0

Nawet po gwizdku piłka ledwo od słupka wpadła :D KLĄTWA!

3

Ludzie dlaczego wy się jeszcze dziwicie? Przecież to są hiszpańscy sędziowie, to już jest norma w naszych meczach :D Jeszcze dziwne, że ktoś żółtej od nas nie dostał za zgłoszenie ręki przeciwnika :V

0

Kto jest zaskoczony kolejnym błędem sędziego palec do budki, booo za minutke... budka się zamyyykaaa..

1

Mi się już odechciewa o tym pisać... Wina Ter Stegena jak zawsze. Szkoda gadać...

7

Ten wąs nie jednym tutejszym użytkownikiem trząsł :D

1

Jestem na tak!, Szefowie wrogowie, Godziny szczytu (1,2,3), Bruce Wszechmogący, Hitch, Nie wszystko złoto co się świeci, Straszny Film 3, Zamiana ciał.

0

Zgadzam się z większością, jednak jako serial dramatyczny trzymam kciuki za "Stranger Things" :)

2

Czy ktoś z Was również ma zamiar oglądać rozdanie ZŁOTYCH GLOBÓW? Co roku oglądam to oraz rozdanie galę Oscarową. Złote Globy mają być rozdane 8 stycznia (w PL zawsze transmisje są w nocy, bo czas należy przesunąć o np. 6-10h w tył i wtedy taka godzina jest w USA). Czy ma ktoś stronę ze streamem na jutro? Coś wiadomo o dokładnej godzinie rozpoczęcia? :)

1

Jakby ktoś wczoraj opuścił wspaniałe zagranie hymnu:

2

Jak wszystko się zgadza i nie ma twojego błędu, to ja bym poszedł to wyjaśnić do sklepu. Zrób zdjęcie telefonem komunikatu i pokaż sprzedawcy w sklepie i albo niech oddają kasę albo wymienią produkt.

9

Edyta dumna z wykonania hymnu.

0

Drodzy Państwo tego nie da się inaczej nazwać jak KABARET...
O Adurizie żadnej wzmianki w raporcie meczowym - mógł chociaż zaznaczyć, że warto się przyjrzeć sytuacji po meczu czy nie doszło do przekroczenia przepisów ale poooooo coooo... Masakra.

1

"Dzień w którym zatrzymała się ziemia"

0

Jeszcze słupek w ostatniej sekundzie.... :V

0

Gramy na czas.

1

Tak powinno się robić z takimi sędziami:

1

Jeszcze Busquets jak ZAWSZE musiał coś dodać i dostać żółtą... oezu...

0

Hahahahahahahahahahahaha nie ma jeszcze karnego! XDDDD

1

I po takie akcje powinny być powtórki video. 5 sekund i by sędzia wiedział, że powinien zasadzić kopa Adurizowi i wysłać go na ławeczke... No masakra :/

3

Jak IBRA tak mówi, to tak jest :D

0

FIFA 2002 !!! Jeszcze w FIFA 09 długo grałem.

2

Rayo Vallecano :D

1

Tak czułem.. Zapowiadało się na to od dawna.

1

Niedawno natrafiłem na te cudowne "początki" internetu. Pamięta ktoś ten hit? :D 2007 rok!



P.S. Mam nadzieję, że Adam walczy z nałogiem xD

1

Miałem taką nadzieję :D Ostatnio tylko raz w ciągu tygodnia siedziałem tutaj dłużej, więc mam braki w tym co było wrzucane ^_^

7

Nie wiem czy było.

Ramos fauluje na żółtą mając już jedną żółtą na koncie. Sędzia sięga po karteczkę... sięga... sięga... i... nie dosięgnął :V
POSMAROWANE JAK NIC! :D

0

Chętnie zobacze jak się to ogląda, mam nadzieję, że kolejny super serial. Czy będzie lepsze od "Stranger Things"? Nie wiem i raczej wątpie, bo ST postawiło cholernie wysoko poprzeczkę i było genialne, ale mam nadzieję, że będe mile zaskoczony :)

0

WWWWW TTTTT FFFFF?! O.o

11

A sędzia patrzy, widzi i udaje, że nie widzi... O.o

0

Nie mogłem się powstrzymać :D Dobrze, że masz dystans do tego! Pzdr! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?