Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mam 'banana' na twarzy !!! :-D
#WelcomeKutinio
0
105mln stałej + chyba 40mln zmiennych. Koło €145-150mln całość się miała zamknąć.
0
Benzema będzie wiedział :V
67
BREAKING NEWS: Światowe media o Kamilu Stochu !!!
https://i.imgur.com/nXctwdQ.jpg
8
Na taczke i na śmietnik!
1
Od razu przypomina mi się historyczny filmik z 'Adamem Małyszem' :-)
11
Legendarna 'KWESTIA GODZIN' w końcu nabrała znaczenia :)
#CzekamyNaPotwierdzenie-CouthinoFichado
0
Czekamy! :-)
0
Dokładnie, to tylko pokazuje jego poziom. Gdyby nie 'kruche' zdrowie to mógłby bardzo poważnie namieszać w czołówce stoperów świata :)
0
Chciałoby się powiedzieć, że Vermaelen to tam stały gość i wszystkich z imienia zna :-) Dobrze że kontuzje ma już za sobą i może grać - co aktualnie świetnie mu wychodzi!
3
Takich z czatem nie, ale super apka na telefon to 'Duolingo', polecam.
0
Oby się udało..
2
Osobiście w wieku około 15 lat zacząłem sporo czytać nt. religii, historii powstania różnych odłamów, itp. Początkowo stwierdziłem, że chcę być 'Deistą', czyli osobą, która wierzy w Boga ale nie konkretnego, lecz po jakimś roku stwierdziłem że nigdy w życiu tak na prawdę Boga 'nie czułem' a sama wiara w coś takiego jest dla mnie abstrakcyjna. Nie chcąc być (jak spooooro osób) hipokrytą i być wierzącym 'dla zasady' albo 'bo mama/babcia każe', to od wieku właśnie około 16 lat jestem ateistą i jestem z tego po dziś dzień bardzo dumny (obecnie mam 25 lat).
Uważam, że jeżeli ktoś potrzebuje wiary w coś lub kogoś, to nie jest to złe, ale jeżeli ktoś niczego takiego nie potrzebuje i w takie rzeczy nie wierzy, to powinien wybrać inaczej niż 'katolik niepraktykujący'.
Tak w ogóle to religia powstała w innym celu niż osoby wierzące by tego chciały, był to sposób na pewnego rodzaju 'kontrolę' ludzi (szczególnie w czasach starożytnych, gdzie tylko nieliczni mieli dostęp do wiedzy, a reszcie można było nawijać makaron na ucho). ALE NIE CHCE WCHODZIĆ Z NIKIM W DYSKUSJĘ, BO NIE O TO TU CHODZI :-)
6
Gol Pedro Obianga, pięknie zasadził na 0-1 !!!
0
Barça uważa, że jest niemal niemożliwe aby jakikolwiek klub podpisał kontrakt z Ardą Turanem ze względu na jego wysokie wynagrodzenie i cenę 20 mln €. Beşiktaş był ostatnim zespołem, który rozważał podpisanie takiego kontraktu. Zespoły w Serie A i EPL wciąż wykazują zainteresowanie, ale nie ma konkretów. [MD]
Arda Turan chciałby zostać w Barcy i pokazać Valverde oraz fanom Barcy że jest w stanie grać w tym klubie, jeżeli jego sytuacja nie rozwiąże się do końca następnego tygodnia. [MD]
Aha.
1
Tak wyglądam po przeczytaniu tego...
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/993/875/084.png
2
Brawo Kamil! :-D
35
Valverde zgodzi się na odejście z klubu André Gomesa, jeśli Barcelona zakontraktuje Coutinho podczas zimowego okienka transferowego. [MD]
@D_Demnicki
Byłoby idealnie!
1
Z tego co pamiętam, to wprowadzałeś mnóstwo osób w błąd (nie chodzi to, że podawałeś jak inni przesłanki transferowe, bo te to chyba nikomu się nie potwierdzały) przez co wiele tutejszych użytkowników wspominało o Tobie podśmiechując jako o "wiarygodnym źródle". Jeżeli czujesz się z tego powodu urażony to mogę Cie usunąć z listy, ale w pewien sposób sam zapracowałeś sobie aby na niej się znaleźć :-)
2
Co to ma do rzeczy w związku z hitami z lata? :V Nie wszystko co było tam napisane dotyczy Couthino.. Mam nadzieje, że Couthino przyjdzie do nas w styczniu i bardzo w to wierze. Wyjmij kij..
