Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Semedo to nawet z prysznica po meczu nie skorzysta..
1
Uważam, że mamy na tyle dużą przewagę, że trener śmiało mógłby dać ze 3-4 piłkarzom pierwszego składu odpocząć. Nie chodzi o to, żeby zmienić cały skład, ale tacy piłkarze jak Pique, Suarez, Roberto, Busquets, Iniesta i może nawet Messi potrzebują na gwałt odpoczynku. Co się stanie jak zremisujemy przez to mecz albo przegramy? NIC. Przewaga jest więc warto zaryzykować, bo nie daj ktoś z nich złapie zaraz jakąś poważniejszą kontuzje, to sezon z głowy + może mundial. Po co to? Por que?
No i to byłaby idealna okazja do gry dla Dembele, Paco, Vermaelena, Semedo, Denisa. No ale po uj...
11
"Gdy arbiter oznajmił swoją decyzję, Chiellini wykonał obraźliwy gest w kierunku zawodników Realu Madryt. Miał przy tym krzyczeć: "Zapłaciliście". Włoch w ten sposób wyraził swoje niezadowolenie co do niesłusznie według niego przyznanej jedenastki."
Oj :-)
0
Wszyscy jak na szpilkach pewnie :-)
43
UWAGA: Nie włączać streamów!
12
Barca dała dupy jak Łęcka.
Pozdrawiam,
Stanisław Wokulski
0
Można wyłączyć. Dobranoc
7
Nawet Zlatan wygląda przy Shaq jak PET :-D
22
Klasyfikacja Złotego Buta na chwilę obecną, TOP 5:
1. Leo Messi - 30 występów - 29 goli
1. Mohamed Salah - 31 występów - 29 goli
3. Robert Lewandowski - 26 występów - 26 goli
4. Ciro Immobile - 27 występów - 26 goli
5. Jonas - 28 występów - 33 goli
5
Just another day at the office. KRÓL
1
Hattrick MISTRZA !
1
Alez Vermaelen wyczyścił, pokłony!
3
Udało mi się znaleźć stream w HD, beinSPORT, proszę:
http://ripple.is/football/2381-barcelona-vs-leganes
1
Ma ktoś LINK do transmisji? :-)
Można na priv jak kochani!
0
A co tu komentować? :-D
4
Haha, kto by się spodziewał :-)
Zidane!
- Co?
3:0! Wyjmij.
0
[*]
0
Ter Stegen ty kocie !!!
5
Jeszcze w ostatnim meczu UMTITI NAJLEPSZY OBROŃCA, pojawiły się plotki związane z kontraktem i już dramatyzowanie i wielki hejt, że myśli tylko o podwyżce. Leczcie sie co niektórzy...
4
Dobra, przerwa. Teraz autobus i murujemy, nie ma co ryzykować! :-D
0
Ale De Rossi wsadził, stadiony świata, czapki z głów! :-D
1
Liverpool 3-0 Man City. LOL
1
sport.tvp.pl
Polecam
0
No ja pierdziele nie było......
0
I nagle ta reklama Lays'ów.. Dramat.
0
Który Tier?
0
Ani jednego ani drugiego nie ma na głównej..
17
Yerry Mina poprosił o spotkanie z Valverde ws. swojej sytuacji. Szkoleniowiec Barçy wyjaśnił zawodnikowi, że jest ważnym piłkarzem dla klubu, ale jego adaptacja w 'europejskiej piłce' nie dobiegła jeszcze końca. [Sport] @D_Demnicki
Clément Lenglet (22, środkowy obrońca, Sevilla) stanowi alternatywę dla Samuela Umtitiego, jeśli ten ostatecznie postanowi odejść z Barcelony podczas letniego okienka transferowego. [Sport] @D_Demnicki
Na ostatniej stronie nie było to wrzucam, bo sam też nie widziałem.
0
Świetne zamontowane są te filmiki z treningów obecnie :-)
2
"Daily Mirror". To by było na tyle.