Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Digne co fajnie klepie i się urywa, dobre wrażenie robi :)
1
Już cisną, brawo chłopaki! :D
0
Hahaha trochę szczęścia ale się udało :D Suarez!
1
2 sekundowy zawał serca i strach, że coś się stało Messiemu w tym polu karnym, ale na szczęście nie :)
1
Klasycznie asysta Messi :)
26
Gdzie Ci Ter Stegen gra nieczysto?! O.o Co wy za pierdoły opowiadacie... Gorsze ploty niż SPORT i MD...
25
No i czekam teraz na tych hejterów, którzy pisali o sytuacji Ter Stegena, że "Marc taki i sraki bo chce grać więcej, a Bravo taki nie jest...". UPS.
Co innego, że cholera wie czy te informacje są prawdziwe, bo źródła mało wiarygodne.
20
Napisała to "wiarygodna" jak zawsze gazeta SPORT i większość myśli, że tak było... To nie Ter Stegen tylko wy się ogarnijcie.
Jeżeli Marc na tym spotkaniu rozmawiał o swojej przyszłości, to robi bardzo dobrze, bo ma wielki talent i w meczach spisuje się bardzo dobrze, także nie dziwie się mu, że chciałby grać więcej - zasługuje na to.
0
Trzeba zadzwonić do Londynu i zapytać o.... PEDRO! Sprawdzony, waleczny, pogodzony z byciem rezerwowym, znający styl Barcy :)
Wiem, że jego najlepsze lata chyba się skończyły, ale darzę go pewnego rodzaju sympatią - dobra, brakuje mi jego klasycznego uśmieszku i meksykańskiego wąsa. Wydało się.
2
Roberto może nie jest tak szybki jak Vidal, ale to zawodnik bardziej uzdolniony technicznie, ze świetnym przeglądem pola, znającym bardzo dobrze styl Barcy i harujący jak wół w każdym meczu.
Vidal nie mia tylu okazji, żeby się pokazać, ale jak grał, to nie było źle, także liczę na dobrą i zdrową rywalizację, chociaż sam jestem zwolennikiem Roberto :)
2
Mimo, że nie jest wychowankiem to traktuje go jak legende klubu :/ Jeżeli to będzie jego ostatni sezon, to nie ukrywam, że będzie brakować takiego boiskowego szefa. Po odejściu Puyola był jego następcą (wraz z Iniestą).
4
Jako Rzecznik Prasowy FC Barcelona chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości:
Ivan "Czołg" Rakitic jest NIE NA SPRZEDAŻ.
Dziękuję za uwagę i życzę udanego weekendu.
0
Z ręką na sercu przyznam, że nie wiem jak sprawował się Andre Gómes w Valenci. Mógłby ktoś przybliżyć jego profil itp.? :)
6
OFICJALNIE: Sędzia Marciniak poprowadzi drugą połowę finału Copa America, ponieważ w pierwszej połowie sędziował niewidomy.
2
Ci komentatorzy to jacyś krewni Szpakowskiego?
4
Bądźmy obiektywni. Sędzia się osrał i nie ogarnia psychicznie tego finału. Przez to podejmuje decyzje szybko i pochopnie. Masakra... O.o
5
Hahahahaha co za czerwona z dupy...
0
Mascherano od razu na pełnej!!! :D
1
Powiem tak. Sędzia mógł pokazać za ten faul żółtą, ale nie powinien. Gdyby Diaz nie miał na koncie żółtej, to teraz powinien dostać, ale że względu na widowisko i sytuacje "na granicy żóltej", to powinien się wstrzymać. Mimo wszystko dobrze dla Argentyny za którą trzymam kciuki :)
0
Gość dobry i solidny, ale jeżeli mielibyśmy dać za niego 100mln to pojawia się pytanie: CZY WARTO? Wiem, że póki u nas nie zagra to się nie dowiemy, ale patrząc obiektywnie, to jest to za dużo kasy jak na takiego zawodnika i nie wiem czy nie lepiej byłoby pokusić się o kogoś innego, kogo Raiola tak nie napompował :)
1
Już wchodząc w ten artykuł byłem pewny beki w komentarzach :D
0
Jeden z niewielu piłkarzy, którzy mają bardzo wysokie kontrakty i który to zasługuje na każdego kolejnego zeta podwyżki.