55
Jako że jutro startuje długo oczekiwane ZIMOWE OKIENKO TRANSFEROWE, to chciałbym przypomnieć HITY z ostatniego LETNIEGO OKIENKA, zobaczymy czy styczeń dostarczy nam również tyle emocji :-)
HITY Z LETNIEGO OKIENKA TRANSFEROWEGO:
- Kwestia godzin
- Fichado/Fisiado
- Se queda
- Guillem Balague zdementował
- Który to Tier?
- Neymar zostaje na 200%
- Zmienne
- Tylko w Hiszpanii jest klauzula
- Źródło
- 222€
- Misiaczek
- Porozumienie
- BartomeuDimiteYa
- Po meczu o Puchar Gampera
- Alternatywa
- Kolega który zrywał maliny
- Przeprowadzimy 1 lub 2 transfery klasowych zawodników
- Mamy jeszcze czas
- Oficjalnie
- Konferencja Verrattiego
- Zawodnik XXX zaobserwował zawodnika YYY na Instagramie
- Dymisja
- Drewno
- O 20:00 oficjalne ogłoszenie transferu Coutinho. [The Sun]
- Wór siana
- Priorytet
- Konferencja Fernandeza
- Wotum nieufności
- Z niewolnika nie ma pracownika
- Sport, MD, The Sun, RAC1, Gerard Romero
- Kontrakt Messiego podpisany
- Było
- Do końca tygodnia
- Zarząd wywiozą na taczkach
- Kurs rośnie/maleje
- Fake news
- Plan A, B, C, D, ..., Z
- Verratti, Couthino, Neymar, Dembele, Lucac Lima, Paulinho, Seri, Di Maria, Dybala, Draxler, Lemar, Mahrez, Oezil, Inigo Martinez, Parejo
- Szmatławce
- PSG/Liverpool/Monaco
- Nikogo nie kupimy
- Premia
- Mamy silny i konkurencyjny skład
- Dom starców
- Wiarygodne
- Prezentacja w piątek
- Przepłacimy
- Wynegocjowanie klauzuli
- Półśrodki
- Konferencja Couthino
- Transfer dopięty
- Ostatnia prosta
- Nie udało się
- Twitter
- 2 miesiące negocjacji
- Luis Salvano
- Siostra Neymara
- Najbliższe dni
- Najemnik
- Ojciec Neymara
- Szejk
- Szrot
- Przed/Po meczu z Chapecoense
1
Niech dadzą nawet tylko te 20mln zmiennych i będe zadowolony.
15
Barcelona podczas zimowego okienka transferowego chce sprzedać następujących piłkarzy: Javier Mascherano, Arda Turan, Aleix Vidal i Gerard Deulofeu. [Sport]
Oprócz Coutinho (styczeń), Barça chce wzmocnić pomoc w czerwcu. Kandydatem jest Goretzka (22, Schalke). Alternatywy stanowią: Arthur (22, Grêmio), Houssem Aouar (19, Lyon) i Kai Havertz (18, Bay. Leverkusen). [MD]
Barcelona spotka się z agentami Coutinho 3 stycznia w celu transferu piłkarza. Klub będzie żądać natychmiastowej odpowiedzi Liverpoolu. Barça nie ma zamiaru czekać do końca stycznia. [Sport]
Samuel Umtiti powinien otrzymać zielone światło od klubowych lekarzy 20 stycznia. Barça następnego dnia gra przeciwko Betisowi i oczekuje się, że piłkarz wystąpi w tym spotkaniu. [MD]
@D_Demnicki
0
Kwestia godzin..
2
Ja nie podtrzymuje tradycji i jem w wigilię mięso. Sprawa indywidualna bardzo.
0
@Matheo23 & @donleoJR
Coś jeszcze Panowie?
https://i.imgur.com/5y89pYw.jpg
7
"Andre Gomes potrzebuje jednego meczu na przełamanie"
A ponad 30 meczów w poprzednim sezonie to co? Gdzie to przełamanie? Gdzie to odpalenie? :V
33
Złota zasada z LaLiga: BRAMKA TO JESZCZE NIE GOL.
#dramat
0
Fajnie jakby ktoś byłby w stanie i miał takie chęci oraz czas, aby tłumaczyć te wywiady i wrzucać tu na stronę. Z pewnością byłoby wielu chętnych na przeczytanie fajnego wywiadu ze swoim idolem i Pique w roli prowadzącego :-)
31
Aha no to szkoda..