Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mamelodi spuchnie, zobaczycie :-V
0
Ma ktoś LINK do streama z POLSKIM komentarzem? :-)
Obecnie oglądam na YT, ale może PL gdzieś ktoś posiada.
2
Kawał dobrej roboty, z pewnością się przyda! :-)
0
Dobra, MOŻNA WYŁĄCZYĆ :-D
0
Ma ktoś LINK do POLSKIEJ transmisji meczu? :-)
2 dni temu skończył mi się pakiet na Player.pl, a na 2 mecze nie opłaca się już odnawiać :-(
5
Jest taki jeden :-D
https://imgur.com/a/5czn891
6
"Może brzmi zabawnie, ale info z pierwszej ręki. Neymar zostanie w PSG na kolejny sezon mimo wszystkich plotek o Realu. W stolicy Francji napastnik reprezentacji Brazylii miałby pozostać jeszcze przez kolejny sezon i dopiero wtedy zmienić otoczenie."
[Tomasz Włodarczyk, Twitter: @wlodar85]
No ciekawie ciekawie.
P.S. Jak było to... to nic.
4
Mina nie do przejścia. Za duży :-D
1
Rakitic jak ty mnie teraz zaimponowałeś! xD
1
Kuf Drahrepus! :-D
0
I pomyśleć, że to niemal ostatnie ciastka od Iniesty... Eh :-(
0
Czy ktoś mógłby podesłać LINK DO MECZU na priv? :-)
25
FC Barcelona poinformowała Atletico Madryt, że aktywują klauzulę Griezmanna. [Helena Condis]
Bartomeu przekazał Atletico Madryt, że chcą wpłacić za Griezmanna 100mln € w zbliżającym się okienku transferowym. [SER]
FC Barcelona poinformowała zespół Atletico Madryt, że chcą aktywać klauzulę Griezmanna. Atletico pogodziło się z przeniesieniem zawodnika na Camp Nou. Barcelona zaoferowała zawodnikowi 15mln €, Atletico proponowało 20mln €, ale Griezmann chce poszukać nowych wyzwań poza stolicą Hiszpanii. [COPE]
Źródła z twitta: @barcacentre, @HelenaCondis, @D_Demnicki, @J_Krecidlo, @rafa_lebiedz24
Newsy z kilku donośni z ostatnich godzin.
(tak, wiem że było gdzieś tam, tutaj to taki zbiór info)
8
Madrid, cabrón, saluda al campeón!
DZIĘKUJE.
0
Sędzia dzisiaj MOTM.
0
Ale i tak irytuje :D Tak za stare czasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
4:3 dla Realu w dwumeczu.
21
Aż się przypomina Eto :-)
Madrid cabrón salud el campeón!!!
VAMOS !!!
0
Ah, aż się przypomina sławne 2-2.. :-)
1
Ter Stegen jak struna :-)
0
CR znowu fail no look pass. Fajnie fajnie.
0
I dalej nie ma żółtej kartki hahaha TO SĄ JAKIEŚ JAJA!
0
tvp.sport.pl
8
"Sergio Ramos najlepszy obrońca świata" - Andrzej Juśkowiak
Zaczyna się jazda na TVP! xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Po co te dyskusje... Panowie, mamy 5-0!
0
BRAWO Andres!
1
I cyk dwójeczka!
0
Ter Stegen jaki spokój... KSIĄŻE BRAMKI!