0

Dlatego napisałem "ewentualnie", bo koleś jest świetny na LO :)

4

Prędzej tak to powinno wyglądać...
Ramos -----> Pique
Silva -----> Chiellini
Modric -----> James

ewentualnie jeszcze
Marcelo -----> Alaba

1

Dokładnie! :D Świetnie umiejscowiona kamera, a ten zachód słońca, to sie naturze udał ^^

0

Nie powinien mieć :) Strzelił, piłka odbiła się od obrońcy i poleciała do tyłu i tam Benzema uderzył i wpadła. Nie dość, że to obrońca dotknął ostatni piłki przed Benzemą, to jeszcze zmieniła ona kierunek po uderzeniu CR o 180 stopni, więc nic tu na asyste się nie składa :)

0

Nie mówicie, że zaliczyli Ronaldo asyste przy golu na 5-0?! :V
To jest jakieś NIEPOROZUMIENIE?!

5

0

"Sądowe k****!" ;)

2

Komentatorzy mówią, że to "chłopcy od podawania piłek" wrzucili piłke, a to przecież piłkarz Granady wchodząc na boisko sam ją wrzucił specjalnie... :)

1

Rakitic jaki dzisiaj aktywny! :)

0

"Ten Messi nie pomaga drużynie...", "Messi tylko człapie..."

:V

1

Ale Vidal sie zerwał! :D

6

Już kiedyś to pisałem i nadal się to sprawdza. Każda obraza piłkarza do piłkarza czy piłkarza do sędziego (głównego/liniowego) w 95% jest skierowana do MATKI obrażanego np. "Twoja matka to k****!". Czy to nie jest dziwne?! O.o

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale w Polsce kiedy ktoś kogoś obraża, to obraza w 95% jest skierowana na osobę do której się do mówi np. "Ty ch***!".

Jakieś pomysły skąd to się bierze? :)

4

Historyczna decyzja! :)

0

To są jakieś JAJA co to się wyrabia! :V
P.S. Jakoś szczególnie nie jestem zaskoczony taką, a nie inną decyzją... Barca zawsze ma pod górke.

8

Niby nie był świetny w ostatnich sezonach, niby poszedł do Chelsea, ale mimo to cieszyłbym się z jego powrotu w ramach wypożyczenia :) To jest nasz Pedro Pedrito i kiedyś stanowił 1/3 w magicznym trio MVP! Chłopak zna Barce i pogodziłby się z rolą rezerwowego, dużo biega, wkłada serce w każdy mecz, także nie byłoby problemu z jego aklimatyzacją.

Oczywiście Nolito, to obecnie lepsza opcja, lecz Pedro nie jest tragedią :)

2

Też bym tego nie chciał, ale Alba ma podobno odpocząć. Ewentualnie można dać Adriano na LO :)

0

13

1

1) Chyba "Pokerowa noc" z 2014 roku
2)
3) Początkowo brzmi jak "Prawo zemsty", ale w tym filmie wpada do domu dwóch kolesi, gwałcą i zabiją żonę i córkę i po kilku latach potem ojciec zabija tego gwałciciela dosyć szybko, a nie przez tydzień, wiec to chyba nie to :)

0

Mourinho zauważony w Hiszpani. Robi się ciekawie :)

0

Ale zrypali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

CR znów padł...

0

LOOOOOL!!! :D

0

Pamiętny rzut butem hahaha!

0

1

Messi dorabia między treningami grając na weselach :D

0

Oj Bravo Bravo... dobrze, że Pique zareagował.

4

Hahah i już beka z Jamesa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?