Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle na ten temat... :-(
0
Brawo RSSS !!! OGIEŃ!
0
Jeszcze prawie zabił odpychając tego kolesia z obrony :D
3
Paulinho ratuje Barce przed remisem! Haha nie wierze! :D
0
Umtiti co wyjaśnił, to nie mam pytań! :V
0
Oby! :D
0
Ale siadła! Piękne uderzenie, nie do wyjęcia..
1
Oj tak. Kojarze z nim swoje dzieciństwo i najlepsze czasy :-)
Rambo i Rocky to klasyki, ale są też inne filmy przez które Stallone zapadł mi w pamięci, a mianowicie:
* Człowiek demolka,
* Tango i Cash,
* Zabójcy,-
* Specjalista,
*Tunel,
* Ponad szczytem,
* Cobra.
3
i Fernandeza.
11
Barcelona zamierza sprowadzić Seriego w zimowym okienku transferowym oraz Coutinho w letnim okienku transferowym. [The Sun]
Wszystko fajnie, no ale ten THE SUN...
Pamiętna prezentacja Couthino o 20 :V
0
Napisze tylko tyle:
xD
0
Najbezpieczniejszym smakiem (taki uniwersalnym) jest CZEKOLADOWY. Różne marki robią różne smaki czekolady, ale zawsze jak coś jest nie tak dla nas, to można dodać łyżeczke/dwie normalnego kakao i jest lepiej :-)
Z innych smaków to preferowałem: wanilie, truskawke, banan, ciasteczkowy, pistacjowy, latte.
0
O to świetnie, że jest taka opcja! W takim razie lece sprawdzić co i jak :-)
Dziękuje bardzo Panowie
0
Mam pytanie odnośnie NC+
Słyszałem, że jeżeli posiada się takowe, to jest możliwość za pomocą nr klienta czy jakiegoś identyfikatora jaki się posiada w umowie zalogować się na ich stronę i za darmo oglądać telewizje (lub wybrane kanały) nawet poza domem.
Czy ktoś wie czy tak jest w rzeczywistości i korzysta z takiej opcji w NC+? :-)
0
Gdzie obstawiasz? :-)
12
Messi vs Dybala
https://x.com/Kowal__30/status/907961155745980417
Nie wiem czy było :-)
1
Czyli odchodzą.. :-D
54
Buffon zbił z Messim pione i mu pogratulował.
Świetnie wyglądają takie elementy pomeczowego szacunku :-)
26
prof. dr hab. Samuel Umtitti
1
Gol Messiego dla tych, którzy nie widzieli lub chcą zobaczyć ponownie:
0
Na dobre nam to wyszło..
xD
0
Ajajajajajaaaaaaj!
3
Gol Zappacosty na 2:0 !!!
0
Kurde to nie wiem, u mnie leci :-(
0
Działający stream:
http://aliez.me/live/kasmpasa_yen_malatya/?4813428861
0
Również bym prosił :-)
0
Ma ktoś link do Aliez? Ten link nie działa, może jest jakiś inny?
http://aliez.me/live/shup6hfj6gt/?4813428861
3
Ratujmy chłopaka! :-D
0
Jeszcze 2h, zapowiada się świetny wieczór z Barcą :-)
0
Bardzo ładnie wygląda ten trzeci komplet :-)