Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dembele pierwsza asysta! :)
6
Verminator co tam czyści :V
0
Łooooooooooooo :D
2
Ale Dembele ma odejście :-)
1
Messi asysta roku już w styczniu!
4
Valverde szczena opada jak patrzy co grają :V
1
The Best LO !!!
0
Dzień jak co dzień w La Liga..
0
Hahahaha PIĘKNIE !!!
0
Postawiłbym na Rakitica/Suareza.
2
Ooo, Gomes w pierwszym składzie, rewelacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Tak odpalam sobie kompilacje na YT z jego udziałem i patrze JAKI TO JEST WIEŻOWIEC :D
P.S. Ramos już nie poskacze.
2
Wspaniały wywiad z genialnym piłkarzem, taktykiem i mam nadzieje przyszłym trenerem Barcy :-)
0
Jutro też jest dzień..
2
Pozdrów kolege który przywiózł Couthino rowerem :-)
0
Będzie grał... ale w następnej :-)
11
O nie tylko nie on... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nareszcie
50
Tymczasem w Madrycie:
https://imgur.com/a/2uEFl
7
Nie oglądajcie na YT transmisji z prezentacji bo ścina, na stronie Barcy leci płynnie cały czas:
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe
8
Oglądajcie tutaj, nie tnie:
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe
12
Zidane już klaszcze?
3
Wyraźmy swoje opinie o tych nędznych komentatorach na ich profilu na Twiterze, ja już puściłem wiązanke... Żeby ta ich krytyka była konstruktywna.. Jak można ocenia piłkarza po zmianie otoczenia i ponad 100dniach bez piłki?! O.o
1
Ter Stegen to istna ściana!!!
0
Matko jedyna kto tam się rozgrzewa obok Semedo...
21
Nasz pozytywny wariat!
1
Fajnie gdyby Barca miała w dzisiejszym meczu rzut karny, który Messi oddał by Mascherano :-)
2
BREAKING NEWS: Zimowe transfery Realu Madryt!
https://i.imgur.com/q1KxvUG.jpg
#pograne
27
Za pół roku po kolejnych sukcesach Couthino w barwach Barcy:
"Mogliśmy kupić Couthino." - Arsene Wenger
#PotwierdzoneInfo
0
Nie było ;-)
0
Albo 7 albo 14 zapewne.