Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto nie skacze ten zamula, 3 2 1 GÓRA !!!
#GomesOut
8
Nie wiem czy było ale nie ważne bo jajca jak cholera :-D
"Jak informuje hiszpański dziennik "AS", Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu Madryt i wrócić do Manchesteru United. – Portugalczyk czuje się oszukany przez działaczy Los Blancos
– Cristano chce opuścić Madryt. Czuje się oszukany, Florentino Perez obiecał mu nowy kontrakt i nie spełnił tych obietnic. Teraz piłkarz skupia się na tym, by wrócić do United. Wydaje się, że to dla niego idealnie miejsce do kontynuowania kariery. Włodarze z Old Trafford wiedzą już, że "CR7" zamierza wrócić do Manchesteru. Ronaldo powiedział również o tym swoim najbliższym znajomym – czytamy w hiszpańskiej prasie."
"Oszukany 3" - wkrótce w kinach! :V
1
Właśnie byłem w kibelku w tym czasie i nie widziałem tego, ma ktoś link? :-)
0
Hahahahahah GOOOOOOOL !
0
Taaaaaaaaaaaaaaaaaak!
2
jak od sęka...
0
No i zaczynamy od nowa :-)
1
Na rozluźnienie w trakcie przerwy:
https://imgur.com/a/wq31J
3
Gomes jedyne co powinien odpalić to rakiete i wylecieć na niej z Barcy.. Miał już swoje okazje na udowodnienie swojej jakości nie raz, nie dwa i nie dwadzieścia razy, a znaaaacznie więcej.
#GomesOut
P.S. Nie twierdze iż ponosi on wine za dzisiejszą grę, ale jest to kolejny mecz gdzie gra jak gra i żadne dwa czy trzy dobre zagrania z ostatniego meczu nie mogą przysłonić tej 'przeciętności'.
4
Brawo PAULINHO !!! :-D
https://i.imgur.com/tzLBf3u.jpg
0
Dobrze że Gomes w pierwszym składzie dzisiaj :V
0
Andre Gomes w wyjściowej 11'stce. Może dzisiaj w końcu odpali.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Co raz gorzej... 1 i 2 sezon to ciekawe i charakterystyczne postacie, tutaj ze 2 osoby na pierwszy rzut oka pasują. Patrząc oczywiście pod kątem 'Agent GWIAZDY' (bo w sumie co to za gwiazdy).
Wydaje mi się, że mogliby zrobić jedną serie z kimś innym, np. zwykli ludzie (tak jak kiedyś), youtuberzy, aktorzy, piosenkarze, sportowcy. Podzielić ich na grupy po prostu :-)
1
Strój AS Romy piękny :-)
5
Mam nadzieję, że Paulinho dzisiaj coś wciśnie.
Trzeba w końcu iść łeb w łeb z BBC :-)
https://i.imgur.com/tzLBf3u.jpg
0
Miałem dzisiaj identyczną sytuację na mrozie tyle że z Samsungiem Galaxy S7. Miałem około 70% baterii i po 15min jakoś telefon się wyłączył. Po włączeniu patrze a tam 0% i ponownie się wyłączył. Aktualnie telefon jest naładowany i wszystko ok, ale sytuacja dziwna.
31
Hahaha, memy są cudowne :D
https://imgur.com/a/pKWg0
1
Wrzutka za wrzutką, zegar tyka, a Zidane dalej klaszcze :-)
33
"Cristiano Ronaldo wygląda w polu karnym żałośnie" xD
2
Asenjo mecz życia z Realem niczym Kameni z nami :-D
7
"Cristiano nawet nie ruszył do piłki, bo jest na tyle inteligentny, na tyle czuje grę.." xD
91
Grał, ale w środku :V
0
W sumie lepsze to niż miałby zostać..
28
Wypożyczony?! O.o
7
Może 'Morderstwo w Orient Expressie' - Agathy Christie.
0
A to dopiero początek przygody :-)
4
i Leganes.
24
Dobra, kto pierwszy obejmuje warte i będzie czekać na wieści co z Dembele? Zmiana warty co 30min. Kto zaczyna o 00:00? :V
0
Ja pier.... :-/
0
zwracam honor :-)