nieistotne, ważne aby dotrzymał słowa o decyzji przed pierwszym meczem.
Przestańcie już płakać i jechać po człowieku..
1
Wie ktoś gdzie można wykupić PPV na transmisje decyzji Griezmanna? :-V
6
No i będzie spokój :-)
3
Odpowiedź na to pytanie zna tylko Florentino Perez.
0
Wygrywał już 5 razy (jak pewnie wiesz), więc o niego się nie martwie :-D Bardziej chciałem zwrócić uwagę na 'marnowanie' punktów wśród głosujących na jakiś piłkarzy z Top 200.
0
#ZłotaPiłka
Drodzy,
mam do Was pytanie o głosowanie w plebiscycie do wygrania Złotej Piłki vel Ballon d'Or vel The Golden Ball.
Jak zapewne większość z Was wielokrotnie zauważyła, to całe głosowanie jest czasem 'z d*py', gdyż część głosów jest oddawana przez np. danego trenera na zawodnika ze swojego klubu/reprezentacji - i są to często zawodnicy dobrzy, lecz daleeeeeeko leżący poza Top 10. Po takim głosowaniu zazwyczaj mnóstwo głosów jest po prostu ZMARNOWANYCH.
W związku z tym czy nie lepiej by było przeprowadzać takowe głosowania dwufazowo? Pierwsze na takich samych zasadach co obecnie (każdy głosuje jak chce). Następuje zliczanie głosów oraz wybór 10'ciu zawodników z najwyższą punktacją. Następnie jest przeprowadzane kolejne głosowanie i głosujący muszą wybrać po raz kolejny swoje Top 3, ale tym razem tylko z tej 'złotej dziesiątki'. Wtedy mielibyśmy pewność że głosy (jakkolwiek oddane) będą przekazane zawodnikom ze ścisłego Top'u.
Czy takie rozwiązanie nie byłoby bardziej miarodajne? :-)
4
"Cristiano Ronaldo rozmawiał z Susaną Guasch z telewizji Antena 3.
Dziennikarka zapytała go, czy nie czuje się rozczarowany ze względu na brak strzelonego gola w finale. – I co z tego? Nie ma to znaczenia. Kto był najlepszym strzelcem tej edycji Ligi Mistrzów? Ja, i to już siódmy raz. Kto wygrał pięć Lig Mistrzów? Ja. Te rozgrywki powinny zmienić nazwę z „Liga Mistrzów” na „CR7 Champions League”. Jak mogę być rozczarowany? – powiedział napastnik."
xD
5
Karius po meczu:
https://imgur.com/a/cKx1vOi
2
Ja pierdole... Dobranoc.
0
UFC 234: Ramos vs Salah
https://i.imgur.com/XdH6Pyw.jpg
0
Można wyłączyć.
1
No chyba kpicie xDDDD
0
Śmieszne są te machania ręką Zidana :-V
0
Drodzy, mam pytanko: Czy dzisiejszy finał LM będzie streamowany na TVPSport.pl?
2
Naznaczony 1,2,3
12
Świetnie znów zobaczyć Generała z Messim :-)
https://i.imgur.com/kKBryD1.png
+ Messi z familiją:
https://imgur.com/a/JYkqAwt
0
Czy posiada ktoś link do filmiku jak drużyna podrzuca naszego Andresa Inieste? :-)
0
Czy ktoś z Was posiada LINK do POLSKIEGO streama? :-)
2
* Obecność
* Obecność 2
* Naznaczony
* Naznaczony 2
* Oculus
:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika