1

Tyle na ten temat... :-(

0

Brawo RSSS !!! OGIEŃ!

0

Jeszcze prawie zabił odpychając tego kolesia z obrony :D

3

Paulinho ratuje Barce przed remisem! Haha nie wierze! :D

0

Umtiti co wyjaśnił, to nie mam pytań! :V

0

Oby! :D

0

Ale siadła! Piękne uderzenie, nie do wyjęcia..

1

Oj tak. Kojarze z nim swoje dzieciństwo i najlepsze czasy :-)
Rambo i Rocky to klasyki, ale są też inne filmy przez które Stallone zapadł mi w pamięci, a mianowicie:
* Człowiek demolka,
* Tango i Cash,
* Zabójcy,-
* Specjalista,
*Tunel,
* Ponad szczytem,
* Cobra.

3

i Fernandeza.

11

Barcelona zamierza sprowadzić Seriego w zimowym okienku transferowym oraz Coutinho w letnim okienku transferowym. [The Sun]

Wszystko fajnie, no ale ten THE SUN...
Pamiętna prezentacja Couthino o 20 :V

0

Napisze tylko tyle:

xD

0

Najbezpieczniejszym smakiem (taki uniwersalnym) jest CZEKOLADOWY. Różne marki robią różne smaki czekolady, ale zawsze jak coś jest nie tak dla nas, to można dodać łyżeczke/dwie normalnego kakao i jest lepiej :-)

Z innych smaków to preferowałem: wanilie, truskawke, banan, ciasteczkowy, pistacjowy, latte.

0

O to świetnie, że jest taka opcja! W takim razie lece sprawdzić co i jak :-)

Dziękuje bardzo Panowie

0

Mam pytanie odnośnie NC+

Słyszałem, że jeżeli posiada się takowe, to jest możliwość za pomocą nr klienta czy jakiegoś identyfikatora jaki się posiada w umowie zalogować się na ich stronę i za darmo oglądać telewizje (lub wybrane kanały) nawet poza domem.

Czy ktoś wie czy tak jest w rzeczywistości i korzysta z takiej opcji w NC+? :-)

0

Gdzie obstawiasz? :-)

12

Messi vs Dybala
https://x.com/Kowal__30/status/907961155745980417

Nie wiem czy było :-)

1

Czyli odchodzą.. :-D

54

Buffon zbił z Messim pione i mu pogratulował.
Świetnie wyglądają takie elementy pomeczowego szacunku :-)

26

prof. dr hab. Samuel Umtitti

1

Gol Messiego dla tych, którzy nie widzieli lub chcą zobaczyć ponownie:

0

Na dobre nam to wyszło..

xD

0

Ajajajajajaaaaaaj!

3

Gol Zappacosty na 2:0 !!!

0

Kurde to nie wiem, u mnie leci :-(

0

0

Również bym prosił :-)

0

Ma ktoś link do Aliez? Ten link nie działa, może jest jakiś inny?
http://aliez.me/live/shup6hfj6gt/?4813428861

3

Ratujmy chłopaka! :-D

0

Jeszcze 2h, zapowiada się świetny wieczór z Barcą :-)

0

Bardzo ładnie wygląda ten trzeci komplet :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?