0
Oczywiście bardzo współczuje i trzymam kciuki za Verme, ale za każdym razem jak jest wzmianka o jego kontuzji, to pierwsze co robie, to się uśmiecham, bo to jest już aż śmieszne ile ich było :)
Oby to ostatnia kontuzja i życzę rozegrania jak największej ilości meczy na EURO!
28
OFICJALNIE: W Madrycie odnotowano nagły wzrost ilości samobójstw, agresji i depresji wśród społeczeństwa, a także wszechobecny ból d**y. Hiszpania złożyła specjalne zagraniczne zamówienie na odpowiednią i niwelującą ból maść.
#PotwierdzoneInfo
0
"Mimo wcześniejszych deklaracji o chęci pozostania na Santiago Bernabeu, James Rodriguez zmienił zdanie i chce odejść z Realu.
Kolumbijczyk pod koniec zakończonego niedawno sezonu powiedział jasno, że albo otrzyma więcej szans na grę albo zastanowi się nad swoją przyszłością. Decyzja Zinedine Zidane'a o posadzeniu na ławce i nie wpuszczeniu na plac gry Jamesa w finale Ligi Mistrzów miała mieć kluczowy wpływ na ostatnie deklaracje króla strzelców Mundialu w Brazylii.
Co więcej 24 latek zauważył, że Isco a także Lucas Vazquez otrzymywali więcej minut gry od niego co spotęgowało jego chęci odejścia z klubu. Piłkarz ma zapisane w kontrakcie aż 500 milionów euro klauzuli odstępnego. Kwota jaką Real oczekiwałby za usługi swojego piłkarza jest oczywiście znacznie niższa, mówi się o 80 milionach euro, czyli tyle ile piłkarz kosztował w 2014 roku."
Co sądzicie o Jamesie JEŻELI to prawda, a jest to możliwe, bo ostatni sezon w większości przesiedział. Ogólnie dobry piłkarz, świetne uderzenie, dobry drybling. Cena 80mln troche przeraża, ale 60-70 już bardziej uzasadnione.
1
Odchodzi z Barcy kolejna wielka i niezapomniana postać :( Alves był jak Xavi, Puyol i wielu innych, których będziemy zawsze dobrze wspominać :) Kurcze wielka szkoda, że to już koniec, bo był osobą, która wnosiła mnóstwo dobrego w zespole :)
0
Jeżeli mamy sprzedać Bartre za jakieś śmieszne 8mln i kupić w jego miejsce Marquinhosa, to będzie to jedno z największych nieporozumień. Obaj Panowie prezentują podobny i dobry poziom, ale Bartra jest ograny w Barcelonie, zna tę drużnę od podstaw, jest walczakiem na miano Puyola i zawsze daje z siebie z 100%, tego możemy być u niego pewni. A jak jest z Marquinhosem? No właśnie, tego nikt nie wie, jest to zagadka warta 40 melonów, ale za takie pieniądze nie chciałbym jej poznać..
13
Ktoś oglądał mecz? Jak spisywał się Bartra? :)
P.S. Silva co wsadził wolnego!
0
Najlepszy zespół na świecie, dlatego śmieje się, że ktoś tak cienki jak Messi mógł zostać im zaproponowany. Jak to powiedział Gereth Bale: "Nie przebiłby się do pierwszego składu".
2
Podobno Messi został zaoferowany Pogoni Szczecin...
Maaatko jedyna takie newsy to potrafią poprawić humor :D