Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bezbłędny Bravo znowu daje volta :D
2
I tak obrońcy Bravo będą udawać, że nic się nie stał i nic nie było, a Claudio nigdy nie popełnia błędów - a ta stracona przez City bramka, to wina Ter Stegena, bo bawi się w Neuera :V
0
Bravo :V
1
Tak się zastanawiam co może być przyczyną, bo nie wierze, aby MATS był podatny na kontuzje jak np. Vermaelen. Wcześniej kontuzje nie dopadały go tak "Jedna po drugiej".
Nie wiem czy to wina sztabu od przygotowania fizycznego.
Wydaje mi się, że jest to wina braku regularnej gry (na EURO) + obecne wakacje. Ciało odpoczęło i się zregenerowało, a teraz trzeba wrócić do ciężkich treningów na których MATS daje z siebie mocne 100% i pewnie dlatego go one dosięgają. Z resztą może to zwykły pech, ale nie ma co się poddawać i płakać, wyleczy się i będzie grał :)
1
Cejrowski kiedyś pokazywał ile się wlewa, na YT wpisz i pewnie znajdziesz ten filmik :)
0
W "Kocha, lubi, szanuje" był podobny motyw, ale nie sem czy to to.
4
Hahahahahahahahaha 1 (słownie: JEDEN) błąd i jeszcze go naprawił, a już płacz, ból dupska i skowyt... W reszcie bardzo solidny, perfekcja w grze nogami no aaaale po co o tym wspomnieć?! :D
Do tego Cillessen nawet nie zagrał meczu, a już jest według ciebie pewniejszy i lepszy...
No sory, ale za takie komentarze powinien być ban i kara grzywny O.o
0
Miał kilka okazji, ale nie były one jakoś baaardzo ciężkie, bardzo dobra nogami, wiec osobiście dałbym ocenę 6.5, a jak czyste konto zostanie to może i 7 :)
0
Lubie go po prostu jako zawodnika, bez przesady. Nie lubie wszechobecnego i nieobiektywnego hejtu, który się tutaj wylewa :)
Za 1 zła interwencje zrównanie z ziemią, a za kolejne bardzo dobre interwencję cisza. Na koniec meczu ocena użytkowników max 5.5, bo miał 1 złe zagranie, przecież to jest kpina :)
0
Ter Stegen klasycznie bez układu nerwowgo :)
0
Dobre interwencje Ter Stegena!
0
Najgorsze że sedziowie nie są jakoś solidnie rozliczanie za takie błędy, a jak są to nie widać tego...
0
Lahoz pogubił kartki...
1
Chaos w swoim stylu... Do wyboru karny lub ewentualnie rzut wolny. Decyzja? Nie ma nic O.o
Jak to mówił Kononowicz: "Nie będzie niczego."
0
Goooool! Rakieta!
1
Nie płacz.
0
Jakby Bravo tak wybił i byśmy potem stracili bramkę, to by była ciszaaaaa z hejtem i gadanie że zdarza sie i nie miał komu podać :V
0
Ale wyciągnął!
4
Nie wiem czy już było, bo nie przeglądałem La Rabki, ale warte odnotowania!
Okienko transferowe: BARCA vs ARSENAL
https://www.twitter.com/Salmanihooo/status/768789958530392064
0
Albo mu sie nie chce :D
2
1 i 2 sezon - coś wspaniałego!
3 sezon - gorszy, ale znośny.
4 sezon - tak przesadzony, że jajca opadają...
Mam nadzieje, że ten sezon (nowy serial - kontynuacja starego) będzie trzymał poziom któregoś z pierwszych 3 sezonów, które do dzisiaj znam na pamięć :)
To był pierwszy zagraniczny serial jaki obejrzałem cały i który mnie tak wciągnął, po nim wkręciłem się na zagraniczne produkcje na całego i lece tak do dziś :P
24
Już sraczka i błagania żeby Holender wygryzł Ter Stegna... jak MATS wyciągał niemożliwe piłki w LM i chronił przed porażkami z najlepszymi drużynami to była cisza i lizanie dupy aż po kasztany... ogarnijcie się, bo zobaczycie że po kilku dobrych meczach kopara wam opadnie i wrócicie do lizania i wciskania kitu, że zawsze byliście jego zwolennikami... "To jest dramat k****..."
0
Całkiem bez beki, to będe kibicował Douglasowi w Granadzie :)
1
Czekam na memy po losowaniu :D
2
Perez juz loguje się na konto w mBanku xD
2
Jak Legia z nami to ide na mecz :D
P.S. Oczywiście w koszulce Barcy!
10
Ale tu niektórzy łykają te newsy... Ktoś z was geniusze mają 100% potwierdzenie tych doniesień? Nie!
Bravo odszedł, bo zapewne:
* Chciał regulernej gry w LM i pucharach
* Pewnej pozycji na bramce
* Dostał dużą podwyżkę, której w Barcelonie by nie dostał (nie wciskajcie, że pieniądze go nie interesowały ani trochę :V )
* Miał dość wyrównanej rywalizacji z Ter Stegenem - w każdej chwili mógłby grać mniej bo Marc trzyma dobrą formę
* Wiedział, że jak nie w tym to w następnym roku siądzie na ławce ma większość meczy, bo Ter Stegen jest przyszłością i musi się ogrywać tez w Lidze
Coś sobie wybierzcie.
P.S. Jakby Ter Stegen był słaby jak to co niektóre głąby piszą, to sprzedali by Ter Stegen i kupili w jego miejsce Holendra, a nie odwrotnie.
16
Chyba Legia w ostatniej chwili przebiła oferte Barcy :D
0
OFICJALNIE: Jasper Cillessen piłkarzem Barcelony!
P.S. No to mamy 100% pewność, że Bravo w City, a Jasper w Barcelonie. Teraz czekać na Paco :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika