0

Digne co fajnie klepie i się urywa, dobre wrażenie robi :)

1

Już cisną, brawo chłopaki! :D

0

Hahaha trochę szczęścia ale się udało :D Suarez!

1

2 sekundowy zawał serca i strach, że coś się stało Messiemu w tym polu karnym, ale na szczęście nie :)

1

Klasycznie asysta Messi :)

26

Gdzie Ci Ter Stegen gra nieczysto?! O.o Co wy za pierdoły opowiadacie... Gorsze ploty niż SPORT i MD...

25

No i czekam teraz na tych hejterów, którzy pisali o sytuacji Ter Stegena, że "Marc taki i sraki bo chce grać więcej, a Bravo taki nie jest...". UPS.

Co innego, że cholera wie czy te informacje są prawdziwe, bo źródła mało wiarygodne.

20

Napisała to "wiarygodna" jak zawsze gazeta SPORT i większość myśli, że tak było... To nie Ter Stegen tylko wy się ogarnijcie.

Jeżeli Marc na tym spotkaniu rozmawiał o swojej przyszłości, to robi bardzo dobrze, bo ma wielki talent i w meczach spisuje się bardzo dobrze, także nie dziwie się mu, że chciałby grać więcej - zasługuje na to.

0

Trzeba zadzwonić do Londynu i zapytać o.... PEDRO! Sprawdzony, waleczny, pogodzony z byciem rezerwowym, znający styl Barcy :)

Wiem, że jego najlepsze lata chyba się skończyły, ale darzę go pewnego rodzaju sympatią - dobra, brakuje mi jego klasycznego uśmieszku i meksykańskiego wąsa. Wydało się.

2

Roberto może nie jest tak szybki jak Vidal, ale to zawodnik bardziej uzdolniony technicznie, ze świetnym przeglądem pola, znającym bardzo dobrze styl Barcy i harujący jak wół w każdym meczu.

Vidal nie mia tylu okazji, żeby się pokazać, ale jak grał, to nie było źle, także liczę na dobrą i zdrową rywalizację, chociaż sam jestem zwolennikiem Roberto :)

2

Mimo, że nie jest wychowankiem to traktuje go jak legende klubu :/ Jeżeli to będzie jego ostatni sezon, to nie ukrywam, że będzie brakować takiego boiskowego szefa. Po odejściu Puyola był jego następcą (wraz z Iniestą).

4

Jako Rzecznik Prasowy FC Barcelona chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości:
Ivan "Czołg" Rakitic jest NIE NA SPRZEDAŻ.

Dziękuję za uwagę i życzę udanego weekendu.

0

Z ręką na sercu przyznam, że nie wiem jak sprawował się Andre Gómes w Valenci. Mógłby ktoś przybliżyć jego profil itp.? :)

6

OFICJALNIE: Sędzia Marciniak poprowadzi drugą połowę finału Copa America, ponieważ w pierwszej połowie sędziował niewidomy.

2

Ci komentatorzy to jacyś krewni Szpakowskiego?

4

Bądźmy obiektywni. Sędzia się osrał i nie ogarnia psychicznie tego finału. Przez to podejmuje decyzje szybko i pochopnie. Masakra... O.o

5

Hahahahaha co za czerwona z dupy...

0

Mascherano od razu na pełnej!!! :D

1

Powiem tak. Sędzia mógł pokazać za ten faul żółtą, ale nie powinien. Gdyby Diaz nie miał na koncie żółtej, to teraz powinien dostać, ale że względu na widowisko i sytuacje "na granicy żóltej", to powinien się wstrzymać. Mimo wszystko dobrze dla Argentyny za którą trzymam kciuki :)

0

Gość dobry i solidny, ale jeżeli mielibyśmy dać za niego 100mln to pojawia się pytanie: CZY WARTO? Wiem, że póki u nas nie zagra to się nie dowiemy, ale patrząc obiektywnie, to jest to za dużo kasy jak na takiego zawodnika i nie wiem czy nie lepiej byłoby pokusić się o kogoś innego, kogo Raiola tak nie napompował :)

1

Już wchodząc w ten artykuł byłem pewny beki w komentarzach :D

0

Jeden z niewielu piłkarzy, którzy mają bardzo wysokie kontrakty i który to zasługuje na każdego kolejnego zeta podwyżki.

