0

Uhuhuuu ale piecze!

4

Kurwa ma płacze Panie i Panowie PŁACZE JAK DZIECKO ZE SZCZĘŚCIA!!!!

0

Ale jaja ja pierdziele XD

0

hahahahahah i jeszczcze karny! xD

1

Wszystko możliwe dopóki Gomes w grze.

1

Emery manekin challange?

0

JESZCZE JEDNA !!!!!!!!!!!!!!!

1

Kur&##&*aaaa już chciałem lać sędziego :D

3

Rafinha dzisiaj fajnie na skrzydle śmiga :)

2

KURWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GOOOOOOOL !!!!

0

Ogien KUR#^Q&WAAAAA !!! 1-0 !!!!!!!!!!!!

3

Ale MATS ostatnio w formie jest :D

1

Tylko nie to! Pique zostanie ponownie obciążony kosmiczną kwotą max 3000€ !!! Chyba weźmie "chwilówke" :V


0

Tak sądze :D

1

Ter Stegen MOTM póki co.

1

NIE WŁĄCZAĆ STREAMÓW !!!
P.S. Chyba wiadomo jak to działa..

1

Gomes ma jakiegoś haka na Enrique. Nie ma bata...

5

Tyłek grubo wysmarowany maścią na ból dupy, można iść spać.

Dobranoc moi drodzy, sezon trwa.

0

Zostało około 9min. Przydałby się teraz Lewandowski

0

Gramy na czas.

0

wygrajmy chociaż ten Puchar Króla xD

0

Najdziwniejsze w tym meczu jest to, że PSG nie wygrywa wyżej. Sporo mieli tych okazji jakby nie patrzeć.

39

Pierwszy raz w Walentynki to ja czuje się wyr#$%ny..
Pozdrawiam

2

Jak w meczach Realu: "Można wyłączyć" :D

0

O karwa zawał... O.O

0

Ale Mats wyjął!

0

Kucharczyk płakał jak oglądał...

1

Gomes XDDDDDDDDDDDD

25

INFO: "Jak informuje hiszpański "AS", FC Barcelona latem będzie starała się o sprowadzenie Isco z Realu Madryt. 24-latek od początku swojej przygody z "Królewskimi" nie może ugruntować swojej pozycji w drużynie, stąd chęć rychłej zmiany otoczenia. Jak wynika z informacji gazety, chętna na zakontraktowanie jest właśnie Barcelona, która szuka godnego następny dla Andresa Iniesty"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?