0

Mam 25 lat, a najchętniej to bym beczał na tym pożegnaniu jak małe dziecko...
L E G E N D A ! Dziękujemy !

45

Nie jest źle! Kuruj się Tomek i wracaj prędko :-)

9

Andre Gomes jest teraz w takim gazie, że Couthino nie ma co liczyć przez najbliższe pół roku na debiut.
#TakaPrawda

2

Ignorant? Gdzie w mojej wypowiedzi jest jakakolwiek ignorancja? Za to u Ciebie widać ewidentnie HIPOKRYZJE. Sam napisałeś "Najlepszy nie jest ale ma mega talent" i z tym się właśnie zgodzę, jest dobry ALE NIE NAJLEPSZY, wiec moja wypowiedź jest jak najbardziej na miejscu, a Twoja... no nie jest.

38

"Gareth Bale to najlepszy piłkarz na świecie w 2016 roku" - gość siedzący obok Tomka Ćwiękały w studiu Eleven..
#ZDECHŁEM

6

Kibice Betisu skandują "MESSI", piękne momenty! :-)

0

M E S S I
Nie znam słów żeby opisać gre tego nadczłowieka...

5

Można wyłączyć :-D

0

Gomes stwierdził, że nie podoła :V

9

Barcelona ma sekretny pakt z Griezmannem. Piłkarz miałby dołączyć do Barçy w przyszłym sezonie i otrzymać numer 7, ale jeśli 26-latek zmieniłby ostatecznie decyzję, wówczas musiałbym zapłacić karę. [Sport] @D_Demnicki

Może było, ale nie widziałem.

0

Jedyny rap jaki słucham i nie jest on anglojęzyczny lub polski, to twórczość RYTMUS'a (słowacki raper, występował w PL z WWO, Stopro, Sobotą, etc.). Polecam :-)

Moje Top 5:
1)


2)

3)

4)

5)

4

6

Gomes by sie teraz przydał...

1

3min doliczone :V

0

A idź Pan w uj....

4

Sędzie już całkiem nie kontroluje tego co się dzieje na boisku, żałosne...

0

Messi z poślizgiem, a i tak piłka by była na nos gdyby Digne ogarnął temat :-)

0

Dawaj Messi mocno w okno!

0

Sędziowanie w LaLiga...
#ToSąJakieśJaja

15

Alenia ma te kocie ruchy, trzeba częściej dawać mu szansę.

0

Messi nic sobie nie robi z obrońców Espanolu. Ci podchodzą, a on ich mija jak tyczki :V

9

Busquets już więcej dryblingów niż CR.
#Potwierdzone

0

Espanol sam sie pokonał :V

22

„ty z tyłu, ja z przodu” - pięknie powiedziane :-)

0

Dokładnie!

18

Jak dla mnie stoi on na równi z największymi legendami klubu. Niesamowita postać i wspaniały zawodnik, klasa sama w sobie!

37

Prawdopodobnie Gomes dzisiaj w wyjściowej 11'stce..
"Szansa na odpalenie", odcinek 48243834.

#ModyNaSukcesCiągDalszy

14

Co oni tak wciskają tego Gomesa?! O.o

4

Oho demencja... :V

3

Nie, ponieważ brakuje jakiś dokumentów jeszcze, także nie może wystąpić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?