Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego napisałem "ewentualnie", bo koleś jest świetny na LO :)
4
Prędzej tak to powinno wyglądać...
Ramos -----> Pique
Silva -----> Chiellini
Modric -----> James
ewentualnie jeszcze
Marcelo -----> Alaba
1
Dokładnie! :D Świetnie umiejscowiona kamera, a ten zachód słońca, to sie naturze udał ^^
10
Dobry screen mi się wczoraj udał z górnych rzędów Camp Nou :)
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12510328_10201069106287479_2598221219265500247_n.jpg?oh=6523f80b11bf137dfe70b8118968478b&oe=57042DB8
0
Nie powinien mieć :) Strzelił, piłka odbiła się od obrońcy i poleciała do tyłu i tam Benzema uderzył i wpadła. Nie dość, że to obrońca dotknął ostatni piłki przed Benzemą, to jeszcze zmieniła ona kierunek po uderzeniu CR o 180 stopni, więc nic tu na asyste się nie składa :)
0
Nie mówicie, że zaliczyli Ronaldo asyste przy golu na 5-0?! :V
To jest jakieś NIEPOROZUMIENIE?!
5
Takie tam porównania:
XAVI vs ZIDANE
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20160109123110uid2406.jpg
oraz
INIESTA vs ZIDANE
http://memypilkarskie.pl/upload/20160107105430uid2406.jpg
0
"Sądowe k****!" ;)
2
Komentatorzy mówią, że to "chłopcy od podawania piłek" wrzucili piłke, a to przecież piłkarz Granady wchodząc na boisko sam ją wrzucił specjalnie... :)
1
Rakitic jaki dzisiaj aktywny! :)
0
"Ten Messi nie pomaga drużynie...", "Messi tylko człapie..."
:V
1
Ale Vidal sie zerwał! :D
6
Już kiedyś to pisałem i nadal się to sprawdza. Każda obraza piłkarza do piłkarza czy piłkarza do sędziego (głównego/liniowego) w 95% jest skierowana do MATKI obrażanego np. "Twoja matka to k****!". Czy to nie jest dziwne?! O.o
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale w Polsce kiedy ktoś kogoś obraża, to obraza w 95% jest skierowana na osobę do której się do mówi np. "Ty ch***!".
Jakieś pomysły skąd to się bierze? :)
4
Historyczna decyzja! :)
0
To są jakieś JAJA co to się wyrabia! :V
P.S. Jakoś szczególnie nie jestem zaskoczony taką, a nie inną decyzją... Barca zawsze ma pod górke.
8
Niby nie był świetny w ostatnich sezonach, niby poszedł do Chelsea, ale mimo to cieszyłbym się z jego powrotu w ramach wypożyczenia :) To jest nasz Pedro Pedrito i kiedyś stanowił 1/3 w magicznym trio MVP! Chłopak zna Barce i pogodziłby się z rolą rezerwowego, dużo biega, wkłada serce w każdy mecz, także nie byłoby problemu z jego aklimatyzacją.
Oczywiście Nolito, to obecnie lepsza opcja, lecz Pedro nie jest tragedią :)
2
Też bym tego nie chciał, ale Alba ma podobno odpocząć. Ewentualnie można dać Adriano na LO :)
0
13
Panie i Panowie, LEŻE I PŁACZE! :V
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1676096282430581/
1
1) Chyba "Pokerowa noc" z 2014 roku
2)
3) Początkowo brzmi jak "Prawo zemsty", ale w tym filmie wpada do domu dwóch kolesi, gwałcą i zabiją żonę i córkę i po kilku latach potem ojciec zabija tego gwałciciela dosyć szybko, a nie przez tydzień, wiec to chyba nie to :)
1
KONFERENCJA: http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/real-madrid-conference-live-stream-7116978
0
Mourinho zauważony w Hiszpani. Robi się ciekawie :)
0
Ale zrypali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
CR znów padł...
0
LOOOOOL!!! :D
0
Pamiętny rzut butem hahaha!
0
Nie dość, że ślepy, to jeszcze głuchy... O.o
http://centralpasoccer.com/files/2013/10/Referee-Halloween-Costume-picture-1.jpg
1
Messi dorabia między treningami grając na weselach :D
0
Oj Bravo Bravo... dobrze, że Pique zareagował.
4
Hahah i już beka z Jamesa :D