0

Kto nie skacze ten zamula, 3 2 1 GÓRA !!!
#GomesOut

8

Nie wiem czy było ale nie ważne bo jajca jak cholera :-D

"Jak informuje hiszpański dziennik "AS", Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu Madryt i wrócić do Manchesteru United. – Portugalczyk czuje się oszukany przez działaczy Los Blancos

– Cristano chce opuścić Madryt. Czuje się oszukany, Florentino Perez obiecał mu nowy kontrakt i nie spełnił tych obietnic. Teraz piłkarz skupia się na tym, by wrócić do United. Wydaje się, że to dla niego idealnie miejsce do kontynuowania kariery. Włodarze z Old Trafford wiedzą już, że "CR7" zamierza wrócić do Manchesteru. Ronaldo powiedział również o tym swoim najbliższym znajomym – czytamy w hiszpańskiej prasie."

"Oszukany 3" - wkrótce w kinach! :V

1

Właśnie byłem w kibelku w tym czasie i nie widziałem tego, ma ktoś link? :-)

0

Hahahahahah GOOOOOOOL !

0

Taaaaaaaaaaaaaaaaaak!

2

jak od sęka...

0

No i zaczynamy od nowa :-)

1

Na rozluźnienie w trakcie przerwy:
https://imgur.com/a/wq31J

3

Gomes jedyne co powinien odpalić to rakiete i wylecieć na niej z Barcy.. Miał już swoje okazje na udowodnienie swojej jakości nie raz, nie dwa i nie dwadzieścia razy, a znaaaacznie więcej.
#GomesOut

P.S. Nie twierdze iż ponosi on wine za dzisiejszą grę, ale jest to kolejny mecz gdzie gra jak gra i żadne dwa czy trzy dobre zagrania z ostatniego meczu nie mogą przysłonić tej 'przeciętności'.

4

Brawo PAULINHO !!! :-D
https://i.imgur.com/tzLBf3u.jpg

0

Dobrze że Gomes w pierwszym składzie dzisiaj :V

0

Andre Gomes w wyjściowej 11'stce. Może dzisiaj w końcu odpali.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Co raz gorzej... 1 i 2 sezon to ciekawe i charakterystyczne postacie, tutaj ze 2 osoby na pierwszy rzut oka pasują. Patrząc oczywiście pod kątem 'Agent GWIAZDY' (bo w sumie co to za gwiazdy).
Wydaje mi się, że mogliby zrobić jedną serie z kimś innym, np. zwykli ludzie (tak jak kiedyś), youtuberzy, aktorzy, piosenkarze, sportowcy. Podzielić ich na grupy po prostu :-)

1

Strój AS Romy piękny :-)

5

Mam nadzieję, że Paulinho dzisiaj coś wciśnie.
Trzeba w końcu iść łeb w łeb z BBC :-)
https://i.imgur.com/tzLBf3u.jpg

0

Miałem dzisiaj identyczną sytuację na mrozie tyle że z Samsungiem Galaxy S7. Miałem około 70% baterii i po 15min jakoś telefon się wyłączył. Po włączeniu patrze a tam 0% i ponownie się wyłączył. Aktualnie telefon jest naładowany i wszystko ok, ale sytuacja dziwna.

31

Hahaha, memy są cudowne :D
https://imgur.com/a/pKWg0

1

Wrzutka za wrzutką, zegar tyka, a Zidane dalej klaszcze :-)

33

"Cristiano Ronaldo wygląda w polu karnym żałośnie" xD

2

Asenjo mecz życia z Realem niczym Kameni z nami :-D

7

"Cristiano nawet nie ruszył do piłki, bo jest na tyle inteligentny, na tyle czuje grę.." xD

91

Grał, ale w środku :V

0

W sumie lepsze to niż miałby zostać..

28

Wypożyczony?! O.o

7

Może 'Morderstwo w Orient Expressie' - Agathy Christie.

0

A to dopiero początek przygody :-)

4

i Leganes.

24

Dobra, kto pierwszy obejmuje warte i będzie czekać na wieści co z Dembele? Zmiana warty co 30min. Kto zaczyna o 00:00? :V

0

Ja pier.... :-/

0

zwracam honor :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?