Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matje w swoim stylu...
0
Nie mam słów Panie i Panowie, nie mam słów... :)
0
Boli? Ma boleć!
33
"Bravo wróć!", "Bravo nie popełnia błędów", "Bravo by tak nie zaryzykował", "Bravo zawsze pewnie na bramce"
XD
0
Hahahahahaha Claudio Bravo xDDDDDDDD
100% wina Ter Stegena
0
Dziękuje :)
0
Czy ma ktoś w miare nietnący się stream? Masakra dzisiaj :)
2
Ale Ter Stegen wyciąga!!
15
No tak, te co stracimy w środku pola to też wina Ter Stegena :V Weź ty chłopie oprzytomniej...
0
Ma ktoś link dobry? Można prosić na priv? :)
0
Sędzia aż się wystraszył xD
0
"Asensjąąąą na 3 do 1"
7
"Widać, że Real szuka gry skrzydłami..." - nic nowego xD
1
Remontada! xD
2
Perez posmarował...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
WTF !??!?!?!?!!?!??!?! xDDDDDDDDDDDDDDd
0
Ale zje..... !!!!!!
0
Widać, że Real nie radzi sobie z presją.
3
Typowy mecz na remis.
0
CR klasycznie na palcach do zdjęcia :D
0
Co do dysku to racja, jeżeli ktoś nie ma zamiaru składować (jak m.in. ja) ulubionych filmów, seriali, gier, itp. na dysku, to 250GB SSD wystarczy, inna sprawa jak się chce trochę mieć na dysku rzeczy, wtedy takie 250GB szybko znika. Osobiście proponowałbym 128GB SSD +500 lub najlepiej 1000GB HDD normalnego. Na SSD postawić system i instalować programy (zrobić z SSD jedną partycję), a na zwykłym HDD trzymać dane (filmy, muzyka, seriale, zdjęcia, gry). Sam w laptopie mam tylko 1TB HDD, ale mam zamiar dokupić SSD w niedalekiej przyszłości i wpiąć - miejsce można zrobić usuwając w minutę zbędny w dzisiejszych czasach CD-ROM :)
0
Plus taki, że za 2500zl kupisz lepszego łapka niż opisałeś. Powinieneś znaleźć bez problemu i5, 8GB, 1TB dysk i ok grafika. Polecam Lenovo :) Sam mam od 3 lat Lenovo Y580 i kupiłem go za 2800.
14
Enrique ma szanse wyprzedzić Asensi!
26
Mirosławski już ból dupy, że ktoś broni Ter Stegena :D hahaha no nie mogę...
"Ter Stegen to Inny kurs.." - Mirosławski to też inny kurs, słaby kurs.
0
Nie no ten Messi to jest przesadzony :D
4
Messi wygryziony ze składu xD
4
Co się dzieje!!!!! xD
0
Rafinha jak sobie fajnie hasa :)
0
No i pięknie :D