3

"Jak informuje kataloński "Sport", szykuje się spore przewietrzenie szatni na Camp Nou. Trener Barcelony Ernesto Valverde planuje już zimą pożegnać się z trzema piłkarzami klubu. Są nimi Arda Turan, Rafinha oraz Paco Alcacer.

'Sport' zauważa, że najjaśniejsza jest sytuacja Ardy. Ten w ogóle nie znajduje się w planach trenera na ten sezon, jak dotąd nie spędził na boisku ani minuty i na wylocie z klubu jest już właściwie obiema nogami. Barca liczy na to, że będzie w stanie odzyskać choć połowę z zainwestowanej kwoty za byłego zawodnika Atletico Madryt, którego sprowadzała przed dwoma laty za 40 milionów euro. Jeżeli jednak nie znajdą się chętni na wyłożenie takiej bądź zbliżonej sumy, to działacze z Camp Nou są w stanie zaakceptować ofertę wypożyczenia."

* Arda Turan - ok, wiadomo.
* Paco Alcaser - jeżeli już trener nie chce na niego stawiać, to pozbywanie się go w zimie jest chyba trochę niepotrzebne, ponieważ będzie brakować kogoś do jakichkolwiek rotacji na 9'tce. Jeżeli już to latem.
* Rafinha - bardzo go cenie jako zawodnika i wolałbym, aby został. Jedyny jego minus to podatność na kontuzje, ale ciągle wierze że uda mu się zachować zdrowie po wyleczeniu obecnego urazu.

No i NAJWAŻNIEJSZE: Dlaczego na tej liście nie ma ANDRE "Cracka" GOMES'a?! Dalej liczą że odpali? O.o

P.S. Ta, wiem, to tylko 'Sport'.

1

Oho, Juve na 2-1 :-)

11

Optymalną pozycją dla Gomesa jest prawe skrzydło.. na ławce.

Z całym szacunkiem do niego jako do człowieka, ale jego forma jest tragiczna od ponad roku i nie zapowiada się na zmiane o 180 stopni.

2

Wcale? :-)

0

Chelsea 3-3 AS Roma
Ale ogień! :-D

0

Paulinho poszedł w pole karne jak kuna w agrest!
Niesamowity ma ten ciąg na bramke :-)

1

Brawo!!!

0

Ten facet jest niesamowity... :-)

0

Suarez nie ma grać na skrzydle. Messi miałby grać na 10'tce (cofnięty), Deulofeu miałby PS, Suarez schodziłby na szpice, a na LS biegałby Digne.

@QAZ - jeżeli chodzi o Denisa to zgadzam się jak najbardziej. W takim przypadku warto w pomocy ustawić ich tak, aby mieć i doświadczenie i młodość:

Sergi Roberto - Busquets - Denis Suarez

Paulinho można wpuścić jeżeli wynik będzie bardzo korzystny i zmienić Busiego. Wtedy Roberto lub Paulinho na defensywnym by został, a Denis OŚP dalej.

0

Fajnie byłoby dzisiaj dać szansę w pomocy Seri Roberto, Digne na LO i fajnie dać odpocząć Busquetsowi a za niego dać Paulinho, czyli:

Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Digne
Sergi Roberto - Paulinho - Iniesta
Deulofeu - Messi (cofnięty) - Suarez

68

Cristiano Ronaldo i dzisiejszy NO LOOK PASS:


#złoto

1

Jutro też jest dzień..

1

2 Guns, Safe House, Kryptonim U.N.C.L.E, Homefront, Mechanik, Olimp w ogniu, Sicario, White House Down, World War Z.
POLECAM :-)

5

Może wczoraj było, ale jako że nie widziałem to wrzucam:

Philippe Coutinho doszedł do porozumienia z włodarzami Liverpoolu w kwestii ułatwienia transferu piłkarza w styczniu do Barcelony. [MD]

1

W końcu to LAST JEDI! :-)

34

Kiedy MARCA i AS przyznają wielkość Messiemu, to wiedz że coś się dzieje... :-)

1

Podobno tłumaczyli się, że chcieli razem szukać grzybów.
Pewnie szukali kozaków :-D

0

Chciałbym Was zapytać czysto teoretycznie, Który zawodnik według Was lepiej by pasował do koncepcji Barcy?

PHILIPPE COUTHINO vs DALE ALLI

Co sądzicie? Obaj to ofensywni pomocnicy i jak wiadomo przydałby się nam ktoś taki. Alli młodszy o 4 lata (21 lat) i wydaje mi się, że jest bardziej "równy" w swojej grze. Couthino potrafi zagrać 2 świetne mecze, a potem być pod grą przez kolejne 4-5 meczy, ale to może kwestia ustawienia lub gry całego zespołu. Cholera wie.

Dajcie znać co sądzicie, bo pojawiają się plotki o transferze do pomocy i oni są głównymi kandydatami, także warto to rozważyć :-)

7

0

"To jest dzisiaj pięta Achillesa.." :V

0

To jest A B C każdego zawodnika!

3

Powaznie wierzycie w to co pisze AS?! :V
Gratuluje..

0

A jest już jakaś zapowiedź? Wiem że jutro nowy poziom Goku, ale nic poza tym :-)

2

Couthino zostanie zaprezentowany jutro o 20:00. [The Sun]
:V

7

"GRUPA BANKIETOWA" Tomasza Hajty :-D
https://i.imgur.com/5Bgfb5h.jpg

21

"Ma te spadające liście.."
"Michał odskocz!"
T. Hajto.

2

Na szczęście tak.

PS. Oby Katalonia ogłosiła niepodległość. Trzymam za to kciuki, bo ostatnie wydarzenia to coś strasznego dla Katalończyków :-/

13

Guillem Belaque zdementował!

0

Szkoda gadać.. :-/

2

Zagrałem za 3zł i wpadło 70zł, dzięki :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?