Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokładnie!
* Tom i Jerry (moje the best!)
* Laboratorium Dextera
* Atomówki
* Scooby Doo
* Ed, Edd and Eddy
* Chojrak Tchórzliwy Pies
* Czy boisz się ciemności?
* Gęsia skórka
Piękne czasy dzieciństwa :-)
1
Jeżeli to jest ten wielki rynek na który można wejść przez La Ramble, to byłem i warto! Mnóstwo owoców i owoców morza, piękne kolory, ciekawe rzeczy. Zdecydowanie tam zajdź :-)
27
Swojego czasu PUMA przygotowała świetny koncept strojów:
https://i.pinimg.com/564x/07/b8/20/07b82020ca2f76ff1b36592a82573047.jpg
4
Na ostatniej stronie nie ma to wrzucam HIT ROKU:
Barça zaakceptowała ofertę Napoli za Denisa w poprzednie wakacje, ale piłkarz chciał zostać. Klub ma nadzieję, że w zimie uda się sprzedać zawodnika, ponieważ Valverde ma więcej zaufania do Andre Gomesa. [MD] @D_Demnicki
:V
5
Odnośnie Denisa Suareza: "Galisyjczyk miał obiecujący początek sezonu i kiedy grał, nie zawodził, ale brakowało mu płynności i Valverde zaczął dawać więcej szans innym piłkarzom, np. André Gomesowi."
No tak, Andre Gomes dawał płynność... grając ciągle padake :V
DLACZEGO NIE ROZWAŻA SIĘ SPRZEDAŻY WŁAŚNIE JEGO!?
12
AS Monaco przystało na ofertę Barcy za Mbappé ($ + Arda), klub miał już przygotowany samolot, jednakże nie dogadano się w sprawie kontraktu.
[L'equipe] @neurophate
Info z wczoraj, ale może nie każdy widział.
2
Dzięki Twojemu komentarzowi, który dodałeś ostatnio ściągnąłem z piratebay'a w 1080p i kopara mi opadła dosyć mocno...
Niesamowite zdjęcia i cudownie przedstawiony świat zwierząt! Takie filmy przyrodnicze powinny być O-B-O-W-I-Ą-Z-K-I-E-M dla każdej osoby w szkołach podstawowych/licealnych. Z takich filmów powinny być kartkówki albo nawet klasówki.
Coś pięknego za co Ci dziękuje :-)
2
Osobiście mam takie swoje TOP 3 i nie jestem w stanie z żadnego z nich zrezygnować, aby pozostawić tylko 3 reżyserów :-) Każdy wniósł coś do mojego życia, także no cóż.. jest 6 reżyserów zajmujących TOP 3:
1. Quentin Tarantino / Peter Jackson
2. Martin Scorsese / Steven Spielberg
3. Guy Ritchie / Mel Brooks
1
Zdecydowanie STRANGER THINGS :-)
Ewentualnie:
* Dexter
* Prison break
* White Collar
* The Walking Dead
* Two and a half men
* Blacklist
* Westworld
0
Come back! BRAWO!
2
Hahahahahahaha Messi przykleił piłke i koniec, pograne :-D
5
Semedo cholernie imponuje dynamiką!
0
Co Banega zrobił :-D Ładnie ładnie!
0
Mocny początek! Oby coś ukłuli!
1
Safe House, 2 Guns, Kryptonim U.N.C.L.E, Mechanik, Atomic Blonde, Deadpool :-)
0
Hahahahaha! Pięknie :D
2
"Symptomy zwyżki formy u Andre Gomesa" xD
No i jeszcze żółta po minucie :V
9
Odnośnie ocen zawodników z ostatniego meczu:
* PLAN: "Nastawiony ofensywnie, z zamiarem odważnego grania."
* RZECZYWISTOŚĆ: "Co prawda nie zanotował żadnego kluczowego podania, ale popełnił w meczu bardzo mało błędów."
To tyle jeżeli chodzi o Andre Gomesa..
Mała ilość błędów jest zaliczana jako sukces :-)
0
Od styczeń 2004 roku - trochę już zleciało :-)
1
Brawo dla MATS'a za występ! :-)
1
Jeszcze odpali... :V
2
Gomes musi mieć ewidentnie jakieś taśmy na Bartomeu lub Valverde, nie ma bata...
2
piratebay.
2
Obecnym poziomem Gomes pasuje do Juvenil B, max.. Także się zgadzam.
4
Liverpool oczekuje 150 milionów za Coutinho. Agent piłkarza poinformował o tym Barçę. Philippe chce dołączyć do Barcelony. [MD]
Kwestia tygodni :-)
0
I Gomesa..
0
Ale Roberto poszedł z akcją! Brawo!
0
Griezmann. Ale wierze, że Suarez w niedługim czasie odzyska formę :-)
1
"Ta jego rozgrzewka to jest tak intensywna jak jego gra..."
Komentator trafił w punkt :-D
0
Patrze i NIE WIERZE... :V