Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uhuhuuu ale piecze!
10
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/s720x720/17192231_10154191181631237_4445546979381885390_o.jpg?oh=0f9e16448e79ea8c950bab6166b4cdc5&oe=59279A9B
Mathieu hahahahahaha
4
Kurwa ma płacze Panie i Panowie PŁACZE JAK DZIECKO ZE SZCZĘŚCIA!!!!
0
Ale jaja ja pierdziele XD
0
hahahahahah i jeszczcze karny! xD
1
Wszystko możliwe dopóki Gomes w grze.
1
Emery manekin challange?
0
JESZCZE JEDNA !!!!!!!!!!!!!!!
1
Kur#&*aaaa już chciałem lać sędziego :D
3
Rafinha dzisiaj fajnie na skrzydle śmiga :)
2
KURWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GOOOOOOOL !!!!
0
Ogien KUR#^Q&WAAAAA !!! 1-0 !!!!!!!!!!!!
3
Ale MATS ostatnio w formie jest :D
1
Tylko nie to! Pique zostanie ponownie obciążony kosmiczną kwotą max 3000€ !!! Chyba weźmie "chwilówke" :V
0
Tak sądze :D
1
Ter Stegen MOTM póki co.
1
NIE WŁĄCZAĆ STREAMÓW !!!
P.S. Chyba wiadomo jak to działa..
1
Gomes ma jakiegoś haka na Enrique. Nie ma bata...
5
Tyłek grubo wysmarowany maścią na ból dupy, można iść spać.
Dobranoc moi drodzy, sezon trwa.
0
Zostało około 9min. Przydałby się teraz Lewandowski
0
Gramy na czas.
0
wygrajmy chociaż ten Puchar Króla xD
0
Najdziwniejsze w tym meczu jest to, że PSG nie wygrywa wyżej. Sporo mieli tych okazji jakby nie patrzeć.
39
Pierwszy raz w Walentynki to ja czuje się wyr#$%ny..
Pozdrawiam
2
Jak w meczach Realu: "Można wyłączyć" :D
0
O karwa zawał... O.O
0
Ale Mats wyjął!
0
Kucharczyk płakał jak oglądał...
1
Gomes XDDDDDDDDDDDD
25
INFO: "Jak informuje hiszpański "AS", FC Barcelona latem będzie starała się o sprowadzenie Isco z Realu Madryt. 24-latek od początku swojej przygody z "Królewskimi" nie może ugruntować swojej pozycji w drużynie, stąd chęć rychłej zmiany otoczenia. Jak wynika z informacji gazety, chętna na zakontraktowanie jest właśnie Barcelona, która szuka godnego następny dla Andresa Iniesty"