6

Wtedy to w Hiszpanii była zima stulecia :-D

6

Celem Dembele jest powrót do gry 23 grudnia na El Clasico. [Sport]

Nie wiem w jakiej będzie dyspozycji, ale po ponad 3msc bez gry miałby wejść na ostatni mecz w roku i to z.. Realem?! Nie uważam, że to dobry pomysł. Chyba, że miałby wejść na ostanie 20-30min żeby coś poszarpać na skrzydle.

7

Mina Casemiro po golu mówi wszystko :-D
http://imgie.pl/images/2017/09/21/ccaseb96cb.png

25

CR -7

0

Hahahahahahahaha!!!!

0

Kurs na karnego w doliczonym właśnie spadł na 1.01 :V

16

Zidan postawił na Fortunie na Betis, nie ma bata.. :V

0

Też tylko na nich czekam :V 15min modlitwy.

8

Cristiano Ronaldo/Liczba strzałów na bramkę: over 60
Kurs: 1.01

0

Czy nie wiecie jak jest z tą promocją na pierwszy kupon do 120zł na Fortunie? Chodzi mi o to, że zwracają kasę w razie niepowodzenia jeżeli wykorzystam te 120zł w jednym kuponie czy w kilku?

0

Rozumiem, ale tak przeglądam statystyki, patrze na zespoły i np. Chelsea i Stoke to zawsze walka i małe wyniki, Barca zapewne strzeli na wyjeździe ze 2-3 bramki (wynik 0-3 np.) i dowiezie wynik, bo we wtorek LM, Milan wcale dużo nie strzela a Spal mało traci jak na razie - wydaje mi się że łącznie padną tam 2 bramki. Najbardziej obawiam się meczu w Ligue 1 czyli PSG, ale jest to wyjazd a Montepellier stracił w 6 meczach dopiero 5 bramek, wątpie aby nagle PSG na wyjeździe nastukało im więcej jak 3. Chociaż kto wie :-)

0

A z czego byś zrezygnował? Co najbardziej ryzykowne? :-)

0

Proszę o opinie bardziej obeznanych w niektórych ligach :-)
Mam zamiar puścić taki kupon za 50-120zł.
Co byście zmienili/dodali/jakieś opinie?

Akurat zabawie się na Fortunie, gdzie zwrot jest do 120zł, także bez ryzyka.
* Everton - Bournemouth / 1
* Stoke - Chelsea / poniżej 2.5 bramki
* Nice - Angers / 1
* AC Milan - Spal / poniżej 3.5 bramki
* Hellas Verona - Sampdoria / 2
* Girona - Barcelona / poniżej 4.5 bramki
* Montepellier - PSG / poniżej 3.5 bramki

Kurs mam 54.87.
* za 50zł do wyjęcia ponad 2400zł
* za 100zł do wyjęcia ponad 4800zł

---
P.S. Nie włączać streamów Realu! :V

0

1. Assassin's Creed 2
(w sumie cała seria AC miałaby wysokie miejsca, np. Brotherhood, AC 3, Black Flag)
2. GTA Vice City
3. Call of Duty 4 - Modern Warfare
(tu podobnie do miejsca 1, kilka części CoD również powinno być wysoko, np. CoD 2, Moder Warfare 2, Modern Warfare 3, Black Ops)

Na pozostałych miejscach dałbym: (kolejność losowa)
* Indiana Jones and Emperor's Tomb
* Unreal Tournament
* Tomb Raider - Underworld
* TM Nations Forever
* Far Cry 3
* NFS Most Wanted / Underground 2
* DiRT 2
* Dying Light
* GTA V / San Andreas

Ale poza nimi (ale to już na PS), to seria Uncharted. Kosmos! :-)

25

0

I ta okładka AS'a... :V

22

Deulofeu swoją walecznością przypomina trochę naszego Pedro Pedrito. To był dopiero walczak! :-)

1

Rotacje przydałby się też w ZARZĄDZIE Panie Fernandez..
WSZYSCY DO ZMIANY. Z Panem na czele.

46

Jutrzejsza statystyka strzałów CR: 40
#PotwierdzoneInfo

9

Messi w La Liga 2017/2018
* 5 meczów
* 9 bramek

Także tego.. :V

0

Brak słów :V

3

Fernandez spięty jak plandeka na Żuku..

0

Paulinho asysta + Messi HATTRICK!

0

Centymetr od słupka... Nie ma słów by go opisać! :-D

3

Mimo mojej krytyki w stronę Paulinho jestem mega pozytywnie zaskoczony z jego początku przygody w Barcelonie :-)

P.S. Mimo wszystko jego cena nadal boli i tu nie ma zmiłuj.. :V

0

Paulinho! :V

8

Uważam, że w dzisiejszym meczu fajnie by dać szansę Digne. Alba od początku sezonu w pierwszym (zasłużenie), ale kiedyś musi odpocząć, a dzisiaj jest na to dobra okazja :-)

Taki skład byłby w miare optymalny według mnie, nie możemy się rozleniwić i wystawić samych rezerw, ale pewnym graczom możemy dać odpocząć:

Ter Stegen
Semedo - Pique - Mascherano - Digne
Sergi Roberto - Busquets - Denis Suarez
Deulofeu - Messi - Suarez

1

"... chcemy, by kontynuowali swoją pracę w klubie.", ale jako kto? Chyba nie osoby zajmujące się transferami...
Przydadzą się nowi konserwatorzy powierzchni płaskich. Akurat!

1

1. Messi
2. Ronaldhino
3. Henry / Iniesta / Xavi / Puyol / Neymar
4. Buffon / Pique / Casillas
5. Le Tissier

Tak jednej 5'tki to nie złoże :-)

25

Ja pierdziele KOLEJNA (!!!) sytuacja gdzie Real fauluje przed swoim polem karnym przy kontrze i znowu NIC... O.O
#dramatwlalidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?