2

Dokładnie!
* Tom i Jerry (moje the best!)
* Laboratorium Dextera
* Atomówki
* Scooby Doo
* Ed, Edd and Eddy
* Chojrak Tchórzliwy Pies
* Czy boisz się ciemności?
* Gęsia skórka

Piękne czasy dzieciństwa :-)

1

Jeżeli to jest ten wielki rynek na który można wejść przez La Ramble, to byłem i warto! Mnóstwo owoców i owoców morza, piękne kolory, ciekawe rzeczy. Zdecydowanie tam zajdź :-)

27

Swojego czasu PUMA przygotowała świetny koncept strojów:
https://i.pinimg.com/564x/07/b8/20/07b82020ca2f76ff1b36592a82573047.jpg

4

Na ostatniej stronie nie ma to wrzucam HIT ROKU:

Barça zaakceptowała ofertę Napoli za Denisa w poprzednie wakacje, ale piłkarz chciał zostać. Klub ma nadzieję, że w zimie uda się sprzedać zawodnika, ponieważ Valverde ma więcej zaufania do Andre Gomesa. [MD] @D_Demnicki

:V

5

Odnośnie Denisa Suareza: "Galisyjczyk miał obiecujący początek sezonu i kiedy grał, nie zawodził, ale brakowało mu płynności i Valverde zaczął dawać więcej szans innym piłkarzom, np. André Gomesowi."

No tak, Andre Gomes dawał płynność... grając ciągle padake :V
DLACZEGO NIE ROZWAŻA SIĘ SPRZEDAŻY WŁAŚNIE JEGO!?

12

AS Monaco przystało na ofertę Barcy za Mbappé ($ + Arda), klub miał już przygotowany samolot, jednakże nie dogadano się w sprawie kontraktu.
[L'equipe] @neurophate

Info z wczoraj, ale może nie każdy widział.

2

Dzięki Twojemu komentarzowi, który dodałeś ostatnio ściągnąłem z piratebay'a w 1080p i kopara mi opadła dosyć mocno...
Niesamowite zdjęcia i cudownie przedstawiony świat zwierząt! Takie filmy przyrodnicze powinny być O-B-O-W-I-Ą-Z-K-I-E-M dla każdej osoby w szkołach podstawowych/licealnych. Z takich filmów powinny być kartkówki albo nawet klasówki.
Coś pięknego za co Ci dziękuje :-)

2

Osobiście mam takie swoje TOP 3 i nie jestem w stanie z żadnego z nich zrezygnować, aby pozostawić tylko 3 reżyserów :-) Każdy wniósł coś do mojego życia, także no cóż.. jest 6 reżyserów zajmujących TOP 3:
1. Quentin Tarantino / Peter Jackson
2. Martin Scorsese / Steven Spielberg
3. Guy Ritchie / Mel Brooks

1

Zdecydowanie STRANGER THINGS :-)
Ewentualnie:
* Dexter
* Prison break
* White Collar
* The Walking Dead
* Two and a half men
* Blacklist
* Westworld

0

Come back! BRAWO!

2

Hahahahahahaha Messi przykleił piłke i koniec, pograne :-D

5

Semedo cholernie imponuje dynamiką!

0

Co Banega zrobił :-D Ładnie ładnie!

0

Mocny początek! Oby coś ukłuli!

1

Safe House, 2 Guns, Kryptonim U.N.C.L.E, Mechanik, Atomic Blonde, Deadpool :-)

0

Hahahahaha! Pięknie :D

2

"Symptomy zwyżki formy u Andre Gomesa" xD

No i jeszcze żółta po minucie :V

9

Odnośnie ocen zawodników z ostatniego meczu:

* PLAN: "Nastawiony ofensywnie, z zamiarem odważnego grania."
* RZECZYWISTOŚĆ: "Co prawda nie zanotował żadnego kluczowego podania, ale popełnił w meczu bardzo mało błędów."

To tyle jeżeli chodzi o Andre Gomesa..
Mała ilość błędów jest zaliczana jako sukces :-)

0

Od styczeń 2004 roku - trochę już zleciało :-)

1

Brawo dla MATS'a za występ! :-)

1

Jeszcze odpali... :V

2

Gomes musi mieć ewidentnie jakieś taśmy na Bartomeu lub Valverde, nie ma bata...

2

piratebay.

2

Obecnym poziomem Gomes pasuje do Juvenil B, max.. Także się zgadzam.

4

Liverpool oczekuje 150 milionów za Coutinho. Agent piłkarza poinformował o tym Barçę. Philippe chce dołączyć do Barcelony. [MD]

Kwestia tygodni :-)

0

I Gomesa..

0

Ale Roberto poszedł z akcją! Brawo!

0

Griezmann. Ale wierze, że Suarez w niedługim czasie odzyska formę :-)

1

"Ta jego rozgrzewka to jest tak intensywna jak jego gra..."
Komentator trafił w punkt :-D

0

Patrze i NIE WIERZE... :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?