Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Jak informuje kataloński "Sport", szykuje się spore przewietrzenie szatni na Camp Nou. Trener Barcelony Ernesto Valverde planuje już zimą pożegnać się z trzema piłkarzami klubu. Są nimi Arda Turan, Rafinha oraz Paco Alcacer.
'Sport' zauważa, że najjaśniejsza jest sytuacja Ardy. Ten w ogóle nie znajduje się w planach trenera na ten sezon, jak dotąd nie spędził na boisku ani minuty i na wylocie z klubu jest już właściwie obiema nogami. Barca liczy na to, że będzie w stanie odzyskać choć połowę z zainwestowanej kwoty za byłego zawodnika Atletico Madryt, którego sprowadzała przed dwoma laty za 40 milionów euro. Jeżeli jednak nie znajdą się chętni na wyłożenie takiej bądź zbliżonej sumy, to działacze z Camp Nou są w stanie zaakceptować ofertę wypożyczenia."
* Arda Turan - ok, wiadomo.
* Paco Alcaser - jeżeli już trener nie chce na niego stawiać, to pozbywanie się go w zimie jest chyba trochę niepotrzebne, ponieważ będzie brakować kogoś do jakichkolwiek rotacji na 9'tce. Jeżeli już to latem.
* Rafinha - bardzo go cenie jako zawodnika i wolałbym, aby został. Jedyny jego minus to podatność na kontuzje, ale ciągle wierze że uda mu się zachować zdrowie po wyleczeniu obecnego urazu.
No i NAJWAŻNIEJSZE: Dlaczego na tej liście nie ma ANDRE "Cracka" GOMES'a?! Dalej liczą że odpali? O.o
P.S. Ta, wiem, to tylko 'Sport'.
1
Oho, Juve na 2-1 :-)
11
Optymalną pozycją dla Gomesa jest prawe skrzydło.. na ławce.
Z całym szacunkiem do niego jako do człowieka, ale jego forma jest tragiczna od ponad roku i nie zapowiada się na zmiane o 180 stopni.
2
Wcale? :-)
0
Chelsea 3-3 AS Roma
Ale ogień! :-D
0
Paulinho poszedł w pole karne jak kuna w agrest!
Niesamowity ma ten ciąg na bramke :-)
1
Brawo!!!
0
Ten facet jest niesamowity... :-)
0
Suarez nie ma grać na skrzydle. Messi miałby grać na 10'tce (cofnięty), Deulofeu miałby PS, Suarez schodziłby na szpice, a na LS biegałby Digne.
@QAZ - jeżeli chodzi o Denisa to zgadzam się jak najbardziej. W takim przypadku warto w pomocy ustawić ich tak, aby mieć i doświadczenie i młodość:
Sergi Roberto - Busquets - Denis Suarez
Paulinho można wpuścić jeżeli wynik będzie bardzo korzystny i zmienić Busiego. Wtedy Roberto lub Paulinho na defensywnym by został, a Denis OŚP dalej.
0
Fajnie byłoby dzisiaj dać szansę w pomocy Seri Roberto, Digne na LO i fajnie dać odpocząć Busquetsowi a za niego dać Paulinho, czyli:
Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Digne
Sergi Roberto - Paulinho - Iniesta
Deulofeu - Messi (cofnięty) - Suarez
68
Cristiano Ronaldo i dzisiejszy NO LOOK PASS:
#złoto
1
Jutro też jest dzień..
1
2 Guns, Safe House, Kryptonim U.N.C.L.E, Homefront, Mechanik, Olimp w ogniu, Sicario, White House Down, World War Z.
POLECAM :-)
5
Może wczoraj było, ale jako że nie widziałem to wrzucam:
Philippe Coutinho doszedł do porozumienia z włodarzami Liverpoolu w kwestii ułatwienia transferu piłkarza w styczniu do Barcelony. [MD]
1
W końcu to LAST JEDI! :-)
34
Kiedy MARCA i AS przyznają wielkość Messiemu, to wiedz że coś się dzieje... :-)
1
Podobno tłumaczyli się, że chcieli razem szukać grzybów.
Pewnie szukali kozaków :-D
0
Chciałbym Was zapytać czysto teoretycznie, Który zawodnik według Was lepiej by pasował do koncepcji Barcy?
PHILIPPE COUTHINO vs DALE ALLI
Co sądzicie? Obaj to ofensywni pomocnicy i jak wiadomo przydałby się nam ktoś taki. Alli młodszy o 4 lata (21 lat) i wydaje mi się, że jest bardziej "równy" w swojej grze. Couthino potrafi zagrać 2 świetne mecze, a potem być pod grą przez kolejne 4-5 meczy, ale to może kwestia ustawienia lub gry całego zespołu. Cholera wie.
Dajcie znać co sądzicie, bo pojawiają się plotki o transferze do pomocy i oni są głównymi kandydatami, także warto to rozważyć :-)
7
Odnośnie faceta od układania murawy:
https://image.ibb.co/ir6FJw/22228191_1418357834947009_775331353294224138_n.jpg
0
"To jest dzisiaj pięta Achillesa.." :V
0
To jest A B C każdego zawodnika!
3
Powaznie wierzycie w to co pisze AS?! :V
Gratuluje..
0
A jest już jakaś zapowiedź? Wiem że jutro nowy poziom Goku, ale nic poza tym :-)
2
Couthino zostanie zaprezentowany jutro o 20:00. [The Sun]
:V
7
"GRUPA BANKIETOWA" Tomasza Hajty :-D
https://i.imgur.com/5Bgfb5h.jpg
21
"Ma te spadające liście.."
"Michał odskocz!"
T. Hajto.
2
Na szczęście tak.
PS. Oby Katalonia ogłosiła niepodległość. Trzymam za to kciuki, bo ostatnie wydarzenia to coś strasznego dla Katalończyków :-/
13
Guillem Belaque zdementował!
0
Szkoda gadać.. :-/
2
Zagrałem za 3zł i wpadło 70zł, dzięki :-)