Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam 25 lat, a najchętniej to bym beczał na tym pożegnaniu jak małe dziecko...
L E G E N D A ! Dziękujemy !
45
Nie jest źle! Kuruj się Tomek i wracaj prędko :-)
9
Andre Gomes jest teraz w takim gazie, że Couthino nie ma co liczyć przez najbliższe pół roku na debiut.
#TakaPrawda
2
Ignorant? Gdzie w mojej wypowiedzi jest jakakolwiek ignorancja? Za to u Ciebie widać ewidentnie HIPOKRYZJE. Sam napisałeś "Najlepszy nie jest ale ma mega talent" i z tym się właśnie zgodzę, jest dobry ALE NIE NAJLEPSZY, wiec moja wypowiedź jest jak najbardziej na miejscu, a Twoja... no nie jest.
38
"Gareth Bale to najlepszy piłkarz na świecie w 2016 roku" - gość siedzący obok Tomka Ćwiękały w studiu Eleven..
#ZDECHŁEM
6
Kibice Betisu skandują "MESSI", piękne momenty! :-)
0
M E S S I
Nie znam słów żeby opisać gre tego nadczłowieka...
5
Można wyłączyć :-D
0
Gomes stwierdził, że nie podoła :V
9
Barcelona ma sekretny pakt z Griezmannem. Piłkarz miałby dołączyć do Barçy w przyszłym sezonie i otrzymać numer 7, ale jeśli 26-latek zmieniłby ostatecznie decyzję, wówczas musiałbym zapłacić karę. [Sport] @D_Demnicki
Może było, ale nie widziałem.
0
Jedyny rap jaki słucham i nie jest on anglojęzyczny lub polski, to twórczość RYTMUS'a (słowacki raper, występował w PL z WWO, Stopro, Sobotą, etc.). Polecam :-)
Moje Top 5:
1)
2)
3)
4)
5)
4
Zidane Se queda!
https://i.imgur.com/rJSt8Lr.jpg
6
Gomes by sie teraz przydał...
1
3min doliczone :V
0
A idź Pan w uj....
4
Sędzie już całkiem nie kontroluje tego co się dzieje na boisku, żałosne...
0
Messi z poślizgiem, a i tak piłka by była na nos gdyby Digne ogarnął temat :-)
0
Dawaj Messi mocno w okno!
0
Sędziowanie w LaLiga...
#ToSąJakieśJaja
15
Alenia ma te kocie ruchy, trzeba częściej dawać mu szansę.
0
Messi nic sobie nie robi z obrońców Espanolu. Ci podchodzą, a on ich mija jak tyczki :V
9
Busquets już więcej dryblingów niż CR.
#Potwierdzone
0
Espanol sam sie pokonał :V
22
„ty z tyłu, ja z przodu” - pięknie powiedziane :-)
0
Dokładnie!
18
Jak dla mnie stoi on na równi z największymi legendami klubu. Niesamowita postać i wspaniały zawodnik, klasa sama w sobie!
37
Prawdopodobnie Gomes dzisiaj w wyjściowej 11'stce..
"Szansa na odpalenie", odcinek 48243834.
#ModyNaSukcesCiągDalszy
14
Co oni tak wciskają tego Gomesa?! O.o
4
Oho demencja... :V
3
Nie, ponieważ brakuje jakiś dokumentów jeszcze, także nie może wystąpić.