Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Borek: Tomek, Ty to masz teraz swoje 10min!
Hajto: Jakie 10min? Moje 10min trwa 25 lat.
Uwielbiam! :-D
0
Dzięki, zapisuje się! :-)
17
Cristiano Ronaldo smutny po gwizdku końcowym :V
PRZECIEŻ TO SĄ JAKIEŚ JAJA... O.O
0
Jeszcze Juventus dostał brame na 2-2... Kupon płacze jak patrzy na wynik.
1
OFICJALNIE: Można wyłączyć..
0
Otwieramy wynik! 1-0, Busquets! :-)
0
Dobrze!!! Na 2'óch kuponach miałem Górnik i już nerwica brała, że nie wejdą :-D
3
Rakitic siadaj ty na ławke.. Valverde żartował że wchodzisz :V
1
Fajnie Las Palmas ogólnie rozgrywa :-)
0
Carles Vilarrubí (wiceprezydent FC Barcelony ds. instytucjonalnych i relacji marketingowych) złożył dymisję po tym, jak zadecydowano o rozegraniu dzisiejszego meczu. Powodem podobno brak zgody z zarządem w sprawie meczu.
@AlbertLlimos
0
Tzn Messigo nie widzę na szpicy (9'tka), tylko cofniętego (taka 10'tka), aby mógł rozgrywać za Deulofeu i Suarezem :-)
2
Ciekawy mecz się zapowiada, gdzie zazwyczaj można się spodziewać dużej ilości bramek. Szkoda że nie jadą Digne i Paco, bo mogliby przy korzystnym wyniku wejść i coś poszarpać na boisku. Jeszcze jak sytuacje z Paco jestem w stanie zrozumieć (bo nie znajduje się w planach EV), to szkoda Digne, no ale trudno.
Ciekawe jak będzie u nas z obroną i czy Pique zagra czy dostanie dzisiaj więcej wolnego i zagra Mascherano, ale na 80% (wyliczone ze wzoru na delte) wyjdzie jednak Gerard.
W pierwszym składzie MOIM zdaniem obowiązkowo powinien zagrać Segi Roberto... i to w pomocy (zamiast Rakitica). Chłopak tyle razy sobie zasłużył, że nie musze chyba do tego nikogo przekonywać. Tak samo sytuacja z Rakiticem, ten tyle razy sobie zasłużył aby NIE GRAĆ w wyjściowej, że chyba też każdy to zrozumie.
W pomocy jeszcze zastanawiam się nad Iniestą. Mógłby w sumie wyjść w pierwszej 11'stce, ale przy dobrym wyniku (np. dwubramkowej przewadze) musi zmienić go Denis. Chłopak też zasługuje i potrzebuje łapać te minuty, a dwubramkowe prowadzenie jest na tyle dobre że można pokusić się o zmianę (tak, pamiętam mecz Deportivo, 2-0 na 2-2.. do teraz nie wierze że tak schrzanili :V)
Atak. Hmmm. Messi wiadomo. Fajnie dać zagrać Deulofeu na PS. Las Palmas lubią ofensywną gre, także pewnie będą zostawiali dużo miejsca w obronie, także każdy kontratak będzie wielki zagrożeniem dla nich i sporą szansą na gola Barcy, Deulo jest szybki także powinien pasować. Pytanie co z LS? Lusi Suarez ostatnio pod formą i aż kusi, żeby posadzić go na ławce. Cholera wie... ale zapewne i tak wyjdzie w pierwszej :-)
A osobiście chciałbym zobaczyć taki skład:
Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Sergi Roberto - Busquets - Denis Suarez
Deulofeu - Messi (cofnięty) - Suarez
Przy takim ustawieniu Semedo i Alba mogą biegać po skrzydłach i tam rozciągać obronę, a Deulofeu i Suarez by schodzili bardziej do środka ataku niż zostawali na skrzydle + Messi, który byłby lekko cofnięty do rozgrywania/strzelania/asystowania + pomoc dla niego w środku pola w postaci Roberto i Denisa :-)
1
Oczywiście, zgadzam się z Wami Panowie :-)
Irytujące jest tylko to, że to jest tak perfidnie robione a nikt z tym nic nie robi. To tak jakby Andre Gomesowi dawać co mecz MOTM mimo, że grał padake (szok :V) lub nawet grzał ławke całe 90min, ale jednak nikt na to nie zwraca uwagi. Nie mam wątpliwości co do wyższości Messiego na CR i tutaj Messiego nie powinno być, bo mimo że nie zagrał złych zawodów, to byli piłkarze którzy wypadli lepiej i bardziej zasłużyli na wygranie kolejki, ale z pewnością nie powinien to być nasz CR-7.
