Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Nie ma co rozważać tylko sprowadzić Seriego. Facet pasuje idealnie + kosztuje śmieszne pieniądze jak na obecny rynek. Jest piłkarzem z profile, którego aktualnie nie mamy, a poszukujemy. Warto.
#BartoMusisz
14
Prawo Pascala... :-)
0
Okej, czyli przeglądarka nie ma wpływu na działanie. Właśnie spróbuj zrobić Analizę śmieci, a potem wyszukaj i napraw błędy przez ten program :)
0
A spróbuj na tym samym komoutarze ale przez inną przeglądarkę sie zalogować. Warto też skorzystać z programu CCleaner.
1
Też się zastanawiam, bo aktualnie moi znajomi są od 4 dni na Dominikanie i nie rozmawiałem z nimi jeszcze. Cholera wie co tam się dzieje :-/
0
Oglądałem z tych trybun 2 mecze, z Getafe (od boku boiska) i z LM z Arsenalem (miejsca prawie że za bramką) i polecam, nie ma czego się bać. Chociaż zawsze przyjemniej ogląda się mecz z boku.
Na Camp Nou jak nie ma pełnego stadionu (co się zdarza przeważnie), to można śmiało siadać gdzie się chce na swojej trybunie. My się przesiedliśmy na meczu z Getafe ze 40 metrów dalej i nie było żadnego problemu. (pamiętna cudowna słoneczna pogoda i 6:0 dla Barcy)
10
Bramka Pique, przytulas Dembele do Gerarda + cep na głowe od Suareza :V
3
Tak się zastanawiam i nie mogę pewnych rzeczy zrozumieć:
ANDRES INIESTA jest OFENSYWNYM ŚRODKOWYM POMOCNIKIEM.
Jego zadania są jasne i klarowne, powinien przede wszystkim:
* napędzać i kreować grę,
* szukać otwartych przestrzeni,
* słać kluczowe podania,
* uderzać na bramkę zza pola karnego jeżeli ma okazje.
Inieste zmienia ANDRE GOMES... i tu pojawia się problem oraz pytanie.
KTÓRE Z TYCH ZADAŃ JAKIE MA POZYCJA "OŚP" ANDRE GOMES JEST W STANIE WYKONAĆ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Taczka złota wjeżdża niebawem na pełnej...
ANDRE "El Wirtuozi" GOMES!
5
Dobra, debiut Dembele mamy za sobą. Teraz reszta:
1) Paulinho za Busquetsa,
2) Couthino za Inieste,
3) Verratti za Rakitica
4) Dybala za Suareza.
Każdy niech dostanie chociaż kilka minut. A po meczu z wspólna konferencja Couthino i Verrattiego!
2
Dembele jak spojrzał na żywo na gre Messiego, to zwątpił czy jednak nadąży się uczyć :-D
0
Hatrick Messiego!
4
Lepiej by było zdjąć Suareza, ze względu na ostatnie problemy zdrowotne. Wynik mamy, niech Deulofeu pogra :-)
5
Dembele się grzeje! :)
0
Ale przekombinowane :D No szkoda. Najważniejsze, że mamy wynik i tworzymy sytuacje. Któraś zaraz się uda!
1
Messi już 2 bramki... kto by się spodziewał. No kto jak kto..
1
Miał strzelać, ale postanowił jeszcze zjechać Lopeza... no i strzelić :V
6
Ale się stęskniłem za meczykiem, ohhhh jak cudownie :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
UWAGA: Nie włączać streamów! :V
33
Andre Gomes - 90min rażenia prądem.
6
Tu chodzi bardziej o to, że kiedy sędziowie popełniali błędne decyzje ale na korzyść Realu, to była ciszaaaa przez cały sezon, a kiedy tylko popełniono w pierwszych meczach pomniejsze błędy na niekorzyść Realu to F.P. od razu zabrał głos :-)
Czekam na VAR i się skończą wątpliwości.
12
"Szczerze mówiąc, skład sędziowski jest do poprawienia. W jaki sposób sędziowie dostają awans? Jak się ich wyznacza? Jest wiele ukrytych spraw. Czasami sędziowie nie stają na wysokości Klasyku. Dla dobra futbolu należy zawieszać tych, którzy popełniają błędy..”
- Florentino Perez [AS]
Kuniec świata jest bliski :-D
2
Iniesta i Bartomeu spotkali się wczoraj, by wyjaśnić nieporozumienie spowodowane jego wypowiedzią. [RAC1]
Dembélé zadebiutuje jutro w barwach Barcelony. Występ Luisa Suáreza stoi pod znakiem zapytania. Paulinho zagra przeciwko Juventusowi. [MD]
No ciekawie ciekawie :)
0
Dla mnie wpływ na to ma bardziej kwestia pozycji na jakiej mieliby grać, czyli np. LS. Dybala to taka 10'tka, na skrzydle praktycznie nie gra, więc nie wiadomo jakby mu się tam powodziło. Griezmann grywał na lewej stronie, także szansa na "nieodpalenie" jak w przypadku Gomesa jest mniejsza. Do tego Griezmann to 100mln, a Dybala zapewne 120 lub więcej. Obaj są świetni, ale Antoine pasuje bardziej + zna La Lige :-)
P.S. Plus dla Dybali to to, że jest 3 lata młodszy i gra z Messim w reprze, ale widać jak repra gra :V
7
Paulinho ma być tajną bronią Valverde. Piłkarz ma grać w ważnych spotkaniach Ligi Mistrzów oraz meczach wyjazdowych. [Sport]
Yerry Mina chce być pierwszym transferem Barcelony w zimowym okienku, ponieważ obawia się że klub z Katalonii może skorzystać z klauzuli Inigo Martineza. [MD]
Bartomeu chciał Seriego z powodu "presji medialnej". Robert i Valverde zastopowali transfer. [CatRàdio]
Raiola nie będzie agentem Xaviego Simonsa w tym momencie. A czy będzie jakiegoś miał, to się okaże. @charlyplanter
Marlon: "Nie rozmawiałem z Valverde przed odejściem do Nicei." [CatRàdio]
0
Jak zwykle zacne statystyki :-)
0
Wpłaciłby klauzule? :-D
0
Hiszpania na amerykańskim luzie, 6-0.
1
FC Barcelona jest zainteresowana współpracą z Fabio Paratici, czyli obecnym dyrektorem sportowym Juventusu Turyn. [Tuttosport]
Czyli coś jest jednak na rzeczy, ciekawe co z tego wyjdzie :-)