0

Zaraz będzie ciemno i będą skakać z latarkami na głowie...
EDIT: Już jest ciemno. Nie ma tematu :V

2

Co za wafel... Eh.

50

OFICJALNIE: Na Santiago Bernabeu w jednej z męskich toalet wybija kibel, a w damskiej skończył się papier. Przewidywany czas naprawienia problemu +1 dzień po finale Pucharu Króla.
#PotwierdzoneInfo

5

Dobra, czas wystawić oceny za mecz naszym wspaniałym piłkarzom i Andre Gomesowi. Dobranoc :-)

13

Suarez ty pozytywny wariacie! :-D

0

Suarez wygryzł tą piłkę! BRAWO!

4

"Messi i Neymar w jednej drużynie, to jak o jednego dużego grzyba w zupie za dużo" :-V

1

"Busquets nie wygląda na takiego który pierwszy podchodzi do sędziego, dyskutuje, ..." właśnie Busi to zawsze pierwszy jest u sędziego i chyba najwięcej kartek za dyskusje dostaje :-D

0

"Dwie ręki" :-D

4

Andre Gomes dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Valencii, aż 3 kluczowe podania!
#MOTM

2

Poważnie jestem w ciężkim szoku, że są osoby które uważają iż Andre Gomes gra dobrze. Ten 'Pan piłkarz' CZASAMI dobrze wykonuje najprostsze zadania jak: przyjęcie i podanie. Nic poza tym. NIC.

4

Tyle odnośnie gry Andre Gomesa:



Nie twierdzę, że jest jedynym który gra słabo, aaaaaale... JAKO JEDYNY NIE POKAZUJE NIC POZA SŁABYMI ZAGRANIAMI.
Amen.

0

"... szukał kwadratowych jaj" :-V

1

El Tornejdo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Couthino coś niewidoczny..
#PiniądzeStracone

0

Messi jeden rajd i już więcej dryblingów niż CR w tym roku kalendarzowym - i chyba więcej niż w 2017 :V

0

Pączek w ręke i lecimy z meczem! Po awans! :-)

4

Tridente ZRV !

0

Znowu Bartra na ławce.. eh.

10

Obstawiam że komisja nie będzie miała skrupułów i Sergio Garcia dostanie okrągłe ZERO meczy zawieszenia. Niestety.

0

Właśnie też nie wiem, Valverde podobno napisał SMSa z pytankiem i czeka na odpowiedź. Ewentualnie jak nie, to w pierwszej 11'stce wystąpi Czyhrynski.

1

Z powodu kontuzji/zawieszeń pare stoperów w najbliższym meczu będzie tworzyć Mascherano i Sergi Roberto.
#PotwierdzoneInfo

1

No i pięknie! :-)

3

Niezła beka leci pod twittem Michała Pola, aż żal nie polubić niektórych ciasteczek:
https://imgur.com/a/e0CEh

1

Zrestartuj PCta, bo może tylko sterownik od USB się wywalił. Jeżeli po restarcie będzie to samo to sprawdź w 'Menadżer urządzeń' czy sterownik działa prawidłowo lub czy coś tam jest napisane. Jeżeli wszystko się wydaje okej, a problem dalej występuje to tak jak napisał @Hegemon problem tkwi w płycie głównej.

1

Oglądałem z 30 razy i obejrzę po raz 31 :-)

0

Goooooooooooooooooool PIQUE! hahahahahahaha!

0

Przecież to jest CZERWONA KARTKA EWIDENTNIE! Czy sędzie dzisiaj założy w końcu okulary?!

1

Co to za basen?! O.o Przecież to są jakieś jaja..

2

Oho szykuje się debiut Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?