21

Liczyłem, że jednak po 1 kwietnia redakcja wróci do poprzedniego wyglądu strony. NIESTETY. Od 2 dni aż ciężko mi się cokolwiek czyta tutaj, a mam taką sytuację pierwszy raz. Ten tekst w artykułach to tragedia :)

Może zrobić głosowanie nad tym czy chcemy powrotu poprzedniego wyglądu w artykułach czy zostawiamy nowy? :)

1

Oczywiście, że tak. Zapewne gdyby była taka konieczność, to Vermaelen wejdzie, gdyż więcej grał. Z resztą Bartra grał bardzo dawno i byłoby wieeelkim błędem wpuszczanie go od razu na mecz z tak wymagającym przeciwnikiem jak Real, a potem ewentualnie rozliczanie go jakby grał regularnie od początku sezonu :)

5

Mimo, że nie przepadam za grą Mathieu, to oczywiście jest mi szkoda, że nabawił się takiej kontuzji :/ Niech wraca do zdrowia!

Mam tylko nadzieję, że przez ten fakt Bartra dostanie więcej minut i pokaże jak zawsze z resztą, że jest solidnym graczem i brakowało mu tylko regularności!

2

"Karolu od Marcelinki", zgadzam się z Tobą :D

0

Zamrażaczem popsikać i będzie okej :D
A tak poważnie, to bardzo dobrze, że zostaje. Mecz nie warte ryzyka.

0

Jeżeli wynik się utrzyma do około 65min to dobrze by było zmienić Suareza i nie ryzykować, bo jak widać dzisiaj żółte lecą jak cholera :)

0

Coś tam powiedział do sędziego technicznego czyli standardowo.

0

Sędzia dzisiaj póki co "gwiazda" meczu :D

0

Goooooooooool! :)

0

Komentarz usunięty

40

Drodzy koledzy i koleżanki,
chciałem wyrazić swoją radość, ponieważ już jutro rano wyjeżdżamy wraz z innymi osobami z tej strony na 2 mecze Barcelony - Ligowy z Getafe oraz Liga Mistrzów z Arsenalem.
Będzie to mój pierwszy pobyt w tym mieście i oczywiście pierwsze mecze Barcelony obejrzane na żywo!
Jestem strasznie podekscytowany i mam nadzieję, że każdy z was kto jeszcze nie był, to będzie kiedyś miał taką okazję, a kto już miał taką przyjemność, to pojedzie ponownie :)

Pozdrawiam wszystkich! ^^

2

Nie ujmuje niczego Claudio Bravo, ale redakcja faworyzuje go względem Ter Stegena. JEDNO dobre piąstkowanie i JEDEN dobry wyrzut i ocena 6.5?! :D Ter Stegen za taki mecz miałby max 5.5, a już kilka razy za o wiele lepsze mecze gdzie na prawde się wykazywał miewał oceny 6 lub 6.5 ...

I nie mówcie, że przesadzam, bo nie przesadzam, zawsze przy ocenach szczególnie przypatruje się ocenie bramkarzy i widać to faworyzowanie od baaaardzo dawna :)

0

[MD] Real Madryt wyraził chęć pozyskania Davida Alaby.

1

Zdecydowanie orzechy :)

2

Suarez jak dzik! :D

1

Nie wiem co powiedzieć :V

0

Celta wraca! Teraz za ciosem! :D

0

Messi czyta komentarze i sugestie na temat swojej gry od ekspertów na fcbarca.com ^_^

0

Moim zdaniem tak, jeżeli sprzedalibyśmy Mathieu i Vermaelena.

0

Polecam bez wątpienia mój najlepszy film wojenny: "Jarhead" :)

0

A to przepraszam, nie zauważyłem :)

Niestety nie wiem jaką obecnie forme prezentuje Inzigne, dlatego ciężko mi się wypowiedzieć na jego temat :/

1

Nieprzyjemna sytuacja Insygne:
"Chwile grozy przeżył w sobotę piłkarz Napoli - Lorenzo Insigne. Po tym jak wyszedł z restauracji był śledzony przez bandytów. Kiedy podeszli do niego, przystawili mu pistolet do głowy i kazali oddać kosztowności. Piłkarz oczywiście przystał na rozkaz."

0

Oscar za pierwszoplanową rolę dramatyczną: Jordi Alba
Oscar za najlepszy film dramatyczny: "Tryplet Realu Madryt 2016"

0

Czy ktoś posiada link do streama z polskim komentarzem do Oscarów? :)

0

Powalczy o niego z Ronaldo. Cholernie ciężko wybrać między tą dwójką lepszego aktora :/

0

#UEFALONA!
No cóż... :V

0

"Ale te opinie znalazłem w Andaluzyjskich dziennikach!
- Okej."

:V

0

Czapki z głów... MASAKRA! :D

8

Mathieu jak zwykle truchcikiem i tylko odprowadził piłke wzrokiem... ja pierdziele ile można na niego stawiać?! O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?