2
Pewnie było ale uj..
"Cristiano Ronaldo wybrany graczem drugiej kolejki LM"
WYNIKI:
Cristiano Ronaldo - 35%
Neymar - 27%
Kane - 16%
Lukaku - 13%
Już o wieeele bardziej zasłużył Modric. Do tego świetne występy Kane'a, Martial'a cz Mbappe...
Nie twierdze, że CR zagrał słabo, ale obiektywnie patrząc to w przekroju całego meczu zagrał bardzo przeciętnie. Fakt, strzelił 2 bramki i to go broni, bez tych bramek nie znalazłby się nawet w Top 15 najlepszych zawodników kolejki.. Chodzi bardziej o to, że są zawodnicy którzy strzelili tyle lub więcej co on oraz/lub mieli jeszcze asysty + ciągneli gre zespołu przez 90min i także wygrali swoje mecze, a jednak nie wygrali...
#GdzieJestSprawiedliwość?!NieMa.
2
U mnie 2127 dni, obaj stara gwardia FCBarca.com :-)
0
Tzn zależy kiedy :-)
* Jeżeli w Twoją stronę (z naprzeciwka) idzie ktoś po lewej stronie (z Twojego punktu widzenia), to idzie DOBRZE.
* Jeżeli w Twoją stronę (z naprzeciwka) idzie ktoś po lewej stronie (z jego punktu widzenia), to idzie ŹLE.
Mamy w PL ruch prawostronny i w teorii powinno to obowiązywać w każdej sytuacji, czyli:
- jeździe samochodem po ulicy
- jeździe rowerem po chodniku/ulicy
- chodzeniu po chodniku/schodach
1
Nie nie, ja mam zwykłą S7 a nie Edge. Edge jest zaokrąglona z przodu i z tyłu, a S7 ma z przodu normalny ekran, a tył lekko zagięty.
Co do różnic między S7 a S8, to właśnie jakiś kolosalnych nie ma, także uważam że lepiej nie przepłacać i wziąć S7.
Zauważyłem pewną prawidłowość, że "większe" skoki w zmianach ma co drugi/trzeci Galaxy.
Np.
S1 - pierwsza wersja
S2 - dużo zmian, lider na rynku
S3 - kosmetyczne zmiany + nowy wygląd
S4 - kosmetyczne zmiany
S5 - dużo zmian, lider na rynku
S6 - kosmetyczne zmiany
S7 - dużo zmian, nowy wygląd
S8 - kosmetyczne zmiany
1
Akurat nie S8, ale pytasz o alternatywę, to śmiało mogę polecić Galaxy S7 który posiadam od 5 miesięcy. Telefon śmiga non stop bardzo szybko mimo, że wykonuje czasem na nim kilka rzeczy na raz/przełączam się szybko miedzy apkami, itd. Bateria jest bardzo dobra, a aparat to coś pięknego :-)
Na plus również świetny jak dla mnie Design (aluminiowe boki oraz szkło na plecach z lekko zagiętymi krawędziami).
Z czystym sercem polecam :-)
7
Ter Stegen od początku sezonu w super formie z czego cholernie się ciesze! :-)
0
Ter Stegen!!! Uffffff!
8
Może tak kupić tego Mathieu? :V
2
Messi i jego słynny zwód "na Boatenga"!
2
Messi co założył siate... :V
2
Atletico Madryt strzela na 1-0 :-)
2
Postaw na mecz Basel - Benfica "02", a tam Basel ciśnie 2-0...
1
Sergi Roberto i Umtiti - wspaniała gra! :-)
4
Takie życie bukmachera, raz zabiera, raz zabiera...
0
Ktoś coś postawił dzisiaj u buka? :-)
1
Bodyguard: Zawodowiec
Polecam! :-)
0
Jezeli jutro, to najlepiej rano, wtedy jest duża szansa że jeszcze w piątek będzie do odbioru. Czasem jest możliwość odebrania jeszcze w sobote, ale nie zawsze dowożą paczki w sobote, także wtedy dopiero poniedziałek. Masz możliwość zamówienia dzisija? Wtedy do odbioru jutro albo w piątek :)