Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet po gwizdku piłka ledwo od słupka wpadła :D KLĄTWA!
3
Ludzie dlaczego wy się jeszcze dziwicie? Przecież to są hiszpańscy sędziowie, to już jest norma w naszych meczach :D Jeszcze dziwne, że ktoś żółtej od nas nie dostał za zgłoszenie ręki przeciwnika :V
0
Kto jest zaskoczony kolejnym błędem sędziego palec do budki, booo za minutke... budka się zamyyykaaa..
1
Mi się już odechciewa o tym pisać... Wina Ter Stegena jak zawsze. Szkoda gadać...
7
Ten wąs nie jednym tutejszym użytkownikiem trząsł :D
1
Jestem na tak!, Szefowie wrogowie, Godziny szczytu (1,2,3), Bruce Wszechmogący, Hitch, Nie wszystko złoto co się świeci, Straszny Film 3, Zamiana ciał.
0
Zgadzam się z większością, jednak jako serial dramatyczny trzymam kciuki za "Stranger Things" :)
2
Czy ktoś z Was również ma zamiar oglądać rozdanie ZŁOTYCH GLOBÓW? Co roku oglądam to oraz rozdanie galę Oscarową. Złote Globy mają być rozdane 8 stycznia (w PL zawsze transmisje są w nocy, bo czas należy przesunąć o np. 6-10h w tył i wtedy taka godzina jest w USA). Czy ma ktoś stronę ze streamem na jutro? Coś wiadomo o dokładnej godzinie rozpoczęcia? :)
1
Jakby ktoś wczoraj opuścił wspaniałe zagranie hymnu:
2
Jak wszystko się zgadza i nie ma twojego błędu, to ja bym poszedł to wyjaśnić do sklepu. Zrób zdjęcie telefonem komunikatu i pokaż sprzedawcy w sklepie i albo niech oddają kasę albo wymienią produkt.
9
Edyta dumna z wykonania hymnu.
0
Drodzy Państwo tego nie da się inaczej nazwać jak KABARET...
O Adurizie żadnej wzmianki w raporcie meczowym - mógł chociaż zaznaczyć, że warto się przyjrzeć sytuacji po meczu czy nie doszło do przekroczenia przepisów ale poooooo coooo... Masakra.
1
"Dzień w którym zatrzymała się ziemia"
0
Jeszcze słupek w ostatniej sekundzie.... :V
0
Gramy na czas.
1
Tak powinno się robić z takimi sędziami:
1
Jeszcze Busquets jak ZAWSZE musiał coś dodać i dostać żółtą... oezu...
0
Hahahahahahahahahahahaha nie ma jeszcze karnego! XDDDD
1
I po takie akcje powinny być powtórki video. 5 sekund i by sędzia wiedział, że powinien zasadzić kopa Adurizowi i wysłać go na ławeczke... No masakra :/
3
Jak IBRA tak mówi, to tak jest :D
0
FIFA 2002 !!! Jeszcze w FIFA 09 długo grałem.
2
Rayo Vallecano :D
1
Tak czułem.. Zapowiadało się na to od dawna.
1
Niedawno natrafiłem na te cudowne "początki" internetu. Pamięta ktoś ten hit? :D 2007 rok!
P.S. Mam nadzieję, że Adam walczy z nałogiem xD
1
Miałem taką nadzieję :D Ostatnio tylko raz w ciągu tygodnia siedziałem tutaj dłużej, więc mam braki w tym co było wrzucane ^_^
7
Nie wiem czy było.
Ramos fauluje na żółtą mając już jedną żółtą na koncie. Sędzia sięga po karteczkę... sięga... sięga... i... nie dosięgnął :V
POSMAROWANE JAK NIC! :D
0
Chętnie zobacze jak się to ogląda, mam nadzieję, że kolejny super serial. Czy będzie lepsze od "Stranger Things"? Nie wiem i raczej wątpie, bo ST postawiło cholernie wysoko poprzeczkę i było genialne, ale mam nadzieję, że będe mile zaskoczony :)
0
WWWWW TTTTT FFFFF?! O.o
11
A sędzia patrzy, widzi i udaje, że nie widzi... O.o
0
Nie mogłem się powstrzymać :D Dobrze, że masz dystans do tego! Pzdr! :)