10

Mamelodi spuchnie, zobaczycie :-V

0

Ma ktoś LINK do streama z POLSKIM komentarzem? :-)
Obecnie oglądam na YT, ale może PL gdzieś ktoś posiada.

2

Kawał dobrej roboty, z pewnością się przyda! :-)

0

Dobra, MOŻNA WYŁĄCZYĆ :-D

0

Ma ktoś LINK do POLSKIEJ transmisji meczu? :-)
2 dni temu skończył mi się pakiet na Player.pl, a na 2 mecze nie opłaca się już odnawiać :-(

5

Jest taki jeden :-D
https://imgur.com/a/5czn891

6

"Może brzmi zabawnie, ale info z pierwszej ręki. Neymar zostanie w PSG na kolejny sezon mimo wszystkich plotek o Realu. W stolicy Francji napastnik reprezentacji Brazylii miałby pozostać jeszcze przez kolejny sezon i dopiero wtedy zmienić otoczenie."
[Tomasz Włodarczyk, Twitter: @wlodar85]

No ciekawie ciekawie.
P.S. Jak było to... to nic.

4

Mina nie do przejścia. Za duży :-D

1

Rakitic jak ty mnie teraz zaimponowałeś! xD

1

Kuf Drahrepus! :-D

0

I pomyśleć, że to niemal ostatnie ciastka od Iniesty... Eh :-(

0

Czy ktoś mógłby podesłać LINK DO MECZU na priv? :-)

25

FC Barcelona poinformowała Atletico Madryt, że aktywują klauzulę Griezmanna. [Helena Condis]

Bartomeu przekazał Atletico Madryt, że chcą wpłacić za Griezmanna 100mln € w zbliżającym się okienku transferowym. [SER]

FC Barcelona poinformowała zespół Atletico Madryt, że chcą aktywać klauzulę Griezmanna. Atletico pogodziło się z przeniesieniem zawodnika na Camp Nou. Barcelona zaoferowała zawodnikowi 15mln €, Atletico proponowało 20mln €, ale Griezmann chce poszukać nowych wyzwań poza stolicą Hiszpanii. [COPE]

Źródła z twitta: @barcacentre, @HelenaCondis, @D_Demnicki, @J_Krecidlo, @rafa_lebiedz24

Newsy z kilku donośni z ostatnich godzin.
(tak, wiem że było gdzieś tam, tutaj to taki zbiór info)

8

Madrid, cabrón, saluda al campeón!


DZIĘKUJE.

0

Sędzia dzisiaj MOTM.

0

Ale i tak irytuje :D Tak za stare czasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

4:3 dla Realu w dwumeczu.

21

Aż się przypomina Eto :-)
Madrid cabrón salud el campeón!!!



VAMOS !!!

0

Ah, aż się przypomina sławne 2-2.. :-)

1

Ter Stegen jak struna :-)

0

CR znowu fail no look pass. Fajnie fajnie.

0

I dalej nie ma żółtej kartki hahaha TO SĄ JAKIEŚ JAJA!

0

tvp.sport.pl

8

"Sergio Ramos najlepszy obrońca świata" - Andrzej Juśkowiak
Zaczyna się jazda na TVP! xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po co te dyskusje... Panowie, mamy 5-0!

0

BRAWO Andres!

1

I cyk dwójeczka!

0

Ter Stegen jaki spokój... KSIĄŻE BRAMKI!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?