Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz będzie ciemno i będą skakać z latarkami na głowie...
EDIT: Już jest ciemno. Nie ma tematu :V
2
Co za wafel... Eh.
50
OFICJALNIE: Na Santiago Bernabeu w jednej z męskich toalet wybija kibel, a w damskiej skończył się papier. Przewidywany czas naprawienia problemu +1 dzień po finale Pucharu Króla.
#PotwierdzoneInfo
5
Dobra, czas wystawić oceny za mecz naszym wspaniałym piłkarzom i Andre Gomesowi. Dobranoc :-)
13
Suarez ty pozytywny wariacie! :-D
0
Suarez wygryzł tą piłkę! BRAWO!
4
"Messi i Neymar w jednej drużynie, to jak o jednego dużego grzyba w zupie za dużo" :-V
1
"Busquets nie wygląda na takiego który pierwszy podchodzi do sędziego, dyskutuje, ..." właśnie Busi to zawsze pierwszy jest u sędziego i chyba najwięcej kartek za dyskusje dostaje :-D
0
"Dwie ręki" :-D
4
Andre Gomes dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Valencii, aż 3 kluczowe podania!
#MOTM
2
Poważnie jestem w ciężkim szoku, że są osoby które uważają iż Andre Gomes gra dobrze. Ten 'Pan piłkarz' CZASAMI dobrze wykonuje najprostsze zadania jak: przyjęcie i podanie. Nic poza tym. NIC.
4
Tyle odnośnie gry Andre Gomesa:
Nie twierdzę, że jest jedynym który gra słabo, aaaaaale... JAKO JEDYNY NIE POKAZUJE NIC POZA SŁABYMI ZAGRANIAMI.
Amen.
0
"... szukał kwadratowych jaj" :-V
1
El Tornejdo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Couthino coś niewidoczny..
#PiniądzeStracone
0
Messi jeden rajd i już więcej dryblingów niż CR w tym roku kalendarzowym - i chyba więcej niż w 2017 :V
0
Pączek w ręke i lecimy z meczem! Po awans! :-)
4
Tridente ZRV !
0
Znowu Bartra na ławce.. eh.
10
Obstawiam że komisja nie będzie miała skrupułów i Sergio Garcia dostanie okrągłe ZERO meczy zawieszenia. Niestety.
0
Właśnie też nie wiem, Valverde podobno napisał SMSa z pytankiem i czeka na odpowiedź. Ewentualnie jak nie, to w pierwszej 11'stce wystąpi Czyhrynski.
1
Z powodu kontuzji/zawieszeń pare stoperów w najbliższym meczu będzie tworzyć Mascherano i Sergi Roberto.
#PotwierdzoneInfo
1
No i pięknie! :-)
3
Niezła beka leci pod twittem Michała Pola, aż żal nie polubić niektórych ciasteczek:
https://imgur.com/a/e0CEh
1
Zrestartuj PCta, bo może tylko sterownik od USB się wywalił. Jeżeli po restarcie będzie to samo to sprawdź w 'Menadżer urządzeń' czy sterownik działa prawidłowo lub czy coś tam jest napisane. Jeżeli wszystko się wydaje okej, a problem dalej występuje to tak jak napisał @Hegemon problem tkwi w płycie głównej.
1
Oglądałem z 30 razy i obejrzę po raz 31 :-)
0
Goooooooooooooooooool PIQUE! hahahahahahaha!
0
Przecież to jest CZERWONA KARTKA EWIDENTNIE! Czy sędzie dzisiaj założy w końcu okulary?!
1
Co to za basen?! O.o Przecież to są jakieś jaja..
2
Oho szykuje się debiut Messiego.