0

Oczywiście bardzo współczuje i trzymam kciuki za Verme, ale za każdym razem jak jest wzmianka o jego kontuzji, to pierwsze co robie, to się uśmiecham, bo to jest już aż śmieszne ile ich było :)
Oby to ostatnia kontuzja i życzę rozegrania jak największej ilości meczy na EURO!

28

OFICJALNIE: W Madrycie odnotowano nagły wzrost ilości samobójstw, agresji i depresji wśród społeczeństwa, a także wszechobecny ból d**y. Hiszpania złożyła specjalne zagraniczne zamówienie na odpowiednią i niwelującą ból maść.

#PotwierdzoneInfo

0

"Mimo wcześniejszych deklaracji o chęci pozostania na Santiago Bernabeu, James Rodriguez zmienił zdanie i chce odejść z Realu.

Kolumbijczyk pod koniec zakończonego niedawno sezonu powiedział jasno, że albo otrzyma więcej szans na grę albo zastanowi się nad swoją przyszłością. Decyzja Zinedine Zidane'a o posadzeniu na ławce i nie wpuszczeniu na plac gry Jamesa w finale Ligi Mistrzów miała mieć kluczowy wpływ na ostatnie deklaracje króla strzelców Mundialu w Brazylii.

Co więcej 24 latek zauważył, że Isco a także Lucas Vazquez otrzymywali więcej minut gry od niego co spotęgowało jego chęci odejścia z klubu. Piłkarz ma zapisane w kontrakcie aż 500 milionów euro klauzuli odstępnego. Kwota jaką Real oczekiwałby za usługi swojego piłkarza jest oczywiście znacznie niższa, mówi się o 80 milionach euro, czyli tyle ile piłkarz kosztował w 2014 roku."


Co sądzicie o Jamesie JEŻELI to prawda, a jest to możliwe, bo ostatni sezon w większości przesiedział. Ogólnie dobry piłkarz, świetne uderzenie, dobry drybling. Cena 80mln troche przeraża, ale 60-70 już bardziej uzasadnione.

1

Odchodzi z Barcy kolejna wielka i niezapomniana postać :( Alves był jak Xavi, Puyol i wielu innych, których będziemy zawsze dobrze wspominać :) Kurcze wielka szkoda, że to już koniec, bo był osobą, która wnosiła mnóstwo dobrego w zespole :)

0

Jeżeli mamy sprzedać Bartre za jakieś śmieszne 8mln i kupić w jego miejsce Marquinhosa, to będzie to jedno z największych nieporozumień. Obaj Panowie prezentują podobny i dobry poziom, ale Bartra jest ograny w Barcelonie, zna tę drużnę od podstaw, jest walczakiem na miano Puyola i zawsze daje z siebie z 100%, tego możemy być u niego pewni. A jak jest z Marquinhosem? No właśnie, tego nikt nie wie, jest to zagadka warta 40 melonów, ale za takie pieniądze nie chciałbym jej poznać..

13

Ktoś oglądał mecz? Jak spisywał się Bartra? :)
P.S. Silva co wsadził wolnego!

0

Najlepszy zespół na świecie, dlatego śmieje się, że ktoś tak cienki jak Messi mógł zostać im zaproponowany. Jak to powiedział Gereth Bale: "Nie przebiłby się do pierwszego składu".

2

Podobno Messi został zaoferowany Pogoni Szczecin...
Maaatko jedyna takie newsy to potrafią poprawić humor